FC U Craiova – Universitatea Cluj 2-3 în Cupa României. VIDEO cu rezumatul

Francisc Oprea
în Cupa Romaniei
24/09/2019, 20:00
U Cluj joacă împotriva celor de la FC U Craiova în 16-imile Cupei României. Sursă Foto: Sportpictures

U Cluj s-a impus împotriva celor de la FC U Craiova și a reușit calificarea în optimile de finală ale Cupei României. Oltenii au condus cu 2-0, după reușitele lui Bălan (min. 7 și 14) iar golul lui Telcean (min. 41), a reaprins speranțele clujenilor. Rafa a marcat în minutul 51 și a trimis meciul în prelungiri. Același portughez a stabilit și soarta calificării, după golul marcat în minutul 95.

FC U Craiova - Universitatea Cluj 2-3 din Cupa României se joaca azi, 24 septembrie 2019 20:30. Vezi VIDEO Live Stream Online la TV Telekom Sport, Digi Sport și Look. Video cu golurile se regasesc mai jos, la finalul articolului.

FC U Craiova - Universitatea Cluj  2-3