Craiova – Concordia 0-1. Rezumatul partidei de pe “Ion Oblemenco”. Video

Iuliana Spirache
în Casa Pariurilor Liga 1
20/08/2018, 23:55
Jucătorii de la Concordia se bucură după golul înscris în poarta celor de la U Craiova

CS U Craiova – Concordia Chiajna s-au întâlnit în etapa a 5-a din Liga 1 Betano, sezonul 2018 – 2019, pe “Ion Oblemenco”, iar gruparea din Ilfov s-a impus cu scorul de 1-0. Oltenii lui Devis Mangia par să nu reuşească să iasă din perioada proastă în care se află.

Isaac Donkor a fost eliminat în minutul 18 al partidei CS U Craiova – Concordia Chiajna, scor 0-1, după ce a avut o intrare dură asupra lui Andrei Marc. Fundaşul care a trecut pe la Inter Milano a văzut direct cartonaşul roşu şi a fost trimis la vestiar. VIDEO

Craiova – Concordia 0-1. Rezumatul partidei de pe “Ion Oblemenco”

Nicolas Gorobsov, mijlocaşul argentinian care a ajuns la Concordia Chiajna în perioada de mercato din această vară, a înscris golul ilfovenilor în minutul 80 al meciului de pe “Ion Oblemenco”. Fostul jucător de la ASA Târgu Mureş şi Poli Timişoara a trimis puternic de la aproximativ 25 de metri, iar Pigliacelli nu a avut nicio şansă.