News

Dorin Goian, DECISIV pentru Asteras în Cupa Greciei!

UPDATE 19:23 / Final de meci, Iraklis - Asteras Tripolis s-a încheiat 1-1, Dorin Goian reuşind golul oaspeţilor. Asteras a luat o opţiune serioasă pentru calificarea în sferturile Cupei Greciei,...
21.01.2015 | 19:16

UPDATE 19:23 / Final de meci, Iraklis – Asteras Tripolis s-a încheiat 1-1, Dorin Goian reuşind golul oaspeţilor. Asteras a luat o opţiune serioasă pentru calificarea în sferturile Cupei Greciei, în condiţiile în care marţi va juca returul pe teren propriu.

*******************************

Asteras Tripolis este la egalitate, 1-1 pe terenul lui Iraklis în prima manşă din optimile de finală ale Cupei Greciei. Dorin Goian a deschis scorul pentru Asteras în minutul 48. Gazdele au egalat în minutul 79.

Este al doilea gol al lui Dorin Goian pentru Asteras în acest sezon. Returul dintre Asteras şi Iraklis va avea loc marţi, pe 27 ianuarie de la ora 19:30, echipa lui Goian fiind mare favorită la calificare.