Program Casa Pariurilor Liga 1

Pe FANATIK.RO vezi totul despre Casa Pariurilor Liga 1. LIVE UPDATE cu intregul program Liga 1, toate rezultatele de ultima ora si clasamentul la zi din prima liga.

Casa Pariurilor Liga 1 pentru sezonul 2021-2022 are în componenţă 16 echipe, care vor juca mai întâi 30 de meciuri, tip tur-retur, după care primele şase clasate se vor confrunta în cadrul play-off în lupta pentru titlu, iar următoarele zece vor intra în play-out. În play-off se joacă 10 etape, în timp ce în play-out se dispută 9 runde, echipele urmând a se întâlni într-un singur meci. Ultimele două clasate retrogradează direct, locul lor urmând a fi luat de primele 2 poziţii din Liga a doua, iar locurile 13 şi 14 din Liga 1 dau baraj cu ocupantele locurilor 3 şi 4 din eşalonul secund.

Etapa 1 (15-19 iulie 2021)

  • FC Botoșani – FCSB 0-0
  • Sepsi OSK – Academica Clinceni 2-0
  • CFR Cluj – FC U Craiova 3-2
  • Gaz Metan Mediaş – CS Mioveni 1-0
  • Universitatea Craiova – FC Argeș 1-0
  • UTA – Farul 0-0
  • Rapid – Chindia Târgoviște 1-0
  • Dinamo – FC Voluntari 3-2

Etapa 2 (23-26 iulie)

  • FC Argeș – UTA 0-1
  • CS Mioveni – Rapid 0-2
  • FC Voluntari – FC Botoșani 0-1
  • Academica Clinceni – CFR Cluj 1-2
  • Farul – Gaz Metan Mediaş 2-0
  • FCSB – Universitatea Craiova 4-1
  • Chindia Târgoviște – Sepsi OSK 1-1
  • FC U Craiova – Dinamo 1-0

Etapa 3 (31 iulie)

  • Dinamo – Academica Clinceni 3-1
  • CFR Cluj – Chindia Târgoviște 1-0
  • Sepsi OSK – CS Mioveni 1-2
  • Rapid – Farul 0-0
  • Gaz Metan Mediaş – FC Argeș 2-2
  • UTA – FCSB 1-1
  • Universitatea Craiova – FC Botoșani 1-2
  • FC Voluntari – FC U Craiova 2-1

Etapa 4 (7 august)

  • Chindia Târgoviște – Dinamo 1-0
  • CS Mioveni – CFR Cluj 0-1
  • Farul – Sepsi OSK 1-0
  • FC Argeș – Rapid 0-1
  • FCSB – Gaz Metan Mediaş 2-1
  • FC Botoșani – UTA 2-1
  • Academica Clinceni – FC U Craiova 1-2
  • Universitatea Craiova – FC Voluntari 3-0

Etapa 5 (14 august)

  • FC Dinamo – CS Mioveni 0-1
  • CFR Cluj – Farul 1-0
  • Sepsi OSK – FC Argeş 0-2
  • Rapid – FCSB 1-0
  • Gaz Metan Mediaş – FC Botoșani 0-1
  • FC U Craiova – Chindia Târgoviște 0-0
  • UTA – Universitatea Craiova 1-0
  • FC Voluntari – Academica Clinceni 1-0

Etapa 6 (21 august)

  • Farul – Dinamo 3-0
  • FC Argeș – CFR Cluj 0-1
  • FCSB – Sepsi OSK 1-1
  • FC Botoșani – Rapid 0-2
  • CS Mioveni – FC U Craiova 1-0
  • Universitatea Craiova – Gaz Metan Mediaş 1-0
  • Chindia Târgoviște – Academica Clinceni 2-2
  • UTA – FC Voluntari 2-0

Etapa 7 (28 august)

  • Dinamo – FC Argeș 0-2
  • CFR Cluj – FCSB 4-1
  • Sepsi OSK – FC Botoșani 1-1
  • FC U Craiova – Farul 1-1
  • Rapid – Universitatea Craiova 1-2
  • Academica Clinceni – CS Mioveni 1-1
  • Gaz Metan Mediaş – UTA 0-1
  • FC Voluntari – Chindia Târgoviște 2-1

Etapa 8 (11 septembrie)

