Nicio categorie

VIDEO / Dorinel nu îşi revine! O nouă înfrîngere pentru “neamţ”

Dorinel Munteanu nu reuşeşte să iasă din pasa proastă, pierzînd şi partida cu Volga din etapa a 11-a, scor 0-1....
29.09.2013 | 16:47
VIDEO / Dorinel nu îşi revine! O nouă înfrîngere pentru

Cele două formaţii au avut parte de o partidă grea, principalul vinovat fiind gazonul, care i-a împiedicat să contruiască. Gazdele au dominat partida, cei de la Volga avînd cel puţin 5 ocazii mari de gol pînă să deschidă scorul, în minutul 89, prin Kowalczyk.

Gigel Bucur a fost titluar în această partidă, fiind schimbat în minutul 84 cu Melgarejo. După acest eşec, Kuban a căzut pe locul 10, la doar 6 puncte de retrogradare.

Vezi video AICI!

Etapa viitoare Dorinel primeşte vizita celor de la Rostov, ocupanta locului 7 în prima ligă rusă.