Programele Digi Sport de duminică, 24 martie, au patru meciuri de fotbal în schema zilei, toate meciurile fiind din a doua ligă și toate pe programul Digi Sport 1. Veți putea vedea la lucru, după Academica – UTA și celelalte candidate la promovare: Sportul Snagov – ACS Poli Timișoara, Chindia – Daco-Getica, ASU Poli Timișoara – Petrolul și U Cluj – FC Argeș.
În afara celor patru meciuri de fotbal avem foarte multe partide de calitate de la turneul de tenis de la Miami, atât la masculin, cât și la feminin. La masculin rețin atenția Djokovic – Delbonis, Kyrgios – Lajovic, Edmund – Raonic, iar la feminin Halep – Hercog, Cornet – Serena Williams, Kasatkina – Venus Williams sau Maria – Stephens. Și avem două partide din Champions League la handbal masculin.
Ce meci de baschet masculin din Liga națională se transmite la Digi Sport
DIGI SPORT 1
- 07:00: Stirile Digi Sport
- 07:30: Stirile Digi Sport
- 08:00: Stirile Digi Sport
- 08:30: Stirile Digi Sport
- 09:00: Stirile Digi Sport
- 09:30: Stirile Digi Sport
- 10:00: Live Stirile Digi Sport
- 10:15: Live Digi Sport Matinal
- 11:00: Live Stirile Digi Sport
- 11:15: Live Digi Sport Matinal
- 12:00: Live Stirile Digi Sport
- 12:15: Digi Sport Special
- 13:00: Live Fotbal: Sportul Snagov – ACS Poli Timisoara Liga a 2-a
- 13:45: Live Stirile Digi Sport
- 14:00: Live Fotbal: Sportul Snagov – ACS Poli Timisoara Liga a 2-a
- 15:00: Live Stirile Digi Sport
- 15:30: Live Fotbal: Chindia Targoviste – Daco Getica Liga a 2-a
- 16:15: Live Stirile Digi Sport
- 16:30: Live Fotbal: Chindia Targoviste – Daco Getica Liga a 2-a
- 17:30: Live Stirile Digi Sport
- 18:00: Live Fotbal: ASU Poli Timisoara – Petrolul Liga a 2-a
- 18:45: Live Stirile Digi Sport
- 19:00: Live Fotbal: ASU Poli Timisoara – Petrolul Liga a 2-a
- 20:00: Live Fotbal: Universitatea Cluj – FC Arges Liga a 2-a
- 20:45: Live Stirile Digi Sport
- 21:00: Live Fotbal: Universitatea Cluj – FC Arges Liga a 2-a
- 22:00: Live Digi Sport Special
- 23:30: Stirile Digi Sport
- 00:00: Digi Sport Special
DIGI SPORT 2
- 07:00: Tenis
- 16:30: Stirile Digi Sport
- 17:00: Live Tenis: WTA Miami – ziua 6
DIGI SPORT 3
- 07:00: Digi Sport Show
- 07:15: Digi Sport Show
- 07:30: Digi Sport Show
- 07:45: Digi Sport Show
- 08:00: Digi Sport Show
- 08:15: Digi Sport Show
- 08:30: Digi Sport Show
- 08:45: Digi Sport Show
- 09:00: Digi Sport Show
- 09:15: Digi Sport Show
- 09:30: Stirile Digi Sport
- 09:45: UCL Magazin
- 10:15: Stirile Digi Sport
- 11:00: Digi Sport Show
- 11:15: Stirile Digi Sport
- 12:00: Digi Sport Show
- 12:15: Stirile Digi Sport
- 12:45: Stirile Digi Sport
- 13:15: Stirile Digi Sport
- 13:45: Digi Sport Show
- 14:00: Stirile Digi Sport
- 14:30: Stirile Digi Sport
- 15:00: Bundesliga Special
- 15:30: Stirile Digi Sport
- 16:15: Digi Sport Show
- 16:30: Premiera La Volan
- 17:00: Live Handbal M: Orlen Wisla Plock – Pick Szeged EHF Champions League
- 18:45: Digi Sport Show
- 19:00: Live Handbal M: Sporting – Veszprem EHF Champions League
- 20:45: Live Baschet M: BCMU Pitesti – SCMU Craiova Liga Nationala
- 22:30: Stirile Digi Sport
- 23:00: Stirile Digi Sport
- 23:30: La Volan
- 00:00: Stirile Digi Sport
- 00:30: Stirile Digi Sport
DIGI SPORT 4
- 07:00: Digi Sport Special
08:30: Fotbal: Rapid – FCSB II Liga a 3-a
10:15: Fotbal: Manchester City – Schalke 04 UEFA Champions League
12:00: Fotbal: Juventus – Atletico Madrid UEFA Champions League
13:45: Fotbal: Barcelona – Lyon UEFA Champions League
15:30: Fotbal: Bayern Munchen – Liverpool UEFA Champions League
17:15: Rezumate UEFA Champions League
18:00: Live Tenis: ATP Miami – ziua 5