VIDEO / Real, Atletico şi Dortmund, SHOW în Europa! GALERIE FOTO

Rezultatele serii:

seara

GOOOOOOOL! Atletico – Molde 5-0. Cerci marchează ultimul gol în Europa.

GOOOOOOOL! Ludogoreţ – FC Basel 1-0. Bucurie maximă pentru Moţi! Minev marchează în minutul 90+2 şi stabileşte scorul final al întîlnirii cu Basel!

Loading the player…

GOOOOOOL! Anderlecht – Arsenal 1-2. Podolski le dă lovitura de graţie cu un gol marcat în minutul 90+1!

GOOOOOL! Atletico Madrid – Molde 4-0. Godin înscrie după o pasă a lui Koke.

GOOOOOL! Anderlecht – Arsenal 1-1. Gibbs restabileşte egalitatea în minutul 89.

GOOOOOOL! Galatasaray – Dortmund 0-4. La doar un minut după ce a intrat pe teren, Adrian Ramos duce scorul la 4-0.

GOOOOOOOL! Anderlecht – Arsenal 1-0. Lovitură de teatru în Belgia. Najar deschide scorul pentru gazde în minutul 71.

GOOOOOOOL! Atletico – Malmo 3-0. La două minute după golul lui Manzukic, Griezmann marchează şi el!

GOOOOOOL! Atletico – Malmo 2-0. Mandzukic simplifică ecuaţia pentru campioana Spaniei în minutul 61.

GOOOOOOL! Leverkusen – Zenit 2-0. Papadopoulos duce scorul la 2-0 în minutul 63.

GOOOOOOL! Leverkusen – Zenit 1-0. Nemţii deschid scorul în minutul 58 prin Donati.

GOOOOOOOL! Atletico Madrid – Malmo 1-0. Koke marchează în minutul 48 primul gol al meciului.

Au început părţile secunde.

Pauză în Liga Campionilor. Iată scorurile după primele 45 de minute:

scoruir

GOOOOOOOL! Galatasaray – Dormund 0-3. Reus înscrie un gol FABULOS în minutul 41 al întîlnirii de la Istanbul.

GOOOOOOOOL! Liverpool – Real Madrid 0-3. Benzema face dubla în minutul 41 după ce a marcat din cîţiva metri.

GOOOOOOOL! Olympiakos – Juventus 1-0. Kasami deschide scorul în minutul 35.

Info. Aubameyang putea marca din nou pentru Dortmund, ar fi fost al 3-lea gol al său, însă a lovit bara din cîţiva metri.

GOOOOOOL! Liverpool – Real Madrid 0-2. Benzema marchează cu o lovitură bine plasată de cap în minutul 30.

GOOOOOOOL! Liverpool – Real Madrid 0-1. Pasă excelentă James Rodriguez şi gol Ronaldo, perfect! Lui Ronaldo îi mai trebuie un gol şi îl egalează pe Raul în fruntea clasamentul golgheterilor din Liga Campionilor.

GOOOOOOOL! Galatasaray – Dortmund 0-2. Aubameyang face dubla în minutul 18.

Info. Avantaj pentru Moţi şi Ludogoreţ. Serey Die este eliminat de la FC Basel în minutul 18.

GOOOOOOL! Galatasaray – Dormund 0-1. Aubameyang marchează primul gol al serii în minutul 6 al meciului din Turcia. Reus a fost cu pasa decisivă!

Coregrafie impresionantă a fanilor lui Galatasaray.

core

Au început toate partidele din etapa a 3-a a grupelor Ligii Campionilor.