COMPLICAT! Anglia, duel DIFICIL cu surprinzătoarea Islanda

ANGLIA-ISLANDA LIVE VIDEO OPTIMI EURO 2016. Anglia - Islanda se joacă luni, 27 iunie, de la ora 22:00. Timp de cîteva zeci de minute, Anglia a avut-o adversară pe Portugalia în optimile de...
27.06.2016 | 23:40
COMPLICAT Anglia duel DIFICIL cu surprinzatoarea Islanda

ANGLIA-ISLANDA LIVE VIDEO OPTIMI EURO 2016. Anglia – Islanda se joacă luni, 27 iunie, de la ora 22:00. Timp de cîteva zeci de minute, Anglia a avut-o adversară pe Portugalia în optimile de finală.

VEZI LIVE VIDEO MECIUL AICI

ANGLIA-ISLANDA LIVE VIDEO OPTIMI EURO 2016. Golul lui Traustason din minutul 90+4 al meciului Islanda – Austria 2-1 a schimbat adversara Albionului pe ultima sută de metri. Aceasta va fi Islanda! O naţională care uimit toată lumea la acest turneu final.

1,48 e cota FORTUNA pentru “victorie Anglia”

ANGLIA-ISLANDA LIVE VIDEO OPTIMI EURO 2016. Cu siguranţă, englezii s-au bucurat că au scăpat de Cristiano Ronaldo. Dar vor da peste Bjarnason, Sigurosson sau Skulasson.

ANGLIA-ISLANDA LIVE VIDEO OPTIMI EURO 2016. Jucători ce formează o echipă cu o inimă mai mare decît întreaga suprafaţă geometrică a Islandei! Anglia trebuie să uite rezultatul singurei „directe” de pînă acum. Această echipă a Islandei nu mai este de 1-6. A crescut mult!

1,55 e cota FORTUNA pentru “peste 1,5 goluri”

Info:

ANGLIA-ISLANDA LIVE VIDEO OPTIMI EURO 2016. * Toate golurile marcate de Anglia la Euro 2016 au venit în reprizele secunde

ANGLIA-ISLANDA LIVE VIDEO OPTIMI EURO 2016. * Cele două echipe s-au mai întîlnit o singură dată. Se întîmpla în 2004, cînd Anglia s-a impus cu 6-1. Rooney a înscris de două ori în acel meci

2,65 e cota FORTUNA pentru “peste 2,5 goluri”

ANGLIA-ISLANDA LIVE VIDEO OPTIMI EURO 2016. * Ultimele 9 partide disputate de islandezi au avut o medie mai mare de 1,5 goluri

ANGLIA-ISLANDA LIVE VIDEO OPTIMI EURO 2016.* Anglia n-a mai pierdut în „oficiale” de la meciul cu Uruguay, disputat în 2014 la Cupa Mondială din Brazilia