Bayern Munchen – 1. FC Heidenheim 1846 5-4 VIDEO în Cupa Germaniei. Bavarezii, calificare cu emoţii după un meci nebun

03.04.2019 | 20:17
Bayern Munchen  1 FC Heidenheim 1846 54 VIDEO in Cupa Germaniei Bavarezii calificare cu emotii dupa un meci nebun

Meciul Bayern Munchen – Heindenheim 5-4 s-a jucat în sferturile de finală ale Cupei Germaniei. Bavarezii au avut mari emoţii contra formaţiei care evoluează în 2.Bundesliga. Leon Goretzka a deschis scorul în minutul 12 pentru echipa antrenată de Niko Kovac. Trei minute mai târziu, Niklas Sule a fost eliminat, iar Heindenheim a profitat şi a marcat două goluri până la pauză. În a doua repriză, Bayern Munchen a marcat de trei ori între minutele 53 şi 65. La 4-2, bavarezii au redus turaţia, iar oaspeţii au reuşit să egaleze prin dubla lui Glatzel. Robert Lewandowski a înscris, din penalty, în minutul 84, golul calificării în semifinale.

Bayern Munchen – 1. FC Heidenheim 1846 5-4 din Cupa Germaniei se joaca azi, 3 aprilie 2019 19:30. Vezi VIDEO Live Stream Online la TV Telekom Sport, Digi Sport și Look. Video cu golurile se regasesc mai jos, la finalul articolului.

