Program Casa Pariurilor Liga 1

Pe FANATIK.RO vezi totul despre Casa Pariurilor Liga 1. LIVE UPDATE cu intregul program Liga 1, toate rezultatele de ultima ora si clasamentul la zi din prima liga.

Casa Pariurilor Liga 1 pentru sezonul 2020-2021 are în componenţă  16 echipe, care vor juca mai întâi 30 de meciuri, tip tur-retur, după care primele şase clasate se vor confrunta în cadrul play-off în lupta pentru titlu, iar următoarele zece vor intra în play-out. În play-off se joacă 10 etape, în timp ce în play-out se dispută 9 runde, echipele urmând a se întâlni într-un singur meci. Ultimele două clasate retrogradează direct, locul lor urmând a fi luat de primele 2 poziţii din Liga a doua, iar locurile 13 şi 14 din Liga 1 dau baraj cu ocupantele locurilor 3 şi 4 din eşalonul secund.

Etapa 1

  • Academica Clinceni – CFR Cluj 1-2
  • Dinamo – Hermannstadt 1-1
  • Poli Iaşi – Chindia 1-0
  • FC Argeş – FC Botosani 2-3
  • FC Voluntari – Gaz Metan Mediaş 2-1
  • Viitorul – UTA Arad 1-1
  • Astra Giurgiu – FCSB 0-3
  • Sepsi – U Craiova 0-1

Etapa 2

  • Hermannstadt – Academica Clinceni 2-2
  • Chindia – Dinamo 1-0
  • FC Botosani – Poli Iaşi 4-0
  • Gaz Metan Mediaş – FC Argeş 2-0
  • UTA Arad – FC Voluntari 0-0
  • FCSB – Viitorul 3-0
  • U Craiova – Astra Giurgiu 2-0
  • CFR Cluj – Sepsi 0-0

Etapa 3

  • Academica Clinceni – Chindia 0-0
  • Dinamo – FC Botosani 1-1
  • Poli Iaşi – Gaz Metan Mediaş 1-4
  • FC Argeş – UTA Arad 1-1
  • FC Voluntari – FCSB 2-1
  • Viitorul – U Craiova 1-4
  • Astra Giurgiu – Sepsi 2-2
  • CFR Cluj – Hermannstadt 1-0

Etapa 4

  • FC Botosani – Academica Clinceni 0-0
  • Gaz Metan Mediaş – Dinamo 1-3
  • UTA Arad – Poli Iaşi 2-3
  • FCSB – FC Argeş 3-0
  • U Craiova – FC Voluntari 2-1
  • Sepsi – Viitorul 1-1
  • Chindia – Hermannstadt 1-3
  • Astra Giurgiu – CFR Cluj 0-2

Etapa 5

  • Academica Clinceni – Gaz Metan Mediaş 2-0
  • Dinamo – UTA Arad 0-1
  • Poli Iaşi – FCSB 5-2
  • FC Argeş – U Craiova 1-2
  • FC Voluntari – Sepsi 1-2
  • Hermannstadt – FC Botoșani 2-1
  • Viitorul – Astra Giurgiu 4-1
  • CFR Cluj – Chindia 0-0

Etapa 6

  • UTA Arad – Academica Clinceni 0-0
  • FCSB – Dinamo 3-2
  • U Craiova – Poli Iaşi 1-0
  • Sepsi – FC Argeş 1-0
  • Gaz Metan Mediaş – Hermannstadt 1-1
  • Astra Giurgiu – FC Voluntari 2-3
  • FC Botoșani – Chindia 0-2
  • Viitorul – CFR Cluj 1-1

Etapa 7

  • Academica Clinceni – FCSB 0-2
  • Dinamo – U Craiova 0-1
  • Poli Iaşi – Sepsi 1-4
  • Hermannstadt – UTA Arad 1-1
  • FC Argeş – Astra Giurgiu 1-0
  • Chindia – Gaz Metan Mediaş 1-0
  • FC Voluntari – Viitorul 0-2
  • CFR Cluj – FC Botoșani 2-1

Etapa 8

  • U Craiova – Academica Clinceni 0-1
  • Sepsi – Dinamo 2-0
  • FCSB – Hermannstadt 5-0
  • Astra Giurgiu – Poli Iaşi 4-0
  • UTA Arad – Chindia 1-0
  • Viitorul – FC Argeş 2-2
  • Gaz Metan Mediaş – FC Botosani 1-2
  • FC Voluntari – CFR Cluj 0-1

