Pariuri sportive

VIDEO / Liga Campionilor: Porto a cîştigat în Franţa. Zenit, aproape calificată în grupe! VEZI GOLURILE AICI!

Aalborg - Apoel 1-1 (Thomsen 16 / Oliveira 54) - VIDEO AICI...
21.08.2014 | 11:34
VIDEO  Liga Campionilor Porto a cistigat in Franta Zenit aproape calificata in grupe VEZI GOLURILE AICI

Aalborg – Apoel 1-1 (Thomsen 16 / Oliveira 54) – VIDEO AICI

Lille – FC Porto 0-1 (Herrera 61) – VIDEO AICI

Maribor – Celtic 1-1 (Bohar 14 / McGregor 6) – VIDEO AICI

Slovan Bratislava – BATE 1-1 (R. Vittek 80 / Jablonsky aut. 44) – VIDEO AICI

Standard Liege – Zenit 0-1 (Şatov 17) – VIDEO AICI

P: Înregistreaza-te acum la Sportingbet si primesti un Free Bet de 400 lei!

UPDATE / Bohar a restabilit egalitatea pentru Maribor la 8 minute după ce Celtic deschisese scorul.

Loading the player…

UPDATE / McGregor a deschis repede scorul printr-o execuţie simplă.

UPDATE / Şatov a marcat după o pasă a lui Hulk.

Aseară s-au jucat primele 5 meciuri din play-off-ul Ligii Campionilor. Astăzi avem alte 5 partide interesante din cea mai importantă competiţie a cluburilor din lume.

standard

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

UPDATE / S-au încheiat cele 5 meciuri din play-off. Steaua a reuşit să cîştige pe final prin golul lui Chipciu. REZULTATELE FINALE:

Copenhaga – Leverkusen 2-3 (VIDEO AICI)

Napoli – Athletic Bilbao 1-1 (VIDEO AICI)

Salzburg – Malmo 2-1 (VIDEO AICI)

Steaua – Ludogoreţ 1-0 (VIDEO AICI)

UPDATE / Malmo reduce din handiap la Salzburg în prelungiri prin Forsberg. Salzburg conduce cu 2-1 (VEZI VIDEO AICI)

UPDATE / GOOOOOOL Chipciu! Steaua deschide scorul în minutul 88 pe Arena Naţională. Chipciu a ratat penalty şi alte 2 ocazii mari, dar îşi ia revanşa

UPDATE / Arsenal îşi complică viaţa în ultimele 10 minute ale meciului cu Beşiktaş, Ramsey vede roşu. Scorul este în continuare 0-0

UPDATE / Napoli egalează pe teren propriu cu Bilbao prin şutul puternic al lui Higuain

higu

UPDATE / Salzburg marchează prin Soriano în minutul 54 şi austriecii au 2-0 cu Malmo (VEZI VIDEO AICI)

A început repriza secundă pe cele 5 stadioane

UPDATE / E pauză în cele 5 meciuri. Chipciu a ratat un penalty pentru Steaua şi alte două ocazii bune. Vezi rezultatele la pauză:

Copenhaga – Leverkusen 2-3

Napoli – Athletic Bilbao 0-1

Salzburg – Malmo 1-0

Steaua – Ludogoreţ 0-0

UPDATE / Leverkusen conduce cu 3-2 la Copenhaga prin golul lui Son-Heung Min din minutul 43 (VEZI VIDEO AICI )

UPDATE / Bilbao deschide scorul pe terenul lui Napoli prin Muniain

UPDATE / Chipciu ratează un penalty în minutul 34 pentru Steaua după ce mai ratase o ocazie bună în minutul 4. În continuare 0-0 la Bucureşti

UPDATE / Leverkusen egalează pe terenul lui Copenhaga prin Bellarabi în minutul 31. În acest moment scorul este 2-2

UPDATE / Salzburg a deschis scorul împotriva lui Malmo  în minutul 16 prin Schiemer. Salzburg – Malmo 1-0

UPDATE / Meci nebun la Copenhaga, 2-1. Gazdele întorc scorul cu Leverkusen, a marcat  Amartey în minutul 12.

UPDATE 21:55 / Leverkusen a deschis scorul în minutul 5 la Copenhaga prin Kiesling. Danezii egalează repede prin Jorgensen în minutul 10

UPDATE / Demba Ba aproape de un gol incredibil:

UPDATE 21:45 / Start în cele 5 meciuri din Liga Campionilor de azi! Meciurile din această seară vor putea fi urmărite în format LIVESCORE pe FANATIK.RO

În această seară începe play-off-ul Ligii Campionilor cu 5 meciuri încinse. 3 dintre ele sînt pe ruta necampioanelor, iar două sînt pe ruta campioanelor. Steaua joacă cu Ludogoreţ, ultimul adversar al Stelei din calea spre Liga Campionilor. Toate meciurile vor avea loc de la 21:45.

Meciurile din această seară în play-off cu echipele de start:

1

2

3

4

6

Cele 5 meciuri din această seară vor putea fi urmărite în format LIVESCORE pe FANATIK.RO