Bilet VIP 20 iunie 2018. Toată miza pe iberici

in Pariuri sportive
20/06/2018, 08:02
Bilet VIP 20 iunie 2018

Bilet VIP 20 iunie 2018. Spania are un punct după prima etapă, în timp ce Iran are trei puncte după victoria cu Maroc, venită cu un gol în prelungiri.

Vezi aici bilet VIP 20.06.2018.

Bilet VIP 20 iunie 2018. Începem Biletul VIP de miercuri, 20 iunie, cu partida dintre Portugalia și Mexic, acolo unde vom miza pe victoria trupei lui Cristiano Ronaldo. Portughezii au arătat destul de bine în debutul cu Spania, scor 3-3, și cu o victorie ar putea rezolva deja soarta calificării într-o proporție destul de mare. Marocanii au pierdut partida cu Iran și nu par să aibă suficientă forță pentru a putea pune probleme reale.

Pe BetMag găsești cele mai bune cote din fotbal și tenis, însoțite de analize detaliate ale experților.

Bilet VIP 20 iunie 2018. Continuăm biletul cu meciul Itan – Spania, acolo unde singura necunoscută pare să fie scorul cu care spaniolii vor reuși să se impună. Ibericii sunt în mod clar echipa mult mai valoroasă și nu ar trebui să aibă nicio emoție, partida urmând a fi rezolvată încă de la pauză. Cota pentru un avantaj al Spaniei încă după primele 45 minute este foarte bună.