  • FCSB – Dinamo 6-0
  • FC Botoșani – CFR Cluj 1-0
  • FC Argeș – FC U Craiova 1-0
  • Universitatea Craiova – Sepsi OSK 1-1
  • Farul – Academica Clinceni 5-0
  • UTA – Rapid 2-2
  • CS Mioveni – Chindia Târgoviște 0-1
  • Gaz Metan Mediaş – FC Voluntari 1-2

Etapa 9 (18 septembrie)

  • Dinamo – FC Botoșani
  • FCU Craiova – FCSB
  • CFR Cluj – Universitatea Craiova
  • Academica Clinceni – FC Argeș
  • Sepsi OSK – UTA
  • Chindia – Farul
  • Rapid – Gaz Metan Mediaş
  • FC Voluntari – CS Mioveni

Etapa 10 (25 septembrie)

  • Universitatea Craiova – Dinamo
  • FC Botoșani – FCU Craiova
  • FCSB – Academica Clinceni
  • UTA – CFR Cluj
  • FC Argeș – Chindia Târgoviște
  • Gaz Metan Mediaş – Sepsi OSK
  • Farul – CS Mioveni
  • Rapid – FC Voluntari

Etapa 11 (2 octombrie)

  • Dinamo – UTA
  • FCU Craiova – Universitatea Craiova
  • Academica Clinceni – FC Botoșani
  • Chindia Târgoviște – FCSB
  • CFR Cluj – Gaz Metan Mediaş
  • CS Mioveni – FC Argeș
  • Sepsi OSK – Rapid
  • FC Voluntari – Farul

Etapa 12 (16 octombrie)

  • Gaz Metan Mediaş – Dinamo
  • UTA – FCU Craiova
  • Universitatea Craiova – Academica Clinceni
  • FC Botoșani – Chindia Târgoviște
  • FCSB – CS Mioveni
  • Rapid – CFR Cluj
  • FC Argeș – Farul
  • Sepsi OSK – FC Voluntari

Etapa 13 (23 octombrie)

  • Dinamo – Rapid
  • FCU Craiova – Gaz Metan Mediaş
  • Academica Clinceni – UTA
  • Chindia Târgoviște – Universitatea Craiova
  • CS Mioveni – FC Botoșani
  • Farul – FCSB
  • CFR Cluj – Sepsi OSK
  • FC Voluntari – FC Argeș

Etapa 14 (30 octombrie)

  • Sepsi OSK – Dinamo
  • Rapid – FCU Craiova
  • Gaz Metan Mediaş – Academica Clinceni
  • UTA – Chindia Târgoviște
  • Universitatea Craiova – CS Mioveni
  • FC Botoșani – Farul
  • FCSB – FC Argeș
  • CFR Cluj – FC Voluntari

Etapa 15 (6 noiembrie)

  • Dinamo – CFR Cluj
  • FCU Craiova – Sepsi OSK
  • Academica Clinceni – Rapid
  • Chindia Târgoviște – Gaz Metan Mediaş
  • CS Mioveni – UTA
  • Farul – Universitatea Craiova
  • FC Argeș – FC Botoșani
  • FC Voluntari – FCSB

Etapa 16 (20 noiembrie)

  • FCSB – Botoşani
  • Academica Clinceni – Sepsi OSK
  • FCU Craiova – CFR Cluj
  • CS Mioveni – Gaz Metan Mediaş
  • FC Argeş – Universitatea Craiova
  • Farul – UTA
  • Chindia Târgovişte – Rapid
  • Voluntari – Dinamo

Etapa 17 (27 noiembrie)

  • UTA – FC Argeş
  • Rapid – CS Mioveni
  • Botoşani – FC Voluntari
  • CFR Cluj – Academica Clinceni
  • Gaz Metan Mediaş – Farul
  • Universitatea Craiova – FCSB
  • Sepsi OSK – Chindia Târgovişte
  • Dinamo – FCU Craiova

Etapa 18 (4 decembrie)

  • Academica Clinceni – Dinamo
  • Chindia Târgovişte – CFR Cluj
  • CS Mioveni – Sepsi OSK
  • Farul – Rapid
  • FC Argeş – Gaz Metan Mediaş
  • FCSB – UTA
  • FC Botoşani – Universitatea Craiova
  • FCU Craiova – FC Voluntari

Etapa 19 (11 decembrie)

  • Dinamo – Chindia Târgovişte
  • CFR Cluj – CS Mioveni
  • Sepsi OSK – Farul
  • Rapid – FC Argeş
  • Gaz Metan Mediaş – FCSB
  • UTA – FC Botoşani
  • FCU Craiova – Academica Clinceni
  • FC Voluntari – Universitatea Craiova

