Program Digisport 15 – 21 iulie

În săptămâna 15-21 iulie principalele evenimente sportive din cadrul programelor Digi Sport 1 şi Digi Sport 2 provin din fotbal şi din tenisul feminin. Avem luni, 15 iulie, ultimele două meciuri din prima etapă din Liga 1, apoi miercuri şi joi returul de la Cluj – Astana şi Craiova – Sabail.

În weekend urmează o nouă etapă, a doua, din Liga 1, cu meciuri vineri, sâmbătă şi duminică. Iar la capitolul tenis feminin avem turneul organizat chiar la Bucureşti, la care participă şi jucătoarele noastre, mai puţin Simona Halep, în mod firesc.

PROGRAM DIGI SPORT 1 luni, 15 iulie

  • 07:00: Stirile Digi Sport
  • 07:30: Stirile Digi Sport
  • 08:00: Stirile Digi Sport
  • 08:30: Stirile Digi Sport
  • 09:00: Stirile Digi Sport
  • 09:30: Stirile Digi Sport
  • 10:00: Live Stirile Digi Sport
  • 10:15: Live Digi Sport Matinal
  • 11:00: Live Stirile Digi Sport
  • 11:15: Live Digi Sport Matinal
  • 12:00: Live Stirile Digi Sport
  • 12:15: Digi Sport Special
  • 13:00: Stirile Digi Sport
  • 13:15: Digi Sport Special
  • 14:00: Live Stirile Digi Sport
  • 14:15: Digi Sport Matinal
  • 15:00: Live Stirile Digi Sport
  • 15:15: Digi Sport Matinal
  • 16:00: Live Stirile Digi Sport
  • 16:15: Digi Sport Special
  • 17:00: Live Stirile Digi Sport
  • 17:30: Digi Sport Special
  • 18:00: Live Fotbal: Gaz Metan Mediaș – Chindia Târgoviște
  • 18:45: Live Stirile Digi Sport
  • 19:00: Live Fotbal: Gaz Metan Mediaș – Chindia Târgoviște
  • 20:00: Live Digi Sport Special
  • 21:00: Live Fotbal: Viitorul – Dinamo
  • 21:45: Live Digi Sport Special
  • 22:00: Live Fotbal: Viitorul – Dinamo
  • 23:00: Live Digi Sport Special

PROGRAM DIGI SPORT 1 marţi, 16 iulie

  • 07:00: Stirile Digi Sport
  • 07:30: Stirile Digi Sport
  • 08:00: Stirile Digi Sport
  • 08:30: Stirile Digi Sport
  • 09:00: Stirile Digi Sport
  • 09:30: Stirile Digi Sport
  • 10:00: Live Stirile Digi Sport
  • 10:15: Live Digi Sport Matinal
  • 11:00: Live Stirile Digi Sport
  • 11:15:Live Digi Sport Matinal
  • 12:00: Live Stirile Digi Sport
  • 12:15: Digi Sport Special
  • 13:00: Stirile Digi Sport
  • 13:15: Digi Sport Special
  • 14:00: Live Stirile Digi Sport
  • 14:15: Digi Sport Matinal
  • 15:00: Live Stirile Digi Sport
  • 15:15: Digi Sport Matinal
  • 16:00: Live Stirile Digi Sport
  • 16:15: Digi Sport Special
  • 17:00: Live Stirile Digi Sport
  • 17:30: Digi Sport Special
  • 18:15: Premiera Rezumate
  • 19:00: Live Stirile Digi Sport
  • 19:30: Live Fotbal Club
  • 21:00: Live Stirile Digi Sport
  • 21:30: Live Digi Sport Special
  • 23:00: Live Stirile Digi Sport
  • 23:30: Fotbal Club