Etapa 9

  • Academica Clinceni – Sepsi 2-0
  • Hermannstadt – U Craiova 0-1
  • Dinamo – Astra Giurgiu 1-1
  • Chindia – FCSB 0-2
  • Poli Iaşi – Viitorul 0-3 (masa verde)
  • FC Botosani – UTA Arad 2-3
  • FC Argeş – FC Voluntari 2-1
  • CFR Cluj – Gaz Metan Mediaş 1-2

Etapa 10

  • Astra Giurgiu – Academica Clinceni 0-2
  • Sepsi – Hermannstadt 1-1
  • U Craiova – Chindia 0-1
  • Viitorul – Dinamo 2-1
  • FCSB – FC Botosani 4-1
  • FC Voluntari – Poli Iaşi 4-0
  • UTA Arad – Gaz Metan Mediaş 1-3
  • FC Argeş – CFR Cluj 0-2

Etapa 11

  • Academica Clinceni – Viitorul 1-0
  • Hermannstadt – Astra Giurgiu 0-1
  • Chindia – Sepsi 1-2
  • FC Botosani – U Craiova 0-0
  • Dinamo – FC Voluntari 3-0
  • Gaz Metan Mediaş – FCSB 2-3
  • Poli Iaşi – FC Argeş 1-1
  • CFR Cluj – UTA Arad 0-1

Etapa 12

  • FC Voluntari – Academica Clinceni 3-3
  • Viitorul – Hermannstadt 2-1
  • Astra Giurgiu – Chindia 0-0
  • Sepsi – FC Botosani 2-2
  • U Craiova – Gaz Metan Mediaş 3-1
  • FC Argeş – Dinamo 0-1
  • FCSB – UTA Arad 3-0
  • Poli Iaşi – CFR Cluj 0-2

Etapa 13

  • Academica Clinceni – FC Argeş 1-0
  • Hermannstadt – FC Voluntari 3-2
  • Chindia – Viitorul 1-1
  • FC Botosani – Astra Giurgiu 1-1
  • Gaz Metan Mediaş – Sepsi 0-3
  • UTA Arad – U Craiova 1-2
  • Dinamo – Poli Iaşi 4-1
  • CFR Cluj – FCSB 2-0

Etapa 14

  • Poli Iaşi – Academica Clinceni 0-0
  • FC Argeş – Hermannstadt 2-2
  • FC Voluntari – Chindia 0-2
  • Viitorul – FC Botosani 1-2
  • Astra Giurgiu – Gaz Metan Mediaş 3-0
  • Sepsi – UTA Arad 3-0
  • U Craiova – FCSB 0-2
  • Dinamo – CFR Cluj 0-2

Etapa 15

  • Academica Clinceni – Dinamo 1-1
  • Hermannstadt – Poli Iaşi 0-1
  • Chindia – FC Argeş 2-2
  • FC Botosani – FC Voluntari 1-1
  • Gaz Metan Mediaş – Viitorul 1-0
  • UTA Arad – Astra Giurgiu 0-6
  • FCSB – Sepsi 1-1
  • CFR Cluj – U Craiova 0-0

Etapa 16

  •  CFR Cluj – Academica Clinceni 3-1
  • Hermannstadt – Dinamo 0-2
  • Chindia – Poli Iaşi 1-1
  • FC Botosani – FC Argeş 0-1
  • Gaz Metan Mediaş – FC Voluntari 2-0
  • UTA Arad – Viitorul 0-0
  • FCSB – Astra Giurgiu 3-0
  • U Craiova – Sepsi 0-0

Etapa 17

  • Academica Clinceni – Hermannstadt 0-0
  • Dinamo – Chindia 0-1
  • Poli Iaşi – FC Botosani 0-1
  • FC Argeş – Gaz Metan Mediaş 1-1
  • FC Voluntari – UTA Arad 0-1
  • Viitorul – FCSB 2-2
  • Astra Giurgiu – U Craiova 1-1
  • Sepsi – CFR Cluj 0-1

Etapa 18

  • Chindia – Academica Clinceni 2-1
  • FC Botosani – Dinamo 4-0
  • Gaz Metan Mediaş – Poli Iaşi 2-1
  • UTA Arad – FC Argeş 1-2
  • FCSB – FC Voluntari 2-1
  • U Craiova – Viitorul 1-1
  • Sepsi – Astra Giurgiu 4-1
  • Hermannstadt – CFR Cluj 1-3

Etapa 19

  • Academica Clinceni – FC Botosani 2-1
  • Dinamo – Gaz Metan Mediaş 2-1
  • Poli Iaşi – UTA Arad 1-2
  • FC Argeş – FCSB 0-0
  • FC Voluntari – U Craiova 1-1
  • Viitorul – Sepsi 3-3
  • Hermannstadt – Chindia 1-1
  • CFR Cluj – Astra Giurgiu 1-1