Etapa 20 (15 decembrie)

  • CS Mioveni – Dinamo
  • Farul – CFR Cluj
  • FCSB – Rapid
  • FC Argeş – Sepsi OSK
  • FC Botoşani – Gaz Metan Mediaş
  • Chindia Târgoviște – FCU Craiova
  • Universitatea Craiova – UTA
  • Academica Clinceni – FC Voluntari

Etapa 21 (18 decembrie)

  • Dinamo – Farul
  • CFR Cluj – FC Argeş
  • Sepsi OSK – FCSB
  • Rapid – FC Botoşani
  • FCU Craiova – CS Mioveni
  • Gaz Metan Mediaş – Universitatea Craiova
  • Academica Clinceni – Chindia Târgovişte
  • FC Voluntari – UTA

Etapa 22 (22 ianuarie 2022)

  • FC Argeş – Dinamo
  • FCSB – CFR Cluj
  • FC Botoşani – Sepsi OSK
  • CFR Cluj – FCU Craiova
  • Universitatea Craiova – Rapid
  • CS Mioveni – Academica Clinceni
  • UTA – Gaz Metan Mediaş
  • Chindia Târgovişte – FC Voluntari

Etapa 23 (29 ianuarie 2022)

  • Dinamo – FCSB
  • CFR Cluj – FC Botoşani
  • FCU Craiova – FC Argeş
  • Sepsi OSK – Universitatea Craiova
  • Academica Clinceni – Farul
  • Rapid – UTA
  • Chindia Târgovişte – CS Mioveni
  • FC Voluntari – Gaz Metan Mediaş

Etapa 24 (5 februarie 2022)

  • FC Botoşani – Dinamo
  • FCU Craiova – FCSB
  • Universitatea Craiova – CFR Cluj
  • FC Argeş – Academica Clinceni
  • UTA – Sepsi OSK
  • Farul – Chindia
  • Gaz Metan Mediaş – Rapid
  • CS Mioveni – FC Voluntari

Etapa 25 (9 februarie 2022)

  • Dinamo – Universitatea Craiova
  • FCU Craiova – FC Botoşani
  • Academica Clinceni – FCSB
  • CFR Cluj – UTA
  • Chindia Târgovişte – FC Argeş
  • Sepsi OSK – Gaz Metan Mediaş
  • CS Mioveni – Farul
  • FC Voluntari – Rapid

Etapa 26 (12 februarie 2022)

  • UTA – Dinamo
  • Universitatea Craiova – FCU Craiova
  • FC Botoșani – Academica Clinceni
  • FCSB – Chindia Târgoviște
  • Gaz Metan Mediaş – CFR Cluj
  • FC Argeș – CS Mioveni
  • Rapid – Sepsi OSK
  • Farul – FC Voluntari

Etapa 27 (19 februarie 2022)

  • Dinamo – Gaz Metan Mediaş
  • FCU Craiova – UTA
  • Academica Clinceni – Universitatea Craiova
  • Chindia Târgovişte – FC Botoşani
  • CS Mioveni – FCSB
  • CFR Cluj – Rapid
  • Farul – FC Argeş
  • FC Voluntari – Sepsi OSK

Etapa 28 (26 februarie 2022)

  • Rapid – Dinamo
  • Gaz Metan Mediaş – FCU Craiova
  • UTA – Academica Clinceni
  • Universitatea Craiova – Chindia Târgoviște
  • CS Mioveni – FC Botoșani
  • FCSB – Farul
  • Sepsi OSK – CFR Cluj
  • FC Argeș – FC Voluntari

Etapa 29 (1 martie 2022)

  • Dinamo – Sepsi OSK
  • FCU Craiova – Rapid
  • Academica Clinceni – Gaz Metan Mediaş
  • Chindia Târgoviște – UTA
  • CS Mioveni – Universitatea Craiova
  • Farul – FC Botoșani
  • FC Argeș – FCSB
  • FC Voluntari – CFR Cluj

Etapa 30 (5 martie 2022)

  • Dinamo – CFR Cluj
  • Sepsi OSK – FCU Craiova
  • Rapid – Academica Clinceni
  • Gaz Metan Mediaş – Chindia Târgoviște
  • UTA – CS Mioveni
  • Universitatea Craiova – Farul
  • FC Botoșani – FC Argeș
  • FCSB – FC Voluntari