Pariuri sportive

VIDEO / Atletico Madrid, CHINUITĂ la Sociedad! Echipa lui Simeone, în cădere!

S-a încheiat. Atletico Madrid a pierdut pe terenul lui Real Sociedad cu 2-1 şi cade pe locul 4 în clasament la 4 puncte de Real Madrid. Gazdele au întors scorul prin golurile lui Vela şi...
09.11.2014 | 23:24
VIDEO  Atletico Madrid CHINUITA la Sociedad Echipa lui Simeone in cadere

S-a încheiat. Atletico Madrid a pierdut pe terenul lui Real Sociedad cu 2-1 şi cade pe locul 4 în clasament la 4 puncte de Real Madrid. Gazdele au întors scorul prin golurile lui Vela şi Aguirrexte după ce Atletico a deschis scorul prin Mandzukic.

UPDATE / GOOOOL Sociedad! Agirretxe marchează pentru gazde în minutul 83 şi Atletico are mari probleme

Loading the player…

UPDATE 09.11.2014 23:20 / Atletico Madrid este ţinută în şah pe terenul lui Real Sociedad. În minutul 65, scorul este 1-1. Atletico a deschis scorul în minutul 10 prin Mandzukic, însă doar 5 minute mai tîrziu, Carlos Vela a readus egalitatea.

Atletico Madrid joacă în 10 din minutul 50, Siqueira fiind eliminat după ce a luat două cartonaşe galbene în două minute.

Vezi golurile:

Mandzukic, min.10

Vela, min.15

********************************

Finalul partidei la Madrid. Real Madrid a revenit din nou pe primul loc după o nouă prestaţie convingătoare, scor 5-1 în faţa celor de la Rayo Vallecano.

GOOOOOOOOOOOL Ronado reuşeşte să marcheze şi el, minutul 84, după o gravă eroare a lui Alvarez.

GOOOOOOOOOOL Benzema îşi trece şi el numele pe lista marcatorilor, minutul 59.

GOOOOOOOOOL Real Madrid reface diferenţa de două goluri! Kroos marchează cu un şut plasat de la marginea careului, minutul 55.

Gol anulat pentru Rayo Vallecano în minutul 54.

GOOOOOOOOL Rayo Vallecano. Oaspeţii reuşesc să reducă din handicap, minutul 44. Pepe şi Navas, fază de cascadorii rîsului.

GOOOOOOOL Real Madrid. Ramos dublează avantajul galacticilor în minutul 40.

GOOOOOOL Real Madrid. Bale deschide scorul în minutul 9 din pasa lui Kroos, la o fază iniţiată de Ronaldo. 1-0

Start de meci la Madrid!

Ne pregătim pentru meciul serii din La Liga, Real Madrid – Rayo Vallecano. Echipele de start:

djdhhdhdhdhddh

S-a încheiat meciul! Barcelona cîştigă pe final meciul cu Almeria şi obţine prima victorie în campionat după 2 eşecuri la rînd.

GOOOOOOOL BARCELONA! Jordi Alba întoarce rezultatul în minutul 81.

GOOOOOOOL BARCELONA! În minutul 72, Neymar egalează în meciul cu Almeria şi vom avea un final de meci incendiar

După pauză au intrat Neymar şi Suarez la catalani, însă pînă în minutul 60 nu se vede nici un efect. În continuare, Almeria conduce cu 1-0

Lovitură de teatru! Thievvy deschide scorul pentru Almeria în minutul 38 după un contraatac fulger al gazdelor. Barcelona trebuie să preseze dacă vrea să obţină ceva din acest meci.

Leo Messi loveşte bara în minutul 28 al meciului

Start de meci!

Barcelona are o perioadă slabă în campionat, avînd două înfrîngeri la rînd care au trimis echipa pînă pe locul 4 la două puncte de liderul Real Madrid. Astfel, pentru catalani, o victorie e vitală în meciul de pe terenul Almeriei, pentru a nu pierde contactul cu primele clasate.

Luis Enrique a făcut schimbări importante în primul 11, Luis Suarez, Neymar şi Xavi fiind lăsaţi pe banca de rezervă. Pique a fost reprimit în lot, însă e doar rezervă. Meciul Almeria – Barcelona va începe la ora 17:00. Echipele de start: