Gabriel Esanu
în Lovitura zilei
31/10/2015, 20:34
Ce inspiraţie! Un parior a făcut un super profit cu un meci pauză / final din liga a cincea engleză GALERIE FOTO

Un parior inspirat a reuşit să dea lovitura sîmbătă. Acesta a reuşit să prezică un pronostic pauză / final la partida Eastleigh – Halifax, din liga a cincea engleză.

Cota 22,80 pentru 2 / 1 final a fost una reuşită după ce oaspeţii au evut 1-0 la pauză prin golul lui Kingsley, din minutul 15. Gazdele au egalat în minutul 48, prin Drury. Payne a adus victoria lui Eastleigh, în minutul 70, şi i-a băgat banii în buzunar pariorului inspirat.

Cu 100 de lei mizaţi pe acest eveniment, pariorul norocos a avut un cîştig de 2171 de lei.