News

PERFORMANŢĂ! Răzvan Lucescu, în semifinalele Cupei Greciei după o victorie CATEGORICĂ

Echipa antrenată de Răzvan Lucescu, Skoda Xanthi a cîştigat cu 3-0 manşa retur din sferturile de finală din Cupa Greciei împotriva lui OFI Creta. În tur, scorul a fost 1-1. Skoda se califică...
05.03.2015 | 21:25

Echipa antrenată de Răzvan Lucescu, Skoda Xanthi a cîştigat cu 3-0 manşa retur din sferturile de finală din Cupa Greciei împotriva lui OFI Creta. În tur, scorul a fost 1-1. Skoda se califică astfel în penultimul act al competiţiei.

Golurile echipei lui Skoda au fost marcate de Soltani în minutele 18 şi 85, respectiv Cleyton în minutul 26 din penalty. Fostul atacant al Stelei, Pantelis Kapetanos a fost integralist. În semifinale s-au mai calificat Smyrnis şi Panionios. Olympiakos va juca pe terenul lui AEK Atena pentru ultimul loc din semifinale, în tur, scorul a fost 1-1 la Pireu.