Adrian Căpriţă
in Pariuri sportive
19/12/2014, 17:06
Boloni, o nouă înfrîngere! Se apropie de RETROGRADARE GALERIE FOTO

Un nou pas greşit pentru Ladislau Boloni. Echipa antrenată de român, Al Khor, a fost învinsă de liderul din Qatar, Lakhwiya, scor 4-2.

Meciul începuse destul de bine pentru gruparea lui Boloni, William deschizînd scorul după doar 18 minute, însă la pauză a fost egal, 1-1, după ce gazdele au egalat prin Mohammed.

În repriza secundă lucrurile au fost la discreţia gazdelor, care au mai marcat de trei ori, în timp ce elevii lui Boloni au mai marcat doar o dată.

În urma acestei înfrîngeri, Al Khor este pe locul 9, la doar 5 puncte de retrogradare.