Life

Ce își dorește Emil Rengle de la 2023! Vedeta Protevelionului e sincer: „Parteneri evoluați în pat”

După Protevelionul filmat alături de cele mai mari vedete la Pro TV, Emil Rengle are planuri mari pentru anul care urmează, 2023.
29.12.2022 | 19:32
Ce isi doreste Emil Rengle de la 2023 Vedeta Protevelionului e sincer Parteneri evoluati in pat
Emil Rengle este vedeta Protevelionului. Foto: colaj Fanatik
ADVERTISEMENT

Emil Rengle a fost la Suvivor România și a rămas în familia Pro TV. Publicul o să-l vadă în noaptea dintre ani la Protevelion, pe 31 decembrie începând cu ora 20.00, iar pentru FANATIK, nonconformistul dansator a făcut dezvăluiri fără perdea despre ce așteaptă de la 2023. Are planuri mari și vrea să aibă parte de parteneri pe măsură, nu doar profesional, ci și „în pat”.

Emil Rengle, vedeta Protevelionului, așteptări mari de la noul an, dar și de la cei care-i vor încălzi patul

Anul 2022 a fost unul plin pentru Emil Rengle. A participat la Survivor România, de unde a ieșit cu numeroase antipatii, dar și prietenii. De exemplu, dacă în competiție el și Cătălin Zmărăndescu nu au fost pe aceeași lungime de undă, după întoarcerea din Dominicană, au devenit destul de apropiați. 

ADVERTISEMENT

Și pentru că a rămas prieten al postului Pro TV, publicul o să-l vadă și în noaptea dintre ani, la Protevelion. Programul va fi prezentat de Raluka și Pavel Bartoș, iar la petrecere vor lua parte cele mai mari vedete ale showbizului autohton.

Prin urmare Emil Rengle se va distra alături de Andi Moisescu și Andreea Esca, Irina Loghin și Florin Busuioc, Cabral și Adela Popescu, Horia Brenciu și Carmen Tănase, Cătălina Grama și Daniel Pavel, Adrian Nartea și Tania Popa și mulți alții.

ADVERTISEMENT
@emil.rengle ce faceti de Revelion? 👀 #foryou ♬ sunet original – 🔥Lucilucianohd🔥

În exclusivitate pentru FANATIK, Emil Rengle a dezvăluit cum arată pentru el trecerea dintre ani. Vedeta lasă în urmă tot ce a fost rău, una din tradițiile pe care o respectă cu sfințenie, dar are și anumite obiceiuri pe care nu le pune în practică, cel puțin nu de Revelion.

ADVERTISEMENT

„’Îngroparea anului’ este ceremonialul prin care las în spate obiceiuri încă rămase în vibe de teamă, dezordine, haos și le reînlocuiesc cu o listă de manifestare optimistă și echilibrată sau, mai bine zis, la potențialul maxim pentru anul care urmează.

ADVERTISEMENT

Legat de tradiții, deși cunosc bine capra, nu o ‘respect’ de Anul Nou (râde)”, ne-a spus Emil Rengle.

În plus, pentru că dorește să-și restabilească pacea interioară, Emil Rengle are de gând să-și țină telefonul închis atât de Revelion, cât și câteva zile după.

Emil Rengle, urări pentru 2023: „Un an așa cum ați visat”

Încă de pe acum, Emil Rengle și-a făcut ordine în gânduri și a stabilit rezoluțiile pentru 2023. Dorințele sunt mari, dar nu irealizabile pentru nonconformistul tânăr. Fără perdea și urme de inhibiții, spune că vrea ca noul an să-i aducă parteneri evoluați pe toate planurile, inclusiv în pat.

ADVERTISEMENT

„Sănătate debordantă pe toate nivele, parteneri evoluați în pat și la locul de muncă, abundență, creativitate, iubire și proiecte aliniate cu misiunea mea”, a declarat Emil Rengle pentru FANATIK

Vedeta Pro TV ne-a vorbit și despre sărbătorile copilăriei petrecute la Oradea. Obișnuia să meargă la colindat cu prietenii și știe că asta era, an de an, o adevărată aventură. Cu toate acestea, nu a rămas cu prea multe amintiri de la acea vreme.

„Împreună cu prietenii mei din copilărie de la Oradea, aproape în fiecare an mergem la colindat. În aceste drumeții se întâmplă multe faze amuzante despre care v-aș fi povestit cu drag, dar nu-mi aduc aminte de ele. După aproximativ a doua casă colindată, mi se rupe filmul de fiecare dată”, a dezvăluit Emil Rengle.

La final, fostul concurent Survivor România le-a transmis celor care îl îndrăgesc gândurile lui bune pentru anul care stă să vină.

„Nou este anul ce vine, noi sunt și dorințele voastre, așadar vă doresc un an nou, fix asa cum ați visat!”, a transmis Emil Rengle, prin intermediul FANATIK.