VIDEO. Americanii au talent! Show de zile mari în pauza El Clasico! Marc Anthony i-a făcut să aştepte pe Messi, Bale şi Neymar

Americanii au vrut să fie show total la Miami, cu ocazia El Clasico. Spectatorii, care au plătit până la 10.000 de dolari pe bilete, au avut parte de o surpriză şi în pauza meciului dintre Real...
30.07.2017 | 07:28
VIDEO Americanii au talent Show de zile mari in pauza El Clasico Marc Anthony ia facut sa astepte pe Messi Bale si Neymar

Americanii au vrut să fie show total la Miami, cu ocazia El Clasico. Spectatorii, care au plătit până la 10.000 de dolari pe bilete, au avut parte de o surpriză şi în pauza meciului dintre Real Madrid şi FC Barcelona. Marc Anthony, unul dintre cei mai iubiţi artişti în rândul comunităţii latino, a susţinut un concert pe Hard Rock Stadium, în Miami. Fanii au fost entuziasmaţi.

În plus, au fost jocuri de lumini şi artificii la Miami, pe întreaga durată a pauzei. Marc Anthony nu s-a putut încadra în doar 15 minute, astfel că startul reprizei secunde a fost amânat cu aproximativ 10 minute. Asta în timp ce vedetele celor două echipe aşteptau să dea startul reprizei. Inclusiv Bale, care a fost introdus la pauză de Zidane. Ba mai mult, madrilenii au fost apoi lăsaţi să aştepte şi de fotbaliştii lui Valverde, care au întârziat şi ei startul.

Spaniolii, care au fost nevoiţi să facă noapte albă pentru a urmări El Clasico la Miami, nu au fost deloc mulţumiţi de decizia organizatorilor de a prelungi pauza pentru concertul lui Mark Anthony. Marca a realizat un meme prin care este ironizată prestaţia lui Marc Anthony de pe Hard Rock Stadium.

Real Madrid Barcelona Marc Anthony. Spaniolii, nemulţumiţi

MMD_1025066_todos_queriendo_ver_la_segunda_parte_y_el_cortando_el_paso_como_un_snorlax

La pauză, FC Barcelona şi Real Madrid au fost la egalitate, scor 2-2. Messi şi Rakitic au marcat repede pentru catalani, care s-au văzut apoi egalaţi de reuşitele lui Kovacic şi Asensio.