Pandurii-Astra 0-0. Egal de vară. Căldura i-a copleşit pe jucători!

Mirela Apostol
in Fotbal intern
01/08/2016, 00:00
Pandurii-Astra 0-0. Egal de vară. Căldura i-a copleşit pe jucători! GALERIE FOTO

Pandurii Tg Jiu-Astra, scor 0-0 a fost o dispută care a părut a fi una de vacanţă. Ambele echipe pot acuza căldura, dar totuşi cei mai aproape de gol au fost jucătorii lui Grigoraş, atunci cînd în minutul 40 Hora a scăpat singur cu Silviu Lung, dar balonul şutat de acesta a lovit transversala. În schimb, singura mare ocazie de gol a oaspeţilor a purtat semnătura lui Daniel Niculae, dar fostul atacant rapidist nu a reuşit să marcheze în minutul 65, după ce a şutat pe lîngă poartă.

Ştirea MOMENTULUI

Simona Halep – Lesia Tsurenko 6-4, 6-1. Două victorii în șase ore și calificare în semifinale pentru româncă

Orice informatie si/sau declaratie preluata din acest material se face numai cu citarea sursei FANATIK.RO si, obligatoriu, cu LINK ACTIV catre prezentul material. In caz contrar, persoanele fizice si/sau juridice care incalca drepturile de autor ale FANATIK.RO, prevazute si protejate de Legea nr.8/1996, privind dreptul de autor si drepturile conexe, sunt direct raspunzatoare legal pentru orice prejudiciu astfel cauzat.