Pariuri sportive

FINAL DE MECI! Valencia se impune cu scorul de 3-1 şi urcă pe locul 4 în campionat. Luni de la ora 21:45 se dispută ultimul meci al rundei în Primera, Getafe - Celta Vigo:...
25.01.2015 | 22:45
VIDEO PRIMERA DIVISION  SHOW TOTAL 3 penaltyuri intro repriza

FINAL DE MECI! Valencia se impune cu scorul de 3-1 şi urcă pe locul 4 în campionat. Luni de la ora 21:45 se dispută ultimul meci al rundei în Primera, Getafe – Celta Vigo:

clasament

UPDATE 23:10 / Valencia marchează golul de 3-1 prin Fuego în minutul 56 şi “liliecii” au un alt nivel de confort în acest moment

Loading the player…

UPDATE 22:45 / Valnecia şi Sevilla au oferit o primă repriză nebună. Valencia conduce cu 2-1 după ce arbitrul a acordat 3 penaltiuri, două transformate şi unul ratat:

1-0 gol Valencia (Parejo 18 pen.)

2-0 gol Valencia (Parejo 33)

2-1 gol Sevilla (Bacca 36 pen.)

penalty ratat Sevilla, Bacca, min. 41

UPDATE 22:00 / Meciul zilei este cel dintre Valencia şi Sevilla

valencia-sevilla

FINAL DE MECI pe Vicente Calderon! Atletico Madrid trece fără probleme de Rayo Vallecano cu 3-1. Toţi granzii din Spania au cîştigat azi şi situaţia la vîrf e neschimbată în Primera Division.

Real Madrid a cîştigat cu mari emoţii pe terenul Cordobei cu scorul de 2-1, Ronaldo fiind eliminat în acest meci (VEZI DETALII)

Clasament la vîrf:

real

Min. 57: GOOOOOL Atletico! Manucho marchează pentru Atletico şi e 3-1

START ÎN REPRIZA SECUNDĂ

PAUZĂ.

Min. 35: GOOOOL Rayo! Trashorras reduce din handicap în minutul 36

Min. 22: GOOOOOL Atletico! Griezmann marchează golul doi şi gazdele îşi fac meciul uşor

GOOOOOOL Atletico! Griezmann deschide scorul în minutul 12

Start de meci pe Vicente Calderon

Ne pregătim de meciul dintre Atletico Madrid şi Rayo Vallecano. Echipele de start:

atleti

FINAL DE MECI! Barcelona administrează cel mai dur scor din acest sezon lui Elche, 6-0. Cu acest succes, Barca se apropie la un punct de Real Madrid.

Min. 90: GOOOOL Barcelona! Instrucţie! Pedro marchează golul 6 şi gazdele sînt la pămînt

Min. 88: GOOOOOOL Barcelona! Messi face şi el dubla în final de meci şi Barca administrează un eşec usturător

Min. 71: GOOOOOOL Barcelona! Neymar face dubla în două minute. Super pasă de la Messi

Min. 69: GOOOOOOOL Barcelona! Neymar marchează golul 3 cu un şut plasat

Min. 58: Faisal vede al doilea galben şi gazdele joacă în 10

Min. 55: Messi transformă penalty-ul şi ajunge la 20 de goluri în acest sezon în Primera

Min. 54: PENALTY pentru Barcelona!

Start în repriza secundă!

PAUZĂ! Barcelona conduce cu 1-0 la Elche, după o primă repriză în care nu a forţat. Pique a dat gol la meciul 200 în La Liga

Min. 36: GOOOOOOL Barcelona! Pique deschide scorul cu un şut din interiorul careului

Min. 21: Messi are prima ocazie a meciului. Şutul argentinianului trece puţin pe lîngă poartă

START DE MECI!

UPDATE  18:50/ Echipele de start la Elche – Barcelona:

bravo

Barcelona are nevoie de victorie pe terenul lui Elche pentru a rămîne aproape de liderul Real Madrid, care a cîştigat chinuit cu 2-1 pe terenul Cordobei. Catalanii au învins în optimile Cupei Regelui cu 9-0 Elche în dublă manşă, (5-0 acasă şi 4-0 în deplasare).

Barca este în acest moment la 4 puncte de Real Madrid, avînd 44 de puncte după primele 19 etape. Elche nu a mai marcat împotriva Barcelonei din 1978, însă gazdele din acest meci au scos o remiză albă în sezonul trecut.