Andrei Trifan    Traian Terzian
in FCSB
20/05/2019, 00:23
Florinel Coman l-a bruiat pe Florin Tănase la declarații: ”Nu ai voie mai mult de două minute” GALERIE FOTO
Jucătorii echipei FCSB, Florinel Coman și Florin Tănase, au oferit momentul serii la declarațiile de după victoria din meciul cu CFR Cluj

Jucătorii echipei FCSB, Florinel Coman și Florin Tănase, au oferit momentul serii la declarațiile de după victoria din meciul cu CFR Cluj, din ultima etapă a play-off-ului Ligii 1 Betano. Coman a fost în mare formă și a glumit tot timpul cu coechipierul său.

Florinel Coman l-a bruiat pe Florin Tănase la declarații: ”E cu mine”

După victoria împotriva campioanei CFR Cluj, căpitanul celor de la FCSB, Florin Tănase, a venit să ofere declarații reprezentanților presei, dar interviul său a fost bruiat de Florinel Coman. ”E cu mine. Nu ai voie mai mult de două minute”, a spus Coman gesticulând teatral, în momentul în care își aștepta colegul ca să-l ia cu mașina de la Arena Națională.

FCSB a învins CFR Cluj cu scorul de 1-0 în ultima etapă a play-off-ului Ligii 1 Betano. Unicul gol al întâlnirii a fost marcat de portughezul Filipe Teixeira cu o execuție de generic. Toate reacțiile de la derby le puteți găsi aici.