Nicio categorie

CUPA ASIEI. Coreea de Sud produce surpriza! Vezi posibila adversară a lui Oli din sferturi

CUPA ASIEI. S-au jucat ultimele meciuri din grupa A. Australia a pierdut surprinzător împotriva Coreei de Sud cu scorul de 0-1 şi încheie astfel pe locul doi grupa, după adversara de azi. Unicul...
17.01.2015 | 13:27

CUPA ASIEI. S-au jucat ultimele meciuri din grupa A. Australia a pierdut surprinzător împotriva Coreei de Sud cu scorul de 0-1 şi încheie astfel pe locul doi grupa, după adversara de azi. Unicul gol al meciului a fost marcat de Lee Jung-Hyup în prima repriză. În celălalt meci al grupei, Oman a învins cu 1-0 Kuweit-ul, într-un meci fără miză de calificare.

gra

CUPA ASIEI. Naţionala Arabiei Saudite, antrenată de Cosmin Olăroiu va juca duminică meciul decisiv pentru calificarea în sferturi, împotriva Uzbekistanului. Arabia Saudită are nevoie de cel puţin un rezultat de egalitate pentru a merge mai departe. Dacă se va califica, Olăroiu va avea un meci infernal împotriva Coreei de Sud. Situaţia în grupa B: