Program Digisport 18-24 noiembrie

În săptămâna 18-24 noiembrie avem un program mult mai sărac în transmisiuni în direct până ce vineri, 22 noiembrie, revine în forţă fotbalul din prima divizie, dar şi cel din cele patru mari campionate de pe continent transmise de canalele Digi Sport: Serie A, La Liga, Bundesliga şi Ligue 1.

Până vineri sportul la Digi va fi foarte puţin prezent în varianta live, doar luni având un derby de tradiţie din baschet, Steaua – Dinamo, iar miercuri două restanţe foarte interesante din Liga 2: Rapid – UTA şi Turris Turnu Măgurele – Petrolul. Tot miercuri este şi meciul de handbal masculin din grupele Ligii Campionilor dintre Dinamo şi Chehkovskiye Medved.

PROGRAM DIGI SPORT 1 luni, 18 noiembrie

  • 07:00: Stirile Digi Sport
  • 07:30: Stirile Digi Sport
  • 08:00: Stirile Digi Sport
  • 08:30: Stirile Digi Sport
  • 09:00: Stirile Digi Sport
  • 09:30: Stirile Digi Sport
  • 10:00: Live Stirile Digi Sport
  • 10:15: Live Digi Sport Matinal
  • 11:00: Live Stirile Digi Sport
  • 11:15: Live Digi Sport Matinal
  • 12:00: Live Stirile Digi Sport
  • 12:15: Digi Sport Special
  • 13:00: Stirile Digi Sport
  • 13:15: Digi Sport Special
  • 14:00: Live Stirile Digi Sport
  • 14:15: Digi Sport Matinal
  • 15:00: Live Stirile Digi Sport
  • 15:15: Digi Sport Matinal
  • 16:00: Live Stirile Digi Sport
  • 16:15: Digi Sport Special
  • 17:00: Live Stirile Digi Sport
  • 17:30: Live Fotbal European
  • 19:00: Live Stirile Digi Sport
  • 19:30: Live Fotbal Club
  • 20:45: Live Stirile Digi Sport
  • 21:00: Live Digi Sport Special
  • 21:45: Kickboxing
  • 22:30: Live Digi Sport Special
  • 22:45: Kickboxing
  • 23:45: Live Digi Sport Special

PROGRAM DIGI SPORT 1 marţi, 19 noiembrie

  • 07:00: Stirile Digi Sport
  • 07:30: Stirile Digi Sport
  • 08:00: Stirile Digi Sport
  • 08:30: Stirile Digi Sport
  • 09:00: Stirile Digi Sport
  • 09:30: Stirile Digi Sport
  • 10:00: Live Stirile Digi Sport
  • 10:15: Live Digi Sport Matinal
  • 11:00: Live Stirile Digi Sport
  • 11:15: Live Digi Sport Matinal
  • 12:00: Live Stirile Digi Sport
  • 12:15: Digi Sport Special
  • 13:00: Stirile Digi Sport
  • 13:15: Digi Sport Special
  • 14:00: Live Stirile Digi Sport
  • 14:15: Digi Sport Matinal
  • 15:00: Live Stirile Digi Sport
  • 15:15: Digi Sport Matinal
  • 16:00: Live Stirile Digi Sport
  • 16:30: Premiera Rezumatele Etapei Liga 2
  • 17:00: Live Stirile Digi Sport
  • 17:30: Live Fotbal Club
  • 19:00: Live Stirile Digi Sport
  • 19:30: Kickboxing
  • 20:15: Live Digi Sport Special
  • 20:30: Kickboxing
  • 21:00: Live Stirile Digi Sport
  • 21:30: Live Digi Sport Special
  • 23:00: Live Stirile Digi Sport
  • 23:30: Digi Sport Special

PROGRAM DIGI SPORT 1 miercuri, 20 noiembrie

  • 07:00: Stirile Digi Sport
  • 07:30: Stirile Digi Sport
  • 08:00: Stirile Digi Sport
  • 08:30: Stirile Digi Sport
  • 09:00: Stirile Digi Sport
  • 09:30: Stirile Digi Sport
  • 10:00: Live Stirile Digi Sport
  • 10:15: Live Digi Sport Matinal
  • 11:00: Live Stirile Digi Sport
  • 11:15: Live Digi Sport Matinal
  • 12:00: Live Stirile Digi Sport
  • 12:15: Digi Sport Special
  • 13:00: Stirile Digi Sport
  • 13:15: Digi Sport Special
  • 14:00: Live Fotbal: Rapid – UTA Arad Liga a 2-a
  • 14:45: Live Stirile Digi Sport
  • 15:00: Live Fotbal: Rapid – UTA Arad Liga a 2-a
  • 16:00: Live Stirile Digi Sport
  • 16:15: Digi Sport Matinal
  • 17:00: Live Stirile Digi Sport
  • 17:30: Live Fotbal Club
  • 19:00: Live Stirile Digi Sport
  • 19:30: Live Fotbal: Turis-Oltul Turnu Magurele – Petrolul Liga a 2-a
  • 20:15: Live Stirile Digi Sport
  • 20:30: Live Fotbal: Turis-Oltul Turnu Magurele – Petrolul Liga a 2-a
  • 21:30: Live Digi Sport Special
  • 23:00: Live Stirile Digi Sport
  • 23:30: Digi Sport Special

