Carousel hot news

I-a ÎNVIAT Lazăr! “Cîinii” au ajuns pe LOCUL PATRU!

Dinamo a învins pe Corona, scor 1-0, şi a urcat pe locul patru în clasament. Elevii lui Ciobotariu au dominat prima repriză, însă Ţucudean, în două rînduri, şi Rotariu au greşit ţinta....
Autor: Răzvan Scarlat | 10.03.2014 | 20:12
I-a ÎNVIAT Lazăr!
Valentin Lazar inscrie un gol.

Dinamo a învins pe Corona, scor 1-0, şi a urcat pe locul patru în clasament. Elevii lui Ciobotariu au dominat prima repriză, însă Ţucudean, în două rînduri, şi Rotariu au greşit ţinta. “Cîinii” au ieşit mai decişi de la cabine şi au deschis scorul prin Lazăr, care l-a executat pe Marc cu un şut la colţul lung. Corona a acuzat şocul, iar, pînă la final, Dinamo ar fi putut face scor, însă portarul grupării braşovene a fost în zi mare. Stoican a mai bifat o victorie în stil italian, iar echipa sa se îndreaptă cu paşi repezi spre un loc de Europa League.