Salman Khan a fost surprins în ipostaze tandre cu o altă femeie. Artistul și-a sărbătorit recent ziua de naștere și a fost văzut cu o altă femeie.
Scenele tandre s-au petrecut chiar de ziua actorului, care a organizat o petrecere fastuoasă cu ocazia împlinirii a 57 de ani.
Prezentă a fost și Iulia Vântur, românca ce i-a fost alături ani de zile, dar care acum ar fi fosta parteneră de viață. Aceasta a purtat o ținută superbă. La petrecere a fost și fosta iubită a actorului, Sangeeta Bijlani.
Cea cu care ar fi înlocuit-o ar fi Pooja Hegde, prezentă și ea la petrecere.
Cei doi au părut extrem de apropiați, motiv pentru ca cei prezenți să creadă că între ei ar putea fi ceva mai mult decât o relație de prietenie.
Presa indiană deja spune că între Salman Khan și Pooja Hegde ar fi o relație de ceva vreme. Cei doi sunt protagoniștii unui film ce va apărea la anul, de unde și zvonurile privind relația lor.
Deși nu s-a confirmat nimic până acum și inclusiv relația dintre Iulia Vântur și Salman Khan a rămas neconfirmată de cei doi chiar și după ani de zile, presa a mai scris și că Salman Khan s-ar fi iubit cu o altă actriță.
De această dată, Samantha Lockwood, celebră pentru Shoot The Hero și Hawaii Five-0, a pus capăt zvonurilor și a spus clar că actorul de la Bollywood este foarte drăguț și cumsecade, dar între ei nu este o relație de iubire.
“Cred că oamenii vorbesc foarte mult. Cred că oamenii pot spune multe despre nimic.
L-am întâlnit pe Salman și este un tip foarte drăguț, asta e tot ce e de spus despre asta. Așa că nu știu de unde le vine oamenilor această idee”, a dezvăluit aceasta.