Pariuri sportive

VIDEO / LOCO! Arda Turan a aruncat cu gheata după asistent. Barcelona, în semifinalele Cupei Spaniei

Barcelona s-a impus cu 3-2 în duelul de la Atletico, reuşind să cîştige cu 4-2 dubla manşă din sferturile de finală ale Cupei Regelui. Astfel, catalanii sînt primii calificaţi în...
28.01.2015 | 22:49
VIDEO  LOCO Arda Turan a aruncat cu gheata dupa asistent Barcelona in semifinalele Cupei Spaniei

Barcelona s-a impus cu 3-2 în duelul de la Atletico, reuşind să cîştige cu 4-2 dubla manşă din sferturile de finală ale Cupei Regelui. Astfel, catalanii sînt primii calificaţi în semifinalele competiţiei, unde vor întîlni cîştigătoarea dintre Villarreal şi Getafe.

FINAL DE MECI! Barcelona se impune cu 3-2 în deplasarea de la Atletico.

Un nou cartonaş roşu primit de Atletico. Cel eliminat, Mario Suarez.

Gest incredibil! Arda Turan a aruncat cu gheata spre arbitrul de tuşă şi a primit un cartonaş galben.

Loading the player…

Gabi a fost eliminat în pauza partidei din cauza unui scandal pe culoarul de la vestiare!

GOOOL BARCELONA! Neymar duce scorul la 3-2 pentru Barcelona după o fază spectaculoasă.

GOOOL BARCELONA! Miranda înscrie în propria poartă şi scorul este din nou egal, 2-2!

GOOOL ATLETICO! Raul Garcia duce scorul la 2-1 după ce a transformat perfect un penalty acordat uşor gazdelor.

Min. 21: Fază amuzantă! Jordi Alba a fost “atacat” de arbitrul asistent!

GOOOL BARCELONA! Neymar egalează în minutul 10, după o cursă excelentă! La acest scor Barcelona este calificată în semifinale.

GOOOL ATLETICO! Torres deschide scorul în minutul 1 cu un şut din exteriorul careului.

A început partida!

La ora 22:00 începe cel mai interesant meci al începutului de an în Spania, duelul dintre Atletico şi Barcelona, în returul sferturilor de finală din Cupa Regelui. În meciul de pe Camp Nou catalanii s-au impus la limită, scor 1-0. Partida va putea fi urmărită în format LIVESCORE pe FANATIK.RO.

Antrenorul lui Atletico, Diego Simeone, nu are nimic de pierdut şi îi va arunca în teren atît pe Griezmann, cît şi pe Torres, pentru că madrilenii au nevoie de gol. Nici Luis Enrique nu a venit să se apere şi va începe partida cu Messi, Suarez şi Neymar în primul 11.