Pariuri sportive

Premier League LIVE VIDEO / Crouch ÎNGROAPĂ Newcastle în epilogul etapei! Pardew, aproape de demitere

UPDATE 30 septembrie ora 00:07 / Stoke City învinge pe teren propriu Newcastle cu 1-0 în epilogul etapei a 6-a din Premier League. Peter Crouch a marcat unicul gol al meciului şi antrenorul...
30.09.2014 | 00:04
Premier League LIVE VIDEO  Crouch INGROAPA Newcastle in epilogul etapei Pardew aproape de demitere

UPDATE 30 septembrie ora 00:07 / Stoke City învinge pe teren propriu Newcastle cu 1-0 în epilogul etapei a 6-a din Premier League. Peter Crouch a marcat unicul gol al meciului şi antrenorul oaspeţilor, Alan Pardew este aproape de a fi demis de la Newcastle.

Loading the player…

UPDATE 28 septembrie, 19:53 / West Brom a zdrobit cu 4-0 Burnley în singurul meci al zilei din Premier League. Golurile au fost marcate de Dawson, Berahino (2) şi Dorrans. Burnley a stabilit un record uluitor.

Echipa oaspete nu a marcat în ultimele 5 meciuri din Premier League. Unicul gol al echipei a fost în etapa inaugurală, în înfrîngerea cu Chelsea, scor 1-3.

UPDATE 21:25 / Arsenal – Tottenham se încheie la egalitate, 1-1 la capătul unui meci disputat. A fost o zi plină în Premier League în care au evoluat toate echipele angrenate în cupele europene. Chelsea rămîne lider după victoria clară cu 3-0. Rezultatele zilei:

re

UPDATE 21:03 / Chamberlain egalează pentru Arsenal în minutul 74 după o fază confuză în careul lui Tottenham!

Tottenham deschide scorul pe Emirates Stadium prin Nacer Chadli în minutul 54. S-a lăsat liniştea în tribune după acest gol. Cu siguranţă, gazdele vor ataca în valuri

Start în repriza secundă!

La pauză, Arsenal şi Tottenham sînt la egalitate, 0-0 după o primă repriză echilibrată în care Tottenham a avut cîteva contraatacuri tăioase.

START În Arsenal – Tottenham!

UPDATE 19:09 / Ne pregătim de Arsenal – Tottenham care va începe la 19:30. Vlad Chiricheş nu e în lotul lui Tottenham pentru acest meci. Echipele de start:

ars

FINAL de meciuri! Chelsea, Manchester United şi Manchester City îşi respectă statutul de favorite şi înving:

rey

Manchester United, la un pas de o nouă surpriză neplăcută! West Ham a marcat golul de 2-2, însă reuşita a fost anulată

INCREDIBILUL Lampard! Englezul lui City a marcat al 4-lea gol din această săptămînă pentru “cetăţeni”. Hull – Man. City 2-4

Southampton conduce cu 2-1 cu QPR. Graziano Pelle a marcat o bijuterie de gol pentru “sfinţi”

Willian duce scorul la 3-0 pentru Chelsea cu Aston Villa în minutul 78

Manchester City revine în avantaj pe terenul lui Hull prin golul lui Dzeko din minutul 68. Hull – Man.City 2-3

Man. United tremură şi lucrurile se înrăutăţesc pentru echipa lui van Gaal. Wayne Rooney are o intrare criminală în meciul cu West Ham şi este eliminat direct

Diego Costa marchează din nou pentru Chelsea şi echipa lui Mourinho conduce cu 2-0 din minutul 59 în meciul cu Aston Villa

Primii care marchează în mitanul secund sînt cei de la Crystal Pallace care au dat două goluri cu Leicester. Vedem golurile din perspectiva suporterilor din peluza gazdelor:

Au început reprizele secunde

PAUZĂ în meciurile de la ora 17:00. Manchester City are probleme la Hull după ce a condus cu 2-0. Toate rezultatele la pauză:

gol

Emoţii pentru Manchester United! West Ham reduce din diferenţă prin Sakho pe Old Trafford şi suporterii “diavolilor” au o senzaţie de deja-vu de la meciul cu Leicester! Man. Utd – West Ham 2-1

Meci NEBUN la Hull! Gazdele egalează pe Manchester City, reuşind să revină de la 0-2. A marcat Hernandez din penalty în minutul 32. Hull – Man. City 2-2

Robin van Persie dublează avantajul “diavolilor” cu un super gol marcat în minutul 22. Man. Utd  West Ham 2-0

Hull City reduce din diferenţă prin autogolul lui Mangala din minutul 21. Hull – Man. City 1-2

City conduce cu 2-0 la Hull. Al doilea gol a fost marcat de Dzeko în minutul 11

Manchester City conduce cu 1-0 la Hull prin golul marcat de Kun în minutul 8

Wayne Rooney a marcat pentru United cu West Ham în minutul 5. Man. Utd. – West Ham 1-0

Început nebun de meciuri pentru granzi! Oscar deschide scorul pentru Chelsea cu Aston Villa în minutul 8

Start în meciurile de la ora 17:00! Toată acţiunea poate fi urmărită aici pe FANATIK.RO

Echipe de start la Manchester United – West Ham:

man utd

Echipele de start în Hull – Manchester City. Surpriză de proporţii la City. Willy Caballero este titular în poartă, Joe Hart fiind doar pe bancă.

city

Echipele de start în Chelsea – Aston Villa:

chel

Ne pregătim în pentru meciurile de la ora 17:00! Chelsea, City şi Manchester United vor juca de la 17:00, iar derby-ul londonez între Arsenal şi Tottenham va avea loc de la 19:30

chelsea

FINAL DE MECI! Liverpool – Everton s-a încheiat 1-1. Cormoranii au dominat tot meciul, însă şutul lui Jagielka a salvat-o pe Everton

UPDATE 16:35 / Phil Jagielka egalează pentru Everton în minutul 91 al meciului. Anfield Road a amuţit. Cormoranii se văd egalaţi în prelungiri după ce au condus tot meciul.

Costel Pantilimon e rezervă la Sunderland, iar Florin Gardoş nu e nici măcar în lot pentru meciurile de la ora 17:00. Sunderland va juca împotriva lui Swansea, în timp ce “sfinţii” vor da piept cu QPR.

GOOOOL Liverpool! Steven Gerrard bate perfect o lovitură liberă şi cormoranii deschid scorul în minutul 65

Start în repriza secundă din derby

UPDATE 15:32 / Pauză în Mersey Side derby. Scorul e 0-0 după cele 45 de minute după o primă repriză dominată copios de Liverpool

UPDATE 15:24 / Liverpool controlează meciul în prima repriză însă nu a reuşit să înscrie deocamdată.

UPDATE 14:52 / Liverpool a avut un penalty refuzat în minutul 7 după ce şutul unui jucător al cormoranilor l-a lovit clar în mînă pe Gareth Barry în careu.

barry

UPDATE 14:45 / Start de meci în derby. Atmosfera e extraordinară pe Anfield Road

UPDATE 14:23 / Echipele de start în Liverpool – Everton:

echipe

Etapa a 6-a din Premier League programează astăzi mai multe confruntări interesante. Etapa din Anglia începe cu derby-ul Mersey Side dintre Liverpool şi Everton de la ora 14:45.

Toată acţiunea din Premier League poate fi urmărită pe site-ul FANATIK. RO. Meciurile de azi: