Simona Halep

Simona Halep S-A RETRAS după 4-6 cu Bouzkova şi RATEAZĂ semifinala de vis cu Serena Williams la WTA Rogers Cup Toronto. VIDEO. Prima reacţie a lui Halep, ce s-a întâmplat. Românca merge la un medic în State să se trateze + cum explică Simona abandonul!

10.08.2019 | 06:32
Simona Halep SA RETRAS dupa 46 cu Bouzkova si RATEAZA semifinala de vis cu Serena Williams la WTA Rogers Cup Toronto VIDEO Prima reactie a lui Halep ce sa intamplat Romanca merge la un medic in State sa se trateze  cum explica Simona abandonul

Simona Halep s-a retras după setul 1 al meciului cu Marie Bouzkova, pierdut cu 6-4, după ce românca revenise de la 0-4 la 4-4. Simona a acuzat dureri la tendonul lui Ahile şi nu a forţat după un prim set extrem de solicitant, pentru a nnu-şi pune în pericol participarea la US Open. Dacă ar fi învins-o pe Bouzkova, Halep ar fi jucat în semifinale contra Serenei Williams, într-un rematch al finalei de la Wimbledon. Regăsiți VIDEO mai jos, la finalul articolului, iar ce s-a întâmplat imediat după meci si cum a ajuns Simona direct pe mâna medicilor vedeţi în linkurile de mai jos.

• Cum explică Simona Halep abandonul de la Rogers Cup: “M-a durut tare azi” + VIDEO. Filmul accidentării + la ce doctor a plecat sa se trateze! Cincinnati, în pericol, US Open – nu!
  • Pe ce loc va fi Simona Halep în clasamentul WTA după ce a abandonat la Rogers Cup! Cum ajunge lider mondial la finalul anului
  • Cu cine joacă Simona Halep la WTA Cincinnati! S-a tras la sorţi tabloul. Românca evoluează direct în turul 2
  • Serena Williams – Naomi Osaka. Video cu rezumatul primei victorii a americancei în faţa lui Osaka!
  • Serena Williams îi dă dreptate Simonei Halep

Marie Bouzkova – Simona Halep 6-4 în sferturi din WTA Rogers Cup Toronto se joaca azi, 10 august 2019. Vezi LIVE STREAM Online la TV pe Digisport şi FANATIK.RO. Regăsiți VIDEO mai jos, la finalul articolului.

Marie Bouzkova – Simona Halep 6-4 în sferturi WTA Rogers Cup Toronto. VIDEO Online pe Eurosport si FANATIK.RO

Urmarește LIVE SCORE şi LIVE VIDEO meciul Marie Bouzkova – Simona Halep, din sferturi WTA Rogers Cup Toronto. Meciul are loc pe 10 august 2019. Toate informațiile despre Marie Bouzkova – Simona Halep sunt în aplicația de mai jos. Acolo ai meciurile directe dintre Marie Bouzkova – Simona Halep, cu ultimele rezultate din anii precedenţi. Toate datele despre banii câștigați din tenis, clasament WTA și ATP şi ultimele noutăţi despre și se regăsesc aici. Toate meciurile disputate astăzi, dar şi zilele trecute le găseşti aici, cu desfăşurarea lor punct cu punct, game cu game şi VIDEO cu rezumatele.

Statistică Marie Bouzkova – Simona Halep 6-4 din sferturi