Etapa 20

  • Gaz Metan Mediaş – Academica Clinceni 1-1
  • UTA Arad – Dinamo 0-1
  • FCSB – Poli Iaşi 3-1
  • U Craiova – FC Argeş 1-1
  • Sepsi – FC Voluntari 2-2
  • FC Botoșani – Hermannstadt 1-0
  • Astra Giurgiu – Viitorul 1-1
  • Chindia – CFR Cluj 0-1

Etapa 21

  • Academica Clinceni – UTA Arad 0-3
  • Dinamo – FCSB 0-1
  • Poli Iaşi – U Craiova 0-3
  • FC Argeş – Sepsi 1-1
  • Hermannstadt – Gaz Metan Mediaş 1-1
  • FC Voluntari – Astra Giurgiu 1-3
  • Chindia – FC Botoșani 2-3
  • CFR Cluj – Viitorul 2-1

Etapa 22

  • FCSB – Academica Clinceni 0-1
  • U Craiova – Dinamo 1-0
  • Sepsi – Poli Iaşi 3-3
  • UTA Arad – Hermannstadt 1-1
  • Astra Giurgiu – FC Argeş 0-2
  • Gaz Metan Mediaş – Chindia 1-0
  • Viitorul – FC Voluntari 0-1
  • FC Botoșani – CFR Cluj 2-1

Etapa 23

  • Academica Clinceni – U Craiova 0-0
  • Dinamo – Sepsi 0-0
  • Hermannstadt – FCSB 1-0
  • Poli Iaşi – Astra Giurgiu 2-3
  • Chindia – UTA Arad 1-1
  • FC Argeş – Viitorul 1-0
  • FC Botosani – Gaz Metan Mediaş 2-1
  • CFR Cluj – FC Voluntari 0-0

Etapa 24

  • Sepsi – Academica Clinceni 0-0
  • U Craiova – Hermannstadt 1-0
  • Astra Giurgiu – Dinamo 2-0
  • FCSB – Chindia 1-0
  • Viitorul – Poli Iaşi (amânat)
  • UTA Arad – FC Botosani 0-0
  • FC Voluntari – FC Argeş 0-1
  • Gaz Metan Mediaş – CFR Cluj 0-1

Etapa 25

  • Academica Clinceni – Astra Giurgiu 1-1
  • Hermannstadt – Sepsi 1-2
  • Chindia – U Craiova 1-0
  • Dinamo – Viitorul 0-5
  • FC Botosani – FCSB 0-2
  • Poli Iaşi – FC Voluntari 0-2
  • Gaz Metan Mediaş – UTA Arad 1-2
  • CFR Cluj – FC Argeş 5-0

Etapa 26

  • Viitorul – Academica Clinceni
  • Astra Giurgiu – Hermannstadt
  • Sepsi – Chindia
  • U Craiova – FC Botosani
  • FC Voluntari – Dinamo
  • FCSB – Gaz Metan Mediaş
  • FC Argeş – Poli Iaşi
  • UTA Arad – CFR Cluj

Etapa 27

  • Academica Clinceni – FC Voluntari
  • Hermannstadt – Viitorul
  • Chindia – Astra Giurgiu
  • FC Botosani – Sepsi
  • Gaz Metan Mediaş – U Craiova
  • Dinamo – FC Argeş
  • UTA Arad – FCSB
  • CFR Cluj – Poli Iaşi

Etapa 28

  • FC Argeş – Academica Clinceni
  • FC Voluntari – Hermannstadt
  • Viitorul – Chindia
  • Astra Giurgiu – FC Botosani
  • Sepsi – Gaz Metan Mediaş
  • U Craiova – UTA Arad
  • Poli Iaşi – Dinamo
  • FCSB – CFR Cluj

Etapa 29

  • Academica Clinceni – Poli Iaşi
  • Hermannstadt – FC Argeş
  • Chindia – FC Voluntari
  • FC Botosani – Viitorul
  • Gaz Metan Mediaş – Astra Giurgiu
  • UTA Arad – Sepsi
  • FCSB – U Craiova
  • CFR Cluj – Dinamo

Etapa 30

  • Dinamo – Academica Clinceni
  • Poli Iaşi – Hermannstadt
  • FC Argeş – Chindia
  • FC Voluntari – FC Botosani
  • Viitorul – Gaz Metan Mediaş
  • Astra Giurgiu – UTA Arad
  • Sepsi – FCSB
  • U Craiova – CFR Cluj
Închide ×