Afaceristul s-a despărțit de fosta asistentă a lui Dan Capatos. Încă soțul artistei Claudia Pătrășcanu a vorbit foarte sincer și deschis despre motivul pentru care s-a despărțit de vedeta cu care a format un cuplu în ultima vreme.
Gabi Bădălău s-a despărțit de Bianca Drăgușanu, cu care s-a iubit în ultimii ani. Afaceristul a distribuit un mesaj în social media, unde și-a motivat încheierea bruscă a relației de dragoste, dar și ce vrea să lase în urmă.
„După o lungă perioadă de timp în care am fost implicat într-o relație… în urma nepotrivirii de caracter, am decis să rămânem amici, să rămânem cu lucrurile frumoase.
Să ne vedem fiecare de planurile noastre de viitor… separați”, a scris Gabi Bădălău pe contul de Instagram.
Omul de afaceri și fosta prezentatoare de la Kanal D au trăit o poveste de dragoste cu năbădăi, despărțirile și împăcările fiind foarte dese. Cei doi au avut de-a lungul timpului numeroase certuri și scandaluri.
Bianca Drăgușanu nu a făcut nicio declarație pe marginea subiectului, distribuind o filmare în care conduce. Frumoasa blondină apare cu zâmbetul pe buze, fără să trădeze separarea recentă de partenerul de viață.
:format(webp):quality(100)/wp-content/uploads/2022/05/mesaj-gabi-badalau.jpg)
Gabi Bădălău este în continuare în proces de divorț cu Claudia Pătrășcanu, cântăreața cu care are doi băieți. Cei doi sunt la cuțite și nu par să ajungă la o înțelegere legat de custodia copiilor pe care-i au împreună.
„Inclusiv duminică, am avut un eveniment în familie, a sunat la 112 pentru o prostie. Deci sunt obișnuit cu plângerile Claudiei. Era ora 18.00, m-a sunat că nu duc băieții acasă, cu toate că eu aveam un acord cu ea să-i duc luni.
Este bipolară și are dublă personalitate. Încă o dată, nu înțeleg de ce cu mine, tatăl copiilor, care încerc să fiu foarte civilizat și diplomat cu ea”, a dezvăluit omul de afaceri pentru Antena Stars.