Revista Fanatik / Septembrie - 48 de pagini, numai 5 lei
48 de pagini, numai 5 lei

Petre Cozma, răvăşit de eliberarea ucigașilor fiului: „Îi iau cu lopata!”
Acum la toate punctele de presă

UPDATE, ora 21:30/  Manchester United a câştigat cu 3-2 duelul cu Manchester City, după ce formaţia lui Pep Guardiola a condus cu 2-0 la pauză, după golurile marcate de Vicente Kompany şi Ilkay Gundogan. “Diavollii” au întors soarta partidei în repriza secundă şi au câştigat cu 3-2, după ce Paul Pogba a marcat de două ori în minutele 53 şi 55, în timp ce Chris Smalling a marcat golul victoriei în minutul 69.

UPDATE, ora 21:00/  Manchester United  conduce cu 3-2, după ce rivala din oraş a condus cu 2-0 la pauza meciului. Trupa lui Mourinho a punctat de trei ori în 16 minute şi amână momentul decernării titlului în Premier League.

UPDATE, ora 18:30/ Pep Guardiola a decis să-şi menajeze o parte dintre titulari în vederea partidei retur cu Liverpool din sferturile de finală. Tehnicianul spaniol i-a lăsat pe banca de rezerve pe Kevin De Bruyne, Gabriel Jesus şi Sergio Aguero, în timp ce Jose Mourinho a aliniat cel mai bun 11 posibil.

Primele două clasate din Premier League au meci direct în runda cu numărul 32 din Premier League, într-o partidă în care trupa lui Pep Guardiola va încerca să spele umilinţa din partia tur cu Liverpool din sferturile de finală ale Ligii Campionilor.

Manchester City ar putea să odihnească o parte dintre fotbaliştii titulari în vederea returului cu Liverpool din Liga Campionilor, partidă care se va disputa marţi, de la ora 21:45. Sergio Aguero, accidentat,  este aşteptat să revină pe teren în duelul cu United, însă doar pentru ultimele 15-20 de minute.

Manchester City – Manchester United LIVE STREAM Premier League. Mourinho are un singur absent

Manchester City – Manchester United LIVE STREAM Premier League. Jose Mourinho nu se va putea baza la partida cu marea rivală din oraş pe Sergio Romero, al doilea portar al echipei, cel care este accidentat, însă vor reveni pe teren Phil Jones, Marco Rojo sau Daley Blind, cu toţii accidentaţi în ultimele luni.