Pariuri sportive

VIDEO / Aston Villa – Southampton 1-1. Gardoş n-a jucat. Chiricheş a fost LĂUDAT în week-end!

Aston Villa - Southampton 1-1 (Agbonlahor 29 / Clyne 81)...
24.11.2014 | 23:50
VIDEO   Aston Villa  Southampton 11 Gardos na jucat Chiriches a fost LAUDAT in weekend

Aston Villa – Southampton 1-1 (Agbonlahor 29 / Clyne 81)

Loading the player…

villa

* Florin Gardoş este rezervă.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Min. 90: GOOOOOOOL Tottenham!!! Eriksen marchează şi aduce victoria lui Spurs.

Min. 61: GOOOOOOL Tottenham!!! Londonezii reuşesc să egaleze prin Kane.

Min. 50: Cartonaş roşu văzut de Gaston Ramirez, Hull a rămas în doar 10 jucători.

Min. 46: Chiricheş intră la pauză pentru Tottenham, în locul lui Dier şi va evolua ca fundaş dreapta.

Min. 8: GOOOOOOL Hull!!! Livermore a deschis scorul în minutul opt cu un şut plasat de la 20 de metri!

Min. 1: A început partida.

Hull – Tottenham, de la ora 18:00, este ultima partidă a zilei în Premier League. Chiricheş a prins lotul şi este rezervă la Spurs.

Capture5

Min. 90+3: Finalul partidei! Liverpool pierde şi rămîne la 18 puncte de liderul Chelsea după doar 12 etape. Brendan Rodgers ar putea fi demis în urma acestui rezultat.

Min. 81: GOOOOOOOL Palace!!  Jedinak marchează dintr-o lovitură liberă de la 25 de metri executată perfect.

Min. 78: GOOOOOOOL Palace!!! Ledley aduce pe Palace în avantaj.

Min. 17: GOOOOOOL Palace!!! Gayle marchează şi aduce egalarea pentru Palace.

Min 2: GOOOOOOL Liverpool!!! Lambert deschide scorul cu o finalizare din interiorul careului.

Min 1: A început partida.

Balotelli a fost lăsat la Liverpool, iar Lambert este titular la Liverpool.

Capture

Clasamentul după încheierea tuturor meciurilor de sîmbătă

clasament

Min 90+9. Arbitrul pune capăt meciului.

Min 90+8. Incidente între jucători. Di Maria este înconjurat de ”tunari”. Rooney a sărit imediat în ajutorul colegului său. Giroud a primit cartonaşul galben.

Min 90+5. GOOOOL Arsenal. Giroud trimite un şut superb şi reduce din diferenţă.

Min 85. GOOOOOL Manchester United! Contraatac rapid Di Maria, pasă la Rooney, iar acesta marchează golul secund al lui United cu o scăriţă peste portarul lui Arsenal!

Min 56. GOOOOOOL Manchester United! Gibbs înscrie în proprie poartă după o fază de cascadorii rîsului.

Min 46. A început repriza secundă. Nici o modificare înc cele două garnituri. Singura consemnată a fost înlocuirea lui Shaw cu Young în minutul 16.

Min 45+1: Arsenal şi United intră la cabine la egalitate, scor 0-0. Prima repriză a avut puţine faze notabile.

Min. 1: A început cel mai tare meci al etapei, Arsenal – Manchester United.

Capture2

Iată clasamentul înaintea ultimei partide a zilei, derby-ul dintre Arsenal şi Manchester United.

Capture

Final în cele şase partide care s-au disputat de la această oră. Pantilimon a făcut un meci foarte bun şi a terminat fără gol primit în deplasarea de la Leicester. Iată rezultatele înregistrate în aceste partide: Chelsea – WBA 2-0, Manchester City – Swansea 2-1, Everton – West Ham 2-1, Newcastle – QPR 1-0, Stoke – Burnley 1-2 şi Leicester – Sunderland 0-0.

Min. 78: GOOOOOOL Newcastle!!! Sissoko deschide scorul în meciul contra lui QPR.

Min. 77: GOOOOOOOL Everton!!! Gazdele revin în avantaj datorită golului marcat de Leon Osman.

Min. 62: GOOOOOOOL Manchester City!!! Yaya Toure îi aduce pe “cetăţeni” în avantaj contra lui Swansea.

Min. 56: GOOOOOOL West Ham!!! Jagielka îşi marchează în propria poartă şi West Ham egalează pe Everton.

A început repriza a doua la meciurile din Premier League care se joacă de la această oră. Ziua va fi închisă de derby-ul Arsenal – Manchester United.

Pauză pe cele şase stadioane pe care se joacă în Premier League. Pantilimon ţine poarta închisă, în timp ce Manchester City se chinuie cu Swansea. Chelsea defilează spre titlu.

Min. 33: GOOOOOL Stoke!!!! Walters reuşeşte să reducă din handicap.

Min. 27: GOOOOOOL Everton!!! Lukaku deschide scorul în meciul cu West Ham.

Min. 25: GOOOOOOL Chelsea!!! Hazard face 2-0 din pasa lui Fabregas.

Min. 19: GOOOOOL Manchester City!!! Jovetici reuşeşte egalarea din pasa lui Navas.

Min. 14: GOOOOL Burnley!!! Ings a marcat de două în două minute şi Burnley conduce pe terenul lui Stoke!

Min 12: GOOOL Chelsea!!!! Diego Costa deschide scorul pentru Chelsea în meciul cu WBA.

Min. 7: GOOOOOL Swansea!!! Galezii deschid scorul pe terenul lui Manchester City, după golul lui Bony.

Min. 1: Au început cele şase partide care se joacă de la această oră în Premier League. Pantilimon este titular în deplasarea pe care Sunderland o are la Leicester.

UPDATE / Chelsea joacă împotriva lui West Bromwich de la ora 17:00. Mourinho nu riscă şi trimite în teren cea mai bună echipă:

chels

UPDATE / Costel Pantilimon este titular la Sunderland în meciul pe care echipa îl va juca împotriva lui Leicester City de la ora 17:00.

sunderland

Etapa a 12-a din Premier League programează derby-ul dintre Arsenal şi Manchester United de la ora 19:30. “Tunarii” au un complex în faţa lui Manchester United, cu doar o victorie în ultimele 17 meciuri directe.

Ambele echipe au nevoie ca de aer de cele 3 puncte, liderul Chelsea avînd un parcurs aproape perfect şi deja au pus un ecart de 12 puncte(Arsenal), respectiv 13 (Manchester United) în clasament. Cele două echipe sînt vecine de clasament, pe locurile 6-7, departe de obiectivele trasate la începutul sezonului.

Chelsea joacă de la ora 17:00 pe teren propriu cu West Bromwich şi are şansa să îşi mărească avansul faţă de urmăritoare, mai ales că Manchester City, principala contracandidată are meci greu pe teren propriu cu revelaţia Swansea, tot de la ora 17:00. Toată acţiunea poate fi urmărită LIVE pe FANATIK.RO.