• 90:00
    Thomas Muller (Bayern Munich) bate un corner.
  • 90:00
    Timo Beermann (1. FC Heidenheim 1846) ia cartonaș galben. Trebuie să fie atent de-acum înainte, poate fi trimis mai devreme la vestiare!
  • 90:00
    Sebastian Griesbeck (1. FC Heidenheim 1846) a fost avertizat de către arbitrul Guido Winkmann cu primul cartonaș galben.
  • 90:00
    Lovitură liberă pentru Bayern Munich.
  • 90:00
    Aut 1. FC Heidenheim 1846 în terenul advers.
  • 90:00
    Repriza va fi prelungită cu 4 minute
  • 89:44
    ArbitrulGuido Winkmann indică aut de margine pentru oaspeti.
  • 89:16
    Lovitură liberă Bayern Munich în jumătatea adversă.
  • 88:57
    Arbitrul Guido Winkmann fluieră lovitură liberă pentru Bayern Munich.
  • 88:22
    Bayern Munich este surprinsă în ofsaid de Guido Winkmann.
  • 88:07
    Șut bun al lui Serge Gnabry, însă balonul nimerește bara.
  • 87:03
    1. FC Heidenheim 1846 are aut.
  • 86:53
    Aruncare de la margine 1. FC Heidenheim 1846.
  • 86:17
    Bayern Munich repune mingea în joc.
  • 85:45
    Robert Lewandowski este avertizat de Guido Winkmann!
  • 85:38
    Arbitrul Guido Winkmannacordă o lovitură liberă pentru 1. FC Heidenheim 1846 în jumătatea proprie.
  • 84:56
    Lovitură liberă pentru Bayern Munichîn jumătatea adversă.
  • 83:33
    Gooool! Bayern Munich trece în avantaj, 5-4, datorită loviturii de la 11 metri transformate de Robert Lewandowski!
  • 82:00
    11 metri! Bayern Munich beneficiază de un penalty!
  • 81:35
    Arbitrul Guido Winkmann a acordat o lovitură de la colț pentru 1. FC Heidenheim 1846. Execută Robert Andrich.
  • 80:56
    1. FC Heidenheim 1846 în atac, Denis Thomalla trage, dar scorul rămâne același.
  • 79:47
    Pe Allianz Arena, 1. FC Heidenheim 1846 este penalizată pentru ofsaid.
  • 79:30
    Robert Lewandowski a reintrat pe teren.
  • 78:06
    Arbitrul Guido Winkmann nu a fluierat încă reluarea jocului deoarece Robert Lewandowski de la Bayern Munich este încă întins pe gazon.
  • 77:43
    Jocul se reia pe Allianz Arena cu repunerea celor de la oaspeti.
  • 77:43
    Încearcă Leon Goretzka dar nu nimerește poarta.
  • 77:41
    Ce ratare pentru Bayern Munich! Șutul lui Serge Gnabry este oprit de bară.
  • 77:04
  • 76:05
    Gol! Robert Glatzel egalează din penalty, 4-4!
  • 75:00
    Atenție, e penalty! 1. FC Heidenheim 1846 tocmai a primit un 11 metri!
  • 74:59
    Lovitură liberă în jumătatea adversă pentru 1. FC Heidenheim 1846.
  • 72:30
    Denis Thomalla îi ia locul lui Norman Theuerkauf.
  • 74:35
    1. FC Heidenheim 1846 bate un aut în jumătatea proprie.
  • 73:00
    Gol! 1. FC Heidenheim 1846 face 4-3! Frumoasă pasa lui Maurice Multhaup la gol!
  • 72:48
    Leon Goretzka(Bayern Munich) trimite o minge cu capul, dar ratează.
  • 72:48
    1. FC Heidenheim 1846 au repunerea în joc.
  • 72:43
    Joshua Kimmich (Bayern Munich) execută un corner.
  • 70:02
    Bayern Munich are un aut în jumătatea celor de la 1. FC Heidenheim 1846.
  • 66:03
    Frank Schmidt face o schimbare, Maurice Multhaup îl înlocuiește pe Marc Schnatterer.
  • 68:52
    Aruncare pentru gazde în jumătatea echipei adverse.
  • 67:33
    Bayern Munich are un corner, Joshua Kimmichse pregătește sa îl execute.
  • 64:00
    Goooool! Bayern Munich ia un avantaj confortabil! Se face 4-2 datorită lui Serge Gnabry. Frumoasă pasa lui Mats Hummels la gol!
  • 64:12
    Lovitură de colț pentru Bayern Munich.
  • 62:46
    Guido Winkmann acordă corner pentru Bayern Munich.
  • 62:07
    Aut pentru Bayern Munichîn apropierea careului advers.
  • 61:11
    Kingsley Coman (Bayern Munich) trimite la poartă, fără rezultat însă.
  • 59:35
    Bayern Munich se grăbește și este surprinsă în ofsaid.
  • 58:19
    Lovitură liberă pentru 1. FC Heidenheim 1846în jumătatea adversă.
  • 54:00
    Goooool!Robert Lewandowski înscrie, 3-2! Assistul îi apartine lui Thomas Muller!
  • 53:35
    Aruncare pentru Bayern Munichîn jumătatea proprie.
  • 53:17
    Lovitură liberă 1. FC Heidenheim 1846 în propria jumătate.
  • 52:17
    Goooool! Se face 2-2 prin golul lui Thomas Muller! Ce pasă de gol a dat Robert Lewandowski!
  • 51:47
    Lovitură de poartă Bayern Munich.
  • 51:47
    Șutează Robert Andrich, dar nu nimerește poarta.
  • 51:07
    Frank Schmidt (1. FC Heidenheim 1846) face schimbare: Arne Feick îl înlocuiește pe Niklas Dorsch.
  • 50:34
    1. FC Heidenheim 1846 repune din 6 metri.
  • 50:05
  • 49:07
  • 48:19
    Arbitrul Guido Winkmann a acordat o lovitură de la colț pentru Bayern Munich. Execută Joshua Kimmich.
  • 47:47
  • 47:28
    Lovitură liberă pentru Bayern Munich în jumatătea proprie.
  • 46:45
  • 46:16
    Joshua Kimmich (Bayern Munich) bate un corner.
  • 45:00
    Kingsley Coman îl înlocuiește pe Rafinha la Bayern Munich.
  • 45:00
    Iese James Rodriguez, intră Robert Lewandowski.

