Biletul Zilei 07.02.2018. Avem meciuri din Cupe

BETMAG
in Biletul zilei
07/02/2018, 11:35

Biletul Zilei 7 februarie 2018

Continuam biletul cu o rejucare din saisprezecimile Cupei Angliei. Una dintre cele mai mari surprize ale acestei faze a avut loc in meciul dintre Newport si Tottenham. Cele doua joaca din nou, miercuri, de la ora 21:45. In primul meci, scorul a fost 1-1, iar echipa din liga a patra engleza a fost extrem de aproape de a produce o surpriza uriasa.

Îți place NOUL FANATIK.RO? Citește AICI ȘTIREA MOMENTULUI din sport!

A condus inca din minutul 38, insa Kane a dat lovitura de gratie in minutul 82 si a egalat pentru Tottenham. Echipa pregatita de Mauricio Pochettino vine acum dupa o saptamana foarte grea. Tottenham a scos patru puncte din cele doua partide, remiza cu Liverpool si victorie cu Manchester United. Pariem „Peste 2.5 goluri” si mergem mai departe.