Carousel hot news

DINAMO-BILBAO. Nemec a luat FOC! Ce a postat la 24 ore după meci pe contul personal! FOTO

Adam Nemec a fost extrem de supărat după meciul Dinamo - Athletic Bilbao 1-1. Unul dintre tuşieri a semnalizat ofsaid în minutul 64 când vârful slovac l-a învins pe portarul Iago Herrerin cu...
29.07.2017 | 00:05

Adam Nemec a fost extrem de supărat după meciul Dinamo – Athletic Bilbao 1-1. Unul dintre tuşieri a semnalizat ofsaid în minutul 64 când vârful slovac l-a învins pe portarul Iago Herrerin cu un şut din careu. La o zi după meci, Nemec a reacţionat pe Instagram, postând o fotografie şi un mesaj: ”Offside? Doar pentru unele echipe” a scris slovacul. La o zi după meci, Nemec a reacţionat pe Instagram, postând o fotografie şi un mesaj: ”Offside? Doar pentru unele echipe” a scris slovacul.

adam-nemec

Şi Mutu era supărat după meci aseară din aceeaşi cauză: ”Sincer, eu mi-am dorit să câştigăm. Şi la cum am jucat în a doua repriză chiar cred că am fi meritat. Mai ales că am avut şi gol perfect valabil anulat.”