• 45:00
    Bayern Munich primește o aruncare de la margine în jumătatea proprie.
  • 45:00
    Va reuși Bayern Munichsă profite de această lovitură liberă periculoasă?
  • 45:00
  • 44:16
    Lovitură liberă pentru 1. FC Heidenheim 1846.
  • 43:29
    Aut de margine pentru Bayern Munich în jumătatea adversă.
  • 42:22
  • 39:00
    Niklas Dorsch (1. FC Heidenheim 1846) a fost avertizat cu galben.
  • 39:42
    Lovitură liberă Bayern Munich în propria jumătate.
  • 38:00
    Goooool!1. FC Heidenheim 1846conduce acum, 1-2 , grație reușitei lui Marc Schnatterer! Sebastian Griesbeck a pasat decisiv la gol.
  • 35:43
    Bayern Munich avansează în atac și Leon Goretzka reușește să tragă, dar șutul său ratează ținta.
  • 35:44
  • 33:50
    1. FC Heidenheim 1846 primește o lovitură liberă.
  • 31:29
    Arbitrul Guido Winkmann semnalizează aut de margine pentru Bayern Munich în jumătatea celor de la 1. FC Heidenheim 1846.
  • 31:22
  • 30:56
  • 30:05
    1. FC Heidenheim 1846 aruncă de la margine.
  • 25:00
    Gooool! Robert Glatzel egalează cu o lovitură de cap și scorul este 1-1! Un assist frumos al lui Marc Schnatterer.
  • 24:38
    Aruncare de la margine Bayern Munich.
  • 24:15
    Aut de margine pentru Bayern Munich.
  • 23:26
    Bayern Munich face o schimbare: Jerome Boateng în locul lui Franck Ribery.
  • 22:49
    1. FC Heidenheim 1846 repune mingea în joc.
  • 21:09
    ArbitrulGuido Winkmann indică aut de margine pentru gazde.
  • 20:00
    1. FC Heidenheim 1846 are o lovitură liberă interesantă, Bayern Munich e sub presiune.
  • 19:45
    1. FC Heidenheim 1846 are un corner, Marc Schnattererse pregătește sa îl execute.
  • 19:15
    Norman Theuerkauf (1. FC Heidenheim 1846) șutează pe poartă, dar ratează.
  • 18:49
  • 18:14
  • 17:10
  • 16:27
    Incredibil! Șutul lui Marc Schnatterer nimerește bara!
  • 14:00
    Niklas Sule (Bayern Munich) vede roșu și este eliminat!
  • 12:00
    Guido Winkmann îi arată galben lui Niklas Sule!
  • 13:11
    Lovitură liberă dintr-o poziție bună pentru 1. FC Heidenheim 1846!
  • 12:46
    ArbitrulGuido Winkmann acordă o lovitură liberă pentru 1. FC Heidenheim 1846.
  • 11:33
    Gooool! Leon Goretzka înscrie cu o lovitură de cap și aduce gazdeîn avantaj, 1-0! Excelent assist a lui Joshua Kimmich!
  • 11:29
  • 9:54
    Repunere din 6 metri pentru 1. FC Heidenheim 1846.
  • 9:01
  • 7:35
    Cap Mats Hummels, însă balonul nu nimerește poarta.
  • 7:35
    Mingea e iar în joc după repunerea din colțul careului mic a celor de la 1. FC Heidenheim 1846.
  • 7:30
    Franck Ribery (Bayern Munich) execută un corner.
  • 6:55
    Arbitrul Guido Winkmannacordă o lovitură liberă pentru Bayern Munich în jumătatea proprie.
  • 0:16
    S-a acordat o lovitură liberă pentru gazde.

• Repriza 1.

Urmarește Live Score meciul Bayern Munchen – 1. FC Heidenheim 1846,
din Cupa Germaniei. Meciul are loc pe
3 aprilie 2019 19:30.
Toate informațiile despre Bayern Munchen – 1. FC Heidenheim 1846
sunt în aplicatia de mai jos. Acolo ai meciurile directe dintre cele două echipe, ultimele rezultate și alte scoruri
live de la meciurile care se dispută în acest moment.

Bayern Munchen – 1. FC Heidenheim 1846,
ultimele rezultate directe

Verifică mai jos ultimele rezultate directe dintre Bayern Munchen şi 1. FC Heidenheim 1846 și vezi scorurile
precedentelor partide disputate de cele două echipe din Cupa Germaniei. Meciul dintre
Bayern Munchen şi 1. FC Heidenheim 1846 este arbitrat de
Winkmann, Guido din Germania și se dispută pe stadionul Allianz Arena, cu o
capacitate de 75000 locuri.

Partida Bayern Munchen – Heidenheim se joacă miercuri, 3 aprilie, de la ora 19:30, pe stadionul Allianz Arena și contează drept al treilea sfert de finală al Cupei Germaniei. Meciul este televizat pe Telekom Sport. Puteți însă urmări în format LIVE VIDEO confruntarea de la Munchen dacă veți intra pe site-ul FANATIK.RO.

Bayern va folosi mulți jucători de rezervă, menajați în vederea importantului meci din weekend cu Borussia Dortmund. Golgeterul echipei, polonezul Robert Lewandowski nu va fi pe teren. Nici portarul Manuel Neuer nu se va afla între buturi. Casele de pariuri dau cotă 55 pentru echipa din a doua ligă să reușească bomba, iar lui Bayern un insignifiant 1,07.