Pariuri sportive

FINAL ÎN AMICALE! A fost o seară plină, România a învins cu 2-0 Danemarca, Germania a trecut cu 1-0 de Spania. Duelul dintre Ronaldo şi Messi a fost tranşat de portughezi, care s-au impus în...
18.11.2014 | 23:06
VIDEO Germania cistiga in prelungiri prin golul lui Kroos Ronaldo  Messi 10 Infringeri pe linie pentru adversarele Romaniei

FINAL ÎN AMICALE! A fost o seară plină, România a învins cu 2-0 Danemarca, Germania a trecut cu 1-0 de Spania. Duelul dintre Ronaldo şi Messi a fost tranşat de portughezi, care s-au impus în prelungiri.

565665

UPDATE / Franţa învinge cu 1-0 Suedia. Anglia cîştigă cu 3-1, meciul din Scoţia prin golurile marcate de Rooney (2) şi Oxlade – Chamberlain.

UPDATE / Varane deschide scorul pentru Franţa în meciul cu Suedia în minutul 83, Benzema ratează un penalty

Loading the player…

UPDATE / Portugalia deschide scorul în minutul 90 prin Guerreiro din pasa lui Quaresma şi lusitanii înving Argentina cu 1-0

UPDATE / Germania deschide scorul prin Kroos în minutul 88 pe terenul Spaniei. Portarul debutant Kiko Casilla a greşit. S-a încheiat 1-0 pentru Germania

UPDATE / Italia deschide scorul în minutul 82 împotriva Albaniei prin golul lui Okaka

UPDATE / Ungaria a pierdut cu 2-1 meciul împotriva Rusiei. Spania – Germania şi Argentina – Portugalia meciuri în care nu s-a marcat cu 12 minute înainte de final

UPDATE / Anglia îşi măreşte avansul în meciul cu Scoţia. Rooney marchează pentru 2-0 în minutul 47

UPDATE / După înfrîngerea Finlandei în Slovacia (1-2) şi a Greciei pe teren propriu cu Serbia (0-2), o altă adversară a tricolorilor din preliminarii, Ungaria este condusă de Rusia cu 2-0 pe teren propriu.

UPDATE / Cristiano Ronaldo şi Messi sînt la egalitate pînă acum. 0-0 în Portugalia – Argentina. Începe repriza a doua

rrroo

UPDATE / Anglia deschide scorul în amicalul cu Scoţia, 1-0 în minutul 32 prin golul lui Oxlade-Chamberlain

UPDATE / Ungaria este condusă cu 1-0 pe teren propriu de Rusia prin golul lui Ignashevich din minutul 49

UPDATE / Spania şi Germania sînt la egalitate, 0-0 în minutul 44. Este o ploaie torenţială la Vigo, unde se joacă meciul, evoluţia jucătorilor fiind afectată de condiţiile de joc.

gotze

UPDATE / În minutul 23, Thomas Muller iese accidentat de pe teren după ce a fost lovit. Scorul este 0-0 atît la Spania – Germania, cît şi în Argentina – Portugalia.

O altă adversară din grupa preliminară a României pentru Euro 2016, Ungaria este la egalitate în minutul 42, scor 0-0 cu Rusia

UPDATE / Start în meciurile serii: Argentina – Portugalia şi Spania – Germania. Messi şi Ronaldo s-au întîlnit pe tunelul de la vestiare înainte de meci şi s-au salutat

UPDATE / Firmino readuce Brazilia în avantaj în minutul 84

UPDATE / În minutul 80, Brazilia şi Austria sînt la egalitate 1-1. Golurile au fost marcate de David Luiz pentru oaspeţi, Dragovic a egalat pentru austrieci din penalty

UPDATE / A mai rămas o jumătate de oră pînă la meciul dintre Spania şi Germania. Echipele de start:

spain

UPDATE / S-au afişat echipele în Portugalia – Argentina. Ronaldo şi Messi sînt titulari aşa cum era de aşteptat

echipe de start

UPDATE / La pauză, Austria şi Brazilia sînt la egalitate 0-0

UPDATE / Serbia a învins cu 2-0 pe terenul Greciei, prin golurile marcate de Petrovic în minutul 60 şi Gudelj în minutul 90+2. Claudio Ranieri încheie mandatul de coşmar pe terenul Greciei, fără victorie în cele 5 meciuri, în care elenii au marcat un singur gol, contra Finlandei în preliminariile Euro 2016. VIDEO golul superb a lui Gudelj:

UPDATE / Serbia conduce în Grecia cu 1-0, prin golul marcat de Petrovic în minutul 60. În minutul 30, Austria – Brazilia e 0-0.

petro

UPDATE / Grecia – Serbia este 0-0 în minutul 43. Finlanda continuă să fie condusă cu 2-1 de Slovacia în minutul 87.

UPDATE / Finlanda este condusă de Slovacia cu 2-1 la pauză.

Seară plină de amicale în Europa. Meciul serii este cel dintre Argentina şi Portugalia de pe Old Trafford, în care Messi şi Cristiano Ronaldo vor fi din nou faţă în faţă. Însă, vom avea mai multe dueluri de 5 stele printre care şi duelul ultimelor două campioane mondiale, Spania şi Germania, de la ora 21:45.

mes

Trei adversare din grupa României pentru calificarea la Euro 2016 vor juca în această seară. Finlanda va juca de la ora 18:00 în Slovacia, Grecia joacă un amical contra Serbiei de la ora 19:00, iar Ungaria are meci tare cu Rusia de la 21:30.