PROGRAM DIGI SPORT 1 miercuri, 17 iulie

  • 07:00: Stirile Digi Sport
  • 07:30: Stirile Digi Sport
  • 08:00: Stirile Digi Sport
  • 08:30: Stirile Digi Sport
  • 09:00: Stirile Digi Sport
  • 09:30: Stirile Digi Sport
  • 10:00: Live Stirile Digi Sport
  • 10:15: Live Digi Sport Matinal
  • 11:00: Live Stirile Digi Sport
  • 11:15: Live Digi Sport Matinal
  • 12:00: Live Stirile Digi Sport
  • 12:15: Fotbal Club
  • 13:00: Stirile Digi Sport
  • 13:15: Fotbal Club
  • 14:00: Live Stirile Digi Sport
  • 14:15: Digi Sport Special
  • 15:00: Live Stirile Digi Sport
  • 15:15: Digi Sport Matinal
  • 16:00: Live Stirile Digi Sport
  • 16:15: Digi Sport Matinal
  • 17:00: Live Stirile Digi Sport
  • 17:30: Digi Sport Special
  • 19:00: Live Stirile Digi Sport
  • 19:30: Live Fotbal Club
  • 21:00: Live Fotbal: CFR Cluj – Astana UEFA Champions League
  • 21:45: Live Digi Sport Special
  • 22:00: Live Fotbal: CFR Cluj – Astana UEFA Champions League
  • 23:00: Live Digi Sport Special

PROGRAM DIGI SPORT joi, 18 iulie

PROGRAM DIGI SPORT vineri, 19 iulie

PROGRAM DIGI SPORT 1 sâmbătă, 20 iulie

PROGRAM DIGI SPORT 1 duminică, 21 iulie

PROGRAM DIGI SPORT 2 luni, 15 iulie

  • 07:00: Digi Sport Special
  • 08:15: Tenis: WTA Bucharest Open – ziua 1
  • 10:00: Tenis: WTA Bucharest Open – ziua 2
  • 13:30: Stirile Digi Sport
  • 14:00: Live Tenis: Dalila JAKUPOVIC (SLO) vs. Viktoria KUZMOVA (SVK) WTA Bucharest Open
  • 16:00: Live Tenis: Laura SIEGEMUND (GER) vs. Anhelina KALININA (UKR) WTA Bucharest Open
  • 18:00: Live Tenis: Tamara ZIDANSEK (SLO) vs. Kaja JUVAN (SLO) WTA Bucharest Open
  • 20:00: Live Tenis: Bethanie MATTEK-SANDS (USA) vs. Ysaline BONAVENTURE (BEL) WTA Bucharest Open
  • 22:00: Stirile Digi Sport
  • 22:30: Tenis: WTA Bucharest Open – ziua 3

PROGRAM DIGI SPORT 2 marți, 16 iulie

  • 7:00: Digi Sport Special
  • 08:15: Tenis: WTA Bucharest Open – ziua 3
  • 13:30: Stirile Digi Sport
  • 14:00: Live Tenis: WTA Bucharest Open – ziua 4
  • 22:00: Stirile Digi Sport
  • 22:30: Tenis: WTA Bucharest Open – ziua 4

PROGRAM DIGI SPORT 2 miercuri, 17 iulie

  • 07:00: Fotbal Club
  • 08:30: Tenis: WTA Bucharest Open – ziua 4
  • 13:30: Stirile Digi Sport
  • 14:00: Live Tenis: WTA Bucharest Open – ziua 5
  • 22:00: Stirile Digi Sport
  • 22:30: Tenis: WTA Bucharest Open – ziua 5

PROGRAM DIGI SPORT 2 joi, 18 iulie

PROGRAM DIGI SPORT 2 vineri, 19 iulie

PROGRAM DIGI SPORT 2 sâmbătă, 20 iulie

PROGRAM DIGI SPORT 2 duminică, 21 iulie

Închide ×

FANATIK.RO utilizează fişiere de tip cookie pentru a personaliza și îmbunătăți experiența ta pe Website-ul nostru. Te informăm că ne-am actualizat politicile pentru a integra în acestea si în activitatea curentă a FANATIK.RO cele mai recente modificări propuse de Regulamentul (UE) 2016/679 privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date. Înainte de a continua navigarea pe Website-ul nostru te rugăm să aloci timpul necesar pentru a citi și înțelege conținutul Politicii de Cookie. Prin continuarea navigării pe Website-ul nostru confirmi acceptarea utilizării fişierelor de tip cookie conform Politicii de Cookie.
Nu uita totuși că poți modifica în orice moment setările acestor fişiere cookie urmând instrucțiunile din Politica de Cookie.

Am înțeles