Anamaria Prodan nu a păstrat nimic în casa de la Snagov de la Laurențiu Reghecampf. Impresara a mărturisit la FANATIK SUPERLIGA ce a făcut cu fotografiile pe care le avea cu fostul antrenor de la FCSB și Universitatea Craiova.
Laurențiu Reghecampf a ieșit definitiv din viața familiei Prodan. Celebra impresară a mărturisit că toate lucrurile pe care le-a primit de la antrenorul român sunt depozitate într-o cutie în podul casei de la Snagov.
Anamaria Prodan a spus că a păstrat fotografiile cu Laurențiu Reghecampf pentru fiul pe care îl au împreună. Impresara a dezvăluit în direct la FANATIK SUPERLIGA ce are de gând să facă cu ele.
„Nu mai am nimic de la Reghe, am aruncat tot. Așa trebuie, când se termină ceva trebuie să cureți absolut tot. Energie nouă, suflu nou. A mai rămas o cutiuță pentru Bebe, dacă vreodată vrea să le vadă sau să le păstreze.
Este treaba lui când face 18 ani dacă le aruncă și el sau nu. Peretele nu mai există, există doar Anamaria Prodan, copiii și atât. Fotografiile le-am pus pentru Bebe, sunt la noi în pod. Tablourile sunt în pod, nu mai avem absolut nimic în casă.
Am sfătuit pe toată lumea să facă așa când se închide un episod din viața, a fost ce a fost, mergem mai departe. Casa e zubrăvită, pereții sunt placați cu lemn, este o casă nouă”, a spus Anamaria Prodan.
Într-o ediție specială de FANATIK SUPERLIGA, Anamaria Prodan a dezvăluit câți bani mai are Laurențiu Reghecampf. Celebra impresară spune că antrenorul va avea cel mai tragic final din fotbalul românesc.
„Nu poate să plătească pensia alimentară. Trebuie să fii nebun să nu îi dai dacă ai bani, ia banii de aici. De șapte luni nu antrenează, știe că are dreptul suspendat de a antrena. Întreabă-l unde sunt mașinile, întreabă-l ce ceasuri mai are din colecție.
(n.r. – O să scrie faliment pe el?) Așa cred, va avea cel mai tragic final din fotbalul românesc. Eu îl cunosc cel mai bine, știu că astăzi este pierdut și fără busolă. Dacă i-a spus Rotaru că nu vrea să îi facă rău, dar îl execută.
El și astăzi spune că nu îl interesează, că nu are să îi dea nimic lui Rotaru, că nimeni nu îl execută. Aseară i-a spus avocatul meu în drum spre ieșirea din judecătorie: «Ți se va scoate jumătatea la licitație, nimeni nu mai pierde procesul ăsta, Craiova l-a câștigat”, spunea impresara.