Cehii dau LOVITURA pe final! Debut perfect pentru Conte!

S-au încheiat meciurile din prima etapă a preliminariilor. Olanda pierde în Cehia cu 2-1 în prelungiri, Turcia e şi ea spulberată cu 0-3 în Islanda. Antonio Conte a început cu o victorie în...
09.09.2014 | 23:00
Cehii dau LOVITURA pe final Debut perfect pentru Conte

S-au încheiat meciurile din prima etapă a preliminariilor. Olanda pierde în Cehia cu 2-1 în prelungiri, Turcia e şi ea spulberată cu 0-3 în Islanda. Antonio Conte a început cu o victorie în Norvegia. Următoarea etapă a preliminariilor va avea loc la începutul lunii octombrie. Toate rezultatele de azi:

bosnia

UPDATE 23:35 / INCREDIBIL!  Pilar marchează în prelungiri pentru cehi după o greşeală imensă a lui Janmaat. Cehia – Olanda e 2-1

Loading the player…

UPDATE 23:25 / Kramaric face 2-o pentru croaţi în minutul 81 în faţa Maltei

UPDATE 23:22 / Gareth Bale face dubla în Andorra şi Ţara Galilor conduce cu 2-1 în minutul 81.

UPDATE 23:20 / Islandezii marchează din nou, la doar două minute de golul precedent. Sigthorsson marchează al 3-lea gol. Islanda – Turcia 3-0 în minutul 77

UPDATE 23:19 / Islanda înscrie golul doi împotriva Turciei prin Sigurdsson, în minutul 76.

UPDATE 23:18 / Surpriză în Bosnia! Cristofi marchează din nou pentru ciprioţi în minutul 70 şi Cipru întoarce scorul în Bosnia

UPDATE 23:03 / Bonucci majorează avansul Italiei în minutul 60! Peninsularii conduc cu 2-0 în Norvegia

UPDATE 23:03 / Misiunea turcilor în Islanda se îngreunează! Toprak vede două galbene în 5 minute şi turcii joacă în inferioritate pe terenul Islandei din minutul 60. În continuare, nordicii au 1-0

UPDATE 23:00 / Olanda egalează în Cehia prin lovitura de cap a lui De Vrij în minutul 55. Cehia – Olanda e 1-1

UPDATE 22:52 / Cipru reuşise să înscrie şi golul secund, însă a fost anulat

UPDATE 22:49 / Nici nu a trebuit să aşteptăm mult pentru primul gol. Croaţia deschide scorul cu Malta prin Modric în minutul 46

Au început reprizele secunde pe cele 5 stadioane! Sperăm să avem multe goluri

FINAL de primă repriză în cele 5 meciuri. Singurul stadion pe care nu s-a marcat e cel din Zagreb, unde croaţii sînt ţinuţi în şah de Malta. Va fi un asediu în repriza secundă, mai ales că maltezii joacă în 10.

sit

UPDATE 22:32 / Cipru egalează în Bosnia în prelungirile primei reprize prin Christofi!   VEZI GOLUL AICI

UPDATE 22:09 / Gareth Bale egalează pentru Ţara Galilor în Andorra în minutul 20

UPDATE 22:08 / Cehii deschid scorul în minutul 20 prin Dockal şi olandezii sînt în dificultate

UPDATE 22:14 / A înscris şi Islanda pe teren propriu cu Turcia în minutul 18 prin Bodvarsson

UPDATE 22:04 / Italia a deschis scorul în minutul 16 prin Zaza şi peninsularii încep perfect meciul

UPDATE 21:54 / Bosnia deschide scorul 7 cu Cipru prin Ibisevic

UPDATE 21:51 / Primul gol al serii vine din Andorra, unde, surprinzător, gazdele conduc Ţara Galilor cu 1-0.  A înscris Lima din penalty

UPDATE 21:45 / Au început meciurile pe cele 5 stadioane. Urmăriţi toată acţiunea din preliminarii pe FANATIK.RO. Antonio Conte foloseşte sistemul 3-4-1-2:

italiaaaaa

UPDATE 21:12 / Meciuri interesante de la ora 21:45. Olanda cu Guus Hiddink are meci greu în Cehia, iar în Norvegia îl vom vedea la lucru pe Antonio Conte, care debutează pe banca Italiei. Meciurile serii:

orel

UPDATE 20:58 / S-au încheiat primele meciuri ale zilei. Bulgaria cîştigă în Azerbaijan cu 2-1 iar Kazahstan şi Letonia încheie la egalitate 0-0. De la 21:45 avem 5 meciuri care mai de care mai interesante. Urmăriţi toată acţiunea din preliminarii pe FANATIK.RO.

UPDATE 20:50 / Bulgaria marchează golul doi pe final de meci prin Hristov şi azerii mai au la dispoziţie doar 3 minute pentru a egala.

UPDATE 20:13 / Nazarov egalează pentru azeri în minutul 54 şi meciul de la Baku se încinge. Azerbaijan – Bulgaria 1-1

UPDATE 19:49 / E pauză în cele două meciuri care se joacă la această oră

UPDATE 19:14 / Bulgaria deschide scorul cu Mikansky în minutul 14:

Ultimele meciuri din prima etapă din preliminariile Euro 2016 se dispută astăzi! Programate deja de la obişnuitele ore 19:00 şi 21:45, cele 8 meciuri de azi sînt extrem de interesante. Azerbaijan – Bulgaria şi Kazahstan – Letonia sînt primele meciuri ale zilei. Toată acţiunea din preliminarii poate fi urmărită pe FANATIK.RO.