Căpitanul CFR-ului, dezamăgit după ce FCSB a egalat în prelungiri: “E dureros!”

29.04.2018 | 22:58
Căpitanul CFR-ului, dezamăgit după ce FCSB a egalat în prelungiri:
FCSB și CFR, remiză încrâncenată

Meci de infarct pe Arena Națională, unde FCSB și CFR au obținut o remiză încrâncenată, scor 1-1, în play-off-ul Ligii 1 Betano! Pentru CFR a marcat Damjan Djokovic, în minutul 76, iar Bogdan Planic a egalat pentru FCSB în minutul 90+1!

Mario Camora spune că echipa sa are nevoie de mai mult noroc! ”Este dureros. Echipa a făcut un meci bun, dar am avut ghinion pe finalul meciului. Campionatul se joacă, mai sunt 3 meciuri pentru firecare echipă. Meritam mai mult. Trebuie să avem încredere, să avem atitudinea de care am dat dovadă astăzi. A fost un meci cu intensitate, fiecare a luptat pentru echipa lui.

FCSB și CFR, remiză încrâncenată! ”Sperăm să avem puțin noroc

Am vrut să plecăm campioni din București, dar nu s-a putut. Felicitări arbitrului pentru meciul făcut. Nu putem să punem capul jos. Sperăm să avem puțin noroc, deoarece contează foarte mult. Vom da totul pe teren și vom vedea la final unde vom fi!”, a declarat căpitanul CFR-ului! CFR Cluj urmează să o întâlnească pe Universitatea Craiova, iar FCSB o va întâlni pe Poli Iași. Vezi AICI programul Ligii 1 Betano!