Biletul Zilei 14 august 2018. Dueluri din preliminariile Ligii Campionilor

în Biletul zilei
14/08/2018, 14:05
Biletul Zilei 14 august 2018

Biletul Zilei 14 august 2018. După un weekend plin, cu meciuri din primele runde ale campionatelor puternice, ne întoarcem la Liga Campionilor.

Vezi aici biletul zilei 14.08.2018.

Biletul Zilei 14 august 2018. Începem biletul de marți cu partida dintre Dinamo Kiev și Slavia Praga. Jocul din Ucraina începe de la 1-1, scorul din Cehia, când vicecampioana din Praga a egalat norocos în minutul 90+5 din penalty. De la respectiva partidă, Slavia a mai disputat un meci în campionat, câștigat cu 1-0 la Mlada Boleslav, în timp ce Dinamo Kiev a stat. Ne așteptăm să vedem un meci dominat de gazde, dar ambele echipe au apărări foarte bune, așa că recomandăm să pariați pe puține goluri în meci.

Biletul Zilei este rubrica unde vei găsi pronosticurile noastre de încredere

Biletul Zilei 14 august 2018. Închidem biletul cu partida dintre Ajax Amsterdam și Standard Liege. În tur, în Belgia, Ajax a început foarte bine meciul și a condus cu 2-o la pauză, însă în a doua parte s-a relaxat și tabela a arătat la final scor egal, 2-2. Acum, olandezii joacă pe teren propriu și probabil nu vor mai face aceleași greșeli, așa că vă recomandăm să pariați cu încredere pe o victorie și o calificare a celor de la Ajax în play-off-ul Ligii Campionilor.