Alexia Eram radiază de fericire și pare că a uitat complet de Mario Fresh. Noul iubit a primit binecuvântarea familiei Esca.
Povestea de dragoste dintre Alexia Eram și Mario Fresh a ajuns la final după 8 ani de relație. Însă viața merge înainte, iar fiica Andreei Esca pare mai fericită ca niciodată. Zvonurile spun că un nou iubit ar fi motivul zâmbetului care nu-i mai dispare de pe chip.
Departe de a se închide în casă după despărțirea de Mario Fresh, Alexia a avut parte de o perioadă foarte aglomerată. S-a răsfățat cu o vacanță în urmă cu doar câteva săptămâni, a lansat un nou brand de haine și, mai mult decât atât, pare că și-a deschis inima în fața unui nou partener.
Recent, paparazzii de la Cancan.ro au surprins-o pe Alexia într-o formă de zile mari. Ea a fost văzută ieșind din bloc, purtând o ținută casual și având o conversație la telefon care i-a adus zâmbetul pe buze.
Se pare că acest capitol din viața Alexiei include și un apartament nou, unde locuiește de ceva vreme. Zvonurile spun că nu ar fi singură în această locuință, ci cu actualul iubit.
Pe de altă parte, Mario Fresh își spune povestea și își exprimă emoțiile prin muzică. A lansat de curând o melodie cu versuri ce par să vorbească despre despărțirea de Alexia.
„Te am și-n ultimul gând ce ar vrea să zboare pe geam
Ai în inima arome de-amar
Vezi tu, cu timpul se vor șterge și vei fi bine iar”
Andreea Esca pare să-și fi dat deja acordul pentru noua relație a fiicei sale. Ea a început să-l urmărească pe noul pretendent al Alexiei în mediul online. De fapt, chiar și Aris Eram i-a dat follow acestuia pe Instagram.
Când vine vorba de Mario Fresh, cântărețul a fost șters complet din cercul familiei Esca, cel puțin în online. Prezentatoarea TV i-a dat unfollow, semn că trecutul rămâne în trecut.