Pariuri sportive

PREMIER LEAGUE / VIDEO: Falcao, gol de trei puncte! Costa, gol SENZAŢIONAL cu Arsenal

Ultimul meci al etapei, West Ham - QPR s-a terminat cu scorul de 2-0. Pentru gazde au marcat Onuoha (autogol, min. 5) şi Sakho (min. 59)....
05.10.2014 | 20:26
PREMIER LEAGUE  VIDEO Falcao gol de trei puncte Costa gol SENZATIONAL cu Arsenal

Ultimul meci al etapei, West Ham – QPR s-a terminat cu scorul de 2-0. Pentru gazde au marcat Onuoha (autogol, min. 5) şi Sakho (min. 59).

VEZI VIDEO

Mai este doar un meci din etapa a şaptea, West Ham – QPR. Momentan clasamentul arată în felul următor:

FINAL DE MECI! Chelsea – Arsenal 2-0 şi formaţia antrenată de Jose Mourinho a rămas singura neînvinsă în Premier League.

Final de meci la Tottenham – Southampton. Gazdele s-au impu cu 1-0 prin golul marcat de Eriksen în prima repriză.

Min. 78: GOOOL CHELSEA! Diego Costa duce scorul la 2-0 printr-o scăriţă executată perfect.

Loading the player…

Pauză pe Stamford Bridge! Chelsea conduce cu 1-0 după primele 45 de minute.

Min. 28: GOOOL CHELSEA! Albaştrii au deschis scorul printr-un penalty obţinut şi transformat de Hazard. Chelsea – Arsenal 1-0.

Min. 24: Courtois nu a mai putut continua partida şi a fost înlocuit cu Cech.

Min. 40: GOOOOL TOTTENHAM! Eriksen deschide scorul cu un şut pe jos din afara careului.

Min. 20: Jose Mourinho nu vrea să îi dea mingea lui Gibbs pentru a repune mai repede.

mourinho2

Min. 14: Alexis Sanchez s-a lovit de Courtois şi portarul a avut nevoie de îngrijiiri medicale.

A început derby-ul Londrei! Tunarii vor să întrerupă seria fără victorie!

Motivul amînării este neştiut, însă o parte din fanii lui Arsenal nu au fost lăsaţi să intre pentru că aveau cîteva torţe aprinse şi se presupune că acesta ar fi motivul.

A început partidele Tottenham – Southampton. Partida Chelsea – Arsenal a avut startul amînat cu 15 minute.

Echipele de start la Tottenham – Southampton!

echipele de start tot south

Min. 62: GOOOOL MANCHESTER UNITED! Falcao înscrie din pasa lui Angel Di Maria.

Au apărut echipele de start la Chelsea – Arsenal, meciul zilei în Premier League!

chelsea arsenal

Min. 56: GOOOL EVERTON! Naismith egalează cu o frumoasă lovitură de cap!

Min. 45: Penalty RATAT de Everton! Baines trimite slab şi De Gea scoate mingea.

baines

Min. 27: GOOOOL Manchester! Angel di Maria deschide scorul în minutul 27!

A început meciul!

La ora 14:00 începe meciul Manchester United – Everton! ECHIPELE DE START:

man eve

Min 90+4. Final de meci. Aston Villa – Manchester City 0-2.

Min 88. GOOOOL Manchester City. Aguero duce scorul la 2-0!

Min 83. GOOOOOL Manchester City. Yaya Toure deschide scorul. Aston Villa – Manchester City 0-1.

Min 45. Prima repriză se încheie. 0-0 la Aston Villa – Manchester City.

Min 40. Pînă în acest moment nici una dintre echipe n-a reuşit să trimită vreun şut pe spaţiul porţii!

Min 1. A început partida Aston Villa – Manchester City.

La ora 19:30 va începe partida Aston Villa – Manchester City. Vezi echipele de start.

city

Rezultatele finale ale partidelor de la ora 17:00

pp

Min 90+6. GOOOOOL Burnley! Wallace restabileşte egalitatea! Leicester – Burnley 2-2.

Min 89. GOOOOOL Hull! Jelavic marchează! Hull – Crystal Palace 2-0.

Min 79. GOOOOOOL Sunderland! Wickham majorează diferenţa! Sunderland – Stoke 3-1.

Min 75. GOOOOOL Newcastle! Cisse restabileşte egalitatea! Swansea – Newcastle 2-2.

Min 61. GOOOOOL Hull! Diame deschide scorul. Hull – Crystal Palace 1-0.

Min 60. GOOOOL Liverpool! La 4 minute după ce WBA a restabilit egalitatea, Henderson îi readuce pe ”cormorani” în avantaj.

Min 56. GOOOOOOL WBA! Berahino marchează din penalty şi restabileşte egalitatea. Liverpool – WBA 1-1. Arbitrul partidei a greşit acordînd penalty-ul, întrucît contactul a avut loc în afara careului.

Min 51. GOOOOL Swansea! Routledge îşi readuce echipa în avantaj. Swansea – Newcastle 2-1.

PAUZĂ! SCORURILE DUPĂ 45 DE MINUTE:

pauya

Min. 44: GOOOOL LIVERPOOL! Lallana înscrie golul prin care preia conducerea. Liverpool – West Brom 1-0.

Min. 40: GOOOOL Leicester! Gazdele egalează la doar un minut după ce au fost egalate. Marcatorul a fost Mahrez.

Min. 39: GOOOL Burnley! Kightly egalează! Leicester – Burnley 1-1

Min. 33: GOOOL Leicester!! Schlupp deschide scorul. Leicester – Burnley 1-0

Min. 23: GOOOL SUNDERLAND! Fletcher o duce iar pe Sunderland în avantaj.

Min. 17: GOOOL SWANSEA! Bony deschide scorul pentru galezi. Swansea – Newcastle 1-0

Min. 15: GOOOOL STOKE! Adam egalează după 10 minute! Sunderland – Stoke 1-1

Min. 5: GOOOOL SUNDERLAND! Wickman deschide scorul pentru formaţia lui Pantilimon! Sunderland – Stoke 1-0.

Au început primele meciuri! Nu s-a marcat în primele 3 minute.

swans

Sîmbătă debutează etapa a 7-a din Premier League, iar cel mai interesant meci al zilei se dispută între Aston Villa şi Manchester City.

Toate partidele vor putea fi urmărite pe FANATIK.RO în format LIVESCORE.

Sîmbătă, 4 octombrie, ora 17:00