VIDEO / Puşcaş a MARCAT din nou pentru Inter. A ajuns la cota 15!

Lui George Puşcaş i-a prins foarte bine convocarea la naţionala României. Atacantul român a marcat din nou pentru Inter Primavera în remiza cu Brescia, scor 2-2. Puşcaş a înscris în minutul...
22.11.2014 | 20:35

Lui George Puşcaş i-a prins foarte bine convocarea la naţionala României. Atacantul român a marcat din nou pentru Inter Primavera în remiza cu Brescia, scor 2-2. Puşcaş a înscris în minutul 3 al partidei cu un şut puternic din afara careului, însă putea să mai înscrie încă o dată în minutul 27, dar a ratat o lovitură de la 11 metri! Tînărul atacant încă n-a jucat nici un meci oficial la echipa mare a lui Inter, însă la Primavera este golgheter, cu 15 goluri înscrise. Acesta fost convocat de 5 ori, însă niciodată n-a intrat pe teren în era Walter Mazzari. Poate va primi mai multă încredere de la noul antrenor a lui Inter, Roberto Mancini.