Gala Fantasticii Fanatik şi-a desfăşurat, marţi, 25 noiembrie a 11-a ediţie. Cei mai buni din fenomenul fotbalistic al acestui an au fost premiaţi, în frunte cu soţii Reghecampf. Fostul antrenor al Stelei a primit distincţia de “Antrenorul anului”, iar soţia acestuia, Anamaria Prodan Reghecampf, a fost recompensată cu premiul “Impresarul anului”. Prodanca a obişnuit să-şi arate dragostea pe care i-o poartă soţului său în cele mai inedite moduri, iar ţinuta pe care a afişat-o marţi seară, cu dedicaţie către Laurenţiu, a întors toate privirile celor prezenţi la eveniment.
Anamaria a purtat la Gala Fanatik o rochie roşie, lungă pînă în pămînt, pe care avea imprimat un portret al soţului său, Reghecampf. Ţinuta, creaţie a Anei Novic, a stîrnit rumoare în jur. Conform surselor FANATIK.RO, vestimentaţia a costat nu mai puţin de 1.500 de euro, iar imaginea antrenorului lui Al Hilal a fost pictată manual, în decursul unei luni şi jumătate. “Tapetarea” rochiei a necesitat unele vopseluri speciale, care au fost aplicate în repetate rînduri în această perioadă pentru a rezista, prin tehnica numită “pictură vivantă”. “Îmi plac provocările şi niciodată nu dau înapoi atunci cînd am în faţă una. Şi îmi mai place să lucrez cu femei care constituie un exemplu pentru sexul frumos. Ei bine, recent am primit o provocare mare din partea celei mai puternice femei din fotbalul românesc, şi anume Anamaria Prodan Reghecampf. Evident că am acceptat-o şi i-am creat o rochie specială, pentru un eveniment important din viaţa ei, pe care să fie pictat chipul soţului său, Laurenţiu Reghecampf, pe care îl iubeşte pînă la cer şi înapoi”, scrie creatoarea rochiei, Ana Novic, pe un cont de socializare.
Soţia lui Reghecampf îşi arată dragostea faţă de familie în cele mai speciale moduri. Anamaria i-a făcut o supriză soţului său la puţin timp după semnarea contractului cu arabii de la Al Hilal, atunci cînd şi-a tatuat pe spate chipurile persoanelor cele mai dragi din viaţa ei, Reghe, fiicele Sarah şi Rebecca şi mezinul Laurenţiu Jr. Pentru realizarea acestui desen spectaculos Prodanca a apelat la serviciile unui salon profesionist, acolo unde a scos din buzunar o sumă pe măsură: 2.000 de euro.
Cea mai cunoscută declaraţie de dragoste pe care a primit-o Reghecampf de la soţie a avut loc la aniversarea sa de 37 de ani, atunci cînd tehnicianul lui Al Hilal activa la Steaua. Anamaria şi-a păcălit soţul spunîndu-i că trebuie să meargă să facă o şedinţă foto la Magazinul Cocor pentru copii. Şi-a luat întreaga familie şi au parcat în faţa magazinului, iar Reghe a rămas fără suflare atunci cînd şi-a văzut chipul pe reclamele luminoase uriaşe ale magazinului situat în inima Bucureştiului. Pe ecrane au început apoi să curgă declaraţiile cu „Te iubesc!”, dar şi urările de „La mulţi ani!”, iar trecătorii, martori ai evenimentului, au rămas mască.
Prodanca s-a afişat în această ţinută şi la aeroport, cu întreaga familie, sexy impresara fiind în centrul atenţiei aeroportului Otopeni!
P: Înregistreaza-te acum la Sportingbet si primesti un Free Bet de 400 lei!