Besiktas – Galatasaray în Super Liga. Florin Andone a jucat tot meciul. VIDEO cu rezumatul

27.10.2019 | 20:09
Besiktas - Galatasaray în Super Liga. Florin Andone a jucat tot meciul. VIDEO cu rezumatul
Florin Andone. Sursă foto: hepta.ro

Besiktas a învins-o pe Galatasaray cu 1-0 în derby-ul etapei din Turcia. Unicul gol al meciului a fost înscris de Unur Nayir în minutul 69. La „Galata”, Florin Andone a fost titular și a jucat toate cele 90 de minute, dar nu a reușit să marcheze. În urma rezultatului, echipa lui Fatih Terim se află pe locul 7 cu 13 puncte în 9 etape.

Besiktas – Galatasaray 1-0 din Super Liga se joaca azi, 27 octombrie 2019 19:00. Video cu golurile se regasesc mai jos, la finalul articolului.

Besiktas – Galatasaray  1-0