PROGRAM DIGI SPORT 1 joi, 21 noiembrie

  • 07:00: Stirile Digi Sport
  • 07:30: Stirile Digi Sport
  • 08:00: Stirile Digi Sport
  • 08:30: Stirile Digi Sport
  • 09:00: Stirile Digi Sport
  • 09:30: Stirile Digi Sport
  • 10:00: Live Stirile Digi Sport
  • 10:15: Live Digi Sport Matinal
  • 11:00: Live Stirile Digi Sport
  • 11:15: Live Digi Sport Matinal
  • 12:00: Live Stirile Digi Sport
  • 12:15: Fotbal Club
  • 13:00: Stirile Digi Sport
  • 13:15: Digi Sport Special
  • 14:00: Live Stirile Digi Sport
  • 14:15: Digi Sport Special
  • 15:00: Live Stirile Digi Sport
  • 15:15: Digi Sport Matinal
  • 16:00: Live Stirile Digi Sport
  • 16:15: Digi Sport Matinal
  • 17:00: Live Stirile Digi Sport
  • 17:30: Live Fotbal European
  • 19:00: Live Stirile Digi Sport
  • 19:30: Live Fotbal Club
  • 21:00: Live Stirile Digi Sport
  • 21:30: Live Digi Sport Special
  • 23:00: Live Stirile Digi Sport
  • 23:30: Fotbal European

PROGRAM DIGI SPORT 1 vineri, 22 noiembrie

PROGRAM DIGI SPORT 1, sâmbătă, 23 noiembrie

PROGRAM DIGI SPORT 1, duminică, 24 noiembrie

PROGRAM DIGI SPORT 2, luni, 18 noiembrie

  • 07:00: Digi Sport Special
  • 08:30: UCL Magazin
  • 09:00: Fotbal: Inter – Slavia Praga UEFA Champions League
  • 11:00: Fotbal: Altetico Madrid – Juventus UEFA Champions League
  • 12:45: Fotbal: PSG – Real Madrid UEFA Champions League
  • 14:45: Fotbal: Olympiakos – Tottenham UEFA Champions League
  • 16:30: Fotbal: CFR Cluj – Lazio UEFA Europa League
  • 18:30: Stirile Digi Sport
  • 19:00: Live Baschet M: Steaua – Dinamo Stiinta Liga Nationala
  • 20:45: Formula 1: cursa Marele Premiu al Braziliei
  • 22:45: Stirile Digi Sport
  • 23:15: Tenis: ATP World Tour Finals Turneul Campionilor

PROGRAM DIGI SPORT 2 marți, 19 noiembrie

  • 07:00: Digi Sport Special
  • 08:15: Fotbal: Juventus – Leverkusen UEFA Champions League
  • 10:00: Fotbal: Real Madrid – Club Brugge UEFA Champions League
  • 12:00: Fotbal: Tottenham – Bayern Munchen UEFA Champions League
  • 13:45: Fotbal: Valencia – Ajax Amsterdam UEFA Champions League
  • 15:45: Fotbal: Liverpool – FC Salzburg UEFA Champions League
  • 17:30: Fotbal: Barcelona – Inter UEFA Champions League
  • 19:30: Tenis: WTA Finals Shenzhen Turneul Campioanelor
  • 21:30: Tenis: ATP World Tour Finals Turneul Campionilor
  • 23:30: Stirile Digi Sport

PROGRAM DIGI SPORT 2 miercuri, 20 noiembrie

  • 07:00: Digi Sport Special
  • 08:30: Fotbal: Galatasaray – Real Madrid UEFA Champions League
  • 10:15: Fotbal: Olympiakos – Bayern Munchen UEFA Champions League
  • 12:15: Fotbal: Slavia Praga – Barcelona UEFA Champions League
  • 14:15: Fotbal: Inter – Dortmund UEFA Champions League
  • 16:15: Stirile Digi Sport
  • 16:30: Fotbal: Rennes – Cluj UEFA Europa League
  • 18:30: Stirile Digi Sport
  • 19:00: Live Handbal M: Dinamo – Chekhovskie Medvedi EHF
  • Champions League
  • 20:45: Stirile Digi Sport
  • 21:15: Kickboxing
  • 23:30: Stirile Digi Sport

PROGRAM DIGI SPORT 2 joi, 21 noiembrie

  • 07:00: Fotbal Club
  • 08:30: Digi Sport Special
  • 10:00: Fotbal: Liverpool – Genk UEFA Champions League
  • 12:00: Fotbal: Borussia Dortmund – Inter UEFA Champions League
  • 13:45: Fotbal: Chelsea – Ajax Amsterdam UEFA Champions League
  • 15:45: Fotbal: Steaua Rosie Belgrad – Tottenham UEFA Champions League
  • 17:45: Fotbal: CFR Cluj – Rennes UEFA Europa League
  • 19:30: Fotbal: Real Madrid – Galatasaray UEFA Champions League

PROGRAM DIGI SPORT 2 vineri, 22 noiembrie

PROGRAM DIGI SPORT sâmbătă, 23 noiembrie

PROGRAM DIGI SPORT 2 duminică, 24 noiembrie

Alte articole despre Program Digisport 18-24 noiembrie

Închide ×

FANATIK.RO utilizează fişiere de tip cookie pentru a personaliza și îmbunătăți experiența ta pe Website-ul nostru. Te informăm că ne-am actualizat politicile pentru a integra în acestea si în activitatea curentă a FANATIK.RO cele mai recente modificări propuse de Regulamentul (UE) 2016/679 privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date. Prin continuarea navigării pe Website-ul nostru confirmi acceptarea utilizării fişierelor de tip cookie conform Politicii de Cookie.

Am înțeles