RĂSTUNARE! În ciuda zvonurilor care îl dădeau PLECAT, Bicfalvi a fost EROUL lui Volîn în prima etapă!

Erik Bicfalvi a fost eroul lui Volîn Luţk în prima etapă din Ucraina în victoria cu Illiciveţ, scor 2-1. Românul a reuşit golul egalării în minutul 86, pentru ca Babenko să înscrie golul...
Autor: Marian Popovici | 26.07.2014 | 20:45

Erik Bicfalvi a fost eroul lui Volîn Luţk în prima etapă din Ucraina în victoria cu Illiciveţ, scor 2-1. Românul a reuşit golul egalării în minutul 86, pentru ca Babenko să înscrie golul victoriei lui Volîn în minutul 92.

Bicfalvi a fost titular în acest meci, în ciuda zvonurilor lansate de agenţia de presă din Ucraina, ItarTASS, care îl dădeau plecat de la club. Erik Bicvfalvi joacă la Volîn din anul 2012.