La un pas de tragedie! Atacantul Forestei a fost făcut KO de portarul adversarilor! Ambulanţa a stat pe teren 15 minute. VIDEO

Andrei Bogdan Şchiopu
în Liga 3
03/11/2019, 16:46
Moment teribil la meciul Forestei Suceava. Sursă foto: prox.ro

Alex Marin, atacantul Forestei Suceava, a avut parte de un moment teribil din cauza unei intrări dure a unui adversar. Ambulanța a intrat pe teren, iar medicii i-au acordat primul ajutor și au stat să-l îngrijească pe fotbalistul lui Petre Grigoraș timp de 15 minute.  Videoclipul cu momentul poate fi văzut AICI

Atacantul Foreste Suceava a leșinat după un atac violent al unui adversar

Atacantul Forestei Suceava este în afara oricărei probleme, dar atât coechipierii cât și fanii veniți la stadion s-au speriat foarte tare atunci când l-au văzut pe Alex Marin întins pe teren și fără să mai fie conștient.

Foresta Suceava a jucat în Cupa României cu Dinamo București, dar nu au reușit să producă surpriza și au fost învinși cu 4-0 de trupa lui Dusan Uhrin Jr. „Câinii” au marcat prin Ricardo Grigore, Slavko Perovic de două ori și Robert Moldoveanu.

Echipa lui Petre Grigoraș a învins-o pe Aerostar Bacău, liderul autoritar din Liga a III-a, care a cedat pentru prima oară în acest sezon puncte.