Revista Fanatik / Septembrie - 48 de pagini, numai 5 lei
48 de pagini, numai 5 lei

Petre Cozma, răvăşit de eliberarea ucigașilor fiului: „Îi iau cu lopata!”
Acum la toate punctele de presă

Manchester United a reuşit să o învingă pe marea rivală din oraş, scor 3-2, după ce Manchester City a intrat în avantaj la pauză. Chris Smalling a dezvăluit la finalul meciului ce le-a spus Jose Mourinho, la pauză, jucătorilor în vestiar.

Antrenorul nu a trebuit să spună multe lucruri la pauză, pentru că ştiam că nu am jucat bine. Ne-a spus că nu vrem să fim nişte clovni care să stea acolo şi să se uite cum rivalii noştri sărbătoresc câştigarea titlului”, a declarat Chris Smalling.

Smalling, golul victorie în Manchester City – Manchester United 2-3

Fundaşul de 28 de ani a marcat golul victoriei pentru “diavoli” şi a amânat sărbătoarea rivalilor până săptămâna viitoare. Manchester City avea nevoie de cele trei puncte în derby pentru a câştiga titlul de campioană a Angliei.