Mihai Voduţ, gol în CFR Cluj – Viitorul. Reuşita sezonului în Liga 1 Betano. Video

Autor: Tibi Demeter | 02.09.2018 | 20:36
Mihai Voduţ, gol în CFR Cluj - Viitorul. Reuşita sezonului în Liga 1 Betano. Video

Mihai Voduţ, gol în CFR Cluj – Viitorul. Atacantul echipei lui Gheorghe Hagi a marcat un gol superb în minutul 86 al partidei disputate împotriva campioanei României. Vârful transferat de la FC Voluntari a recuperat excelent o minge la aproximativ 40 de metri de poarta lui Jesus Fernandez şi l-a lobat excelent pe goalkeeper-ul spaniol. VEZI AICI GOLUL

Fotbalistul de 24 de ani a intrat pe teren în minutul 67 al partidei în locul lui Vlad Achim şi a reuşit să marcheze golul de 1-1 în partida dintre cele două formaţii. CFR Cluj a deschis scorul în minutul 55 prin George Ţucudean, în timp ce Ianis Hagi a adus toate cele trei puncte pentru oaspeţi cu un gol marcat din lovitură de la 11 metri în prelungiri.