Program TV. Unde vedem derby-ul Dinamo - Craiova

program tv, 4 februarie, Dinamo-CS U Craiova

Vă prezentăm program TV 4 februarie. Unde vedem Dinamo - CS U Craiova, dar şi celelalte meciuri din campionatele europene!

07:00 Tenis: Timea BABOS (HUN) vs. Kateryna KOZLOVA (UKR), WTA Taipei - Finala, Digi Sport 2

11:00 Tenis: Florin MERGEA / Horia TECAU - Ugo NASTASI / Christophe THOLL, Romania-Luxemburg Cupa Davis - ziua 2, Digi Sport 1

12:30 Volei M: Dinamo - Tricolorul Ploiesti, Divizia A1, Digi Sport 4

12:45 Tenis: Marius COPIL - Ugo NASTASI, Romania-Luxemburg Cupa Davis - ziua 2, Digi Sport 1, Telekom Sport 2

13:00 Fotbal: Getafe - Leganes, La Liga, Digi Sport 3, Telekom Sport 2

13:30 Fotbal: Verona - Roma, Serie A, Digi Sport 2

15:00 Tenis: Nicolae FRUNZA - Christophe THOLL, Romania-Luxemburg Cupa Davis - ziua 2, Digi Sport 1, Telekom Sport 2

15:00 Handbal F.: Rostov-Don - Krim Mercator, EHF Champions League, Digi Sport 4

15:00 Rugby: Tara Galilor - Scotia, Turneul Celor 6 Naţiuni, Telekom Sport 3

15:30 Tenis: Petra KVITOVA (CZE) vs. Kristina MLADENOVIC (FRA), WTA St. Petersburg - ziua 7, Digi Sport

16:00 Tenis: Nicolae FRUNZA - Christophe THOLL, Romania - Luxemburg Cupa Davis - ziua 2, Digi Sport 1, Telekom Sport 2

16:00 Handbal: Midtjylland - CSM Bucuresti, EHF Champions League, Digi Sport 1, Telekom Sport 2

16:30 Fotbal: Crystal Palace - Newcastle, Premier League, Telekom Sport 2 

15:00 Rugby: Anglia - Italia, Turneul Celor 6 Naţiuni, Telekom Sport 4

17:15 Fotbal: Espanyol - Barcelona, La Liga, Digi Sport 2

18:00 Fotbal: Botosani - Juventus, Liga 1 Betano, Digi Sport  1, Telekom Sport 1

18:00 Fotbal: Caen - Nantes, Ligue 1, Digi Sport 3

18:30 Fotbal: Liverpool - Tottenham, Premier League, Telekom Sport 2

19:00 Fotbal: Sampdoria - Torino, Serie A, Digi Sport 4

19:30 Fotbal: Girona - Athletic Bilbao, La Liga, Digi Sport 2, Telekom Sport 3

20:00 Baschet M.: BCMU Pitesti - Dinamo, Liga Nationala, Digi Sport 3

20:45 Fotbal Dinamo - CS U Craiova, Liga 1 Betano, Digi Sport 1, Telekom Sport 1

21:00  Fotbal: Nice - Toulouse, Ligue 1, Digi Sport 4

21:00 Baschet: Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers, Telekom Sport 3

21:45 Fotbal: Atletico Madrid - Valencia, La Liga, Digi Sport 2, Telekom Sport 3

22:00 Fotbal: Monaco - Lyon, Ligue 1, Digi Sport 3

01:30 Fotbal American: New England Patriots - Philadelphia Eagles, Super Bowl, Telekom Sport 1