News

BURSA STRANIERILOR / Grigore, INTEGRALIST pentru Toulouse. Chiricheş, TAXAT de antrenor!

Alexandru Maxim a fost lăsat din nou pe banca de rezerve de antrenorul lui Stuttgart. Torje a fost titular în meciu pierdut la Fenerbahce. Costel Pantilimon a rămas pe banca de rezerve în meciul...
Autor: Claudiu Melinte | 05.10.2014 | 17:20

Alexandru Maxim a fost lăsat din nou pe banca de rezerve de antrenorul lui Stuttgart. Torje a fost titular în meciu pierdut la Fenerbahce. Costel Pantilimon a rămas pe banca de rezerve în meciul Sunderland – Stoke.

Costel PANTILIMON (Sunderland/Anglia): N-a fost folosit  în meciul cu Stoke.

Ciprian TĂTĂRUŞANU (Fiorentina/Italia): Echipa sa va juca duminică, cu Inter.

Vlad CHIRICHEŞ (Tottenham/Anglia): Românul a avut o evoluţie catastrofală în meciul cu Bekiştaş din Liga Europa şi n-a fost în lotul lui Tottenham în meciul cu Southampton.

Dorin GOIAN (Asteras/Grecia): Echipa sa ar fi trebuit să joace luni, însă partida a fost amînată.

Florin GARDOŞ (Southampton/Anglia):  A stat pe bancă toate cele 90 de minute ale înfrîngerii cu Tottenham, scor 0-1.

Dragoş GRIGORE (Toulouse/Franţa): A jucat toate cele 90 de minute ale partidei cu St. Etienne, încheiată cu victoria lui Toulouse, scor 1-0.

Cosmin MOŢI (Ludogorets/Bulgaria): A fost integralist în remiza cu Slavia Sofia, scor 0-0.

Răzvan RAŢ (PAOK/Grecia): Echipa sa ar fi trebuit să joace cu Olympiakos, dar meciul a fost amînat.

Ovidiu HOBAN (Hapoel Beer Sheva/Israel): În Israel nu se joacă nici un meci acest week-ent.

Mihai PINTILII (Al Hilal/Arabia Saudită): Formaţia antrenată de Laurenţiu Reghecampf nu joacă în acest week-end. Mihai Pintilii este deja în ţară.

Gabriel TORJE (Konyaspor/Turcia):  A fost integralist în meciul pierdut cu scorul de 1-2 pe terenul lui Fenerbahce.

Alexandru MAXIM (VfB Stuttgart/Germania): A rămas pe banca de rezerve pe întreaga durată a meciului pierdut la Berlin, scor 2-3.

Bogdan STANCU (Genclerbirligi/Turcia): A jucat toate cele 90 de minute ale meciului pierdut la Sivasspor, scor 0-1.

Liviu ANTAL (Genclerbirligi/Turcia): A intrat în minutul 76 al partidei pierdute cu Sivasspor, scor 0-1.

Ciprian MARICA (Konyaspor/Turcia): N-a fost în lotul lui Konyaspor, fiind accidentat.

P: Înregistreaza-te acum la Sportingbet si primesti un Free Bet de 400 lei!