INCREDIBIL! E cea mai mare SURPRIZĂ din Liga Campionilor! Portarul a marcat golul CALIFICĂRII

Marian Popovici
în Pariuri sportive
08/07/2014, 19:16

Turul I din Liga Campionilor a consemnat una dintre cele mai mari surprize din această competiţie. Santa Coloma, campioana Andorrei, a reuşit să elimine campioana Armeniei, Banants Erevan, scorul general fiind 3-3, dar echipa din Andorra a avut avantajul golurilor marcate în deplasare.

În tur, Santa Coloma a învins cu 1-0 pe propriul teren, însă nimeni nu îi dădea şanse să se califice în turul următor pentru că Banants era o echipă de un calibru mai mare. În minutul 60, armenienii au condus cu 3-1 şi erau calificaţi. Dar Santa Coloma a înscris în minutul 95 prin portarul Casals, care e acum erou în ţara sa.