Rezultate Liga 2

FANATIK.RO te ține la curent cu tot ce se întâmplă în Liga 2. Verifică ultimele rezultate, vezi scoruri live din minut în minut și află care e starea clasamentului din Liga2. Iti dam lista completa a partidelor disputate si rezultate si scoruri live din Liga 2 la fotbal, dar si rezultatele finale actualizate, din campionatul intern.

Aici aveți în timp real toate rezultatele meciurilor care se joacă la momentul respectiv în Liga 2. Acestea le mai puteți găsi concentrate la un loc și după încheierea etapei în LIVE BLOG-ul fiecărei etape. Liga 2 este competiția care are în componență un un număr de 20 de echipe în serie unică. Primele două promovează direct, a treia dă baraj în dublă manșă cu locul 13 din prima divizie. Locurile 16-20 retrogradează în eșalonul 3.

 

  • Liga 2 - etapa 1

  • CSM Resita CSM Resita
    2 august 2019 17:00
    2-0 (1-0)
    Universitatea Cluj Universitatea Cluj
  • CS Luceafarul Oradea CS Luceafarul Oradea
    3 august 2019 10:00
    -
    Sportul Snagov Sportul Snagov
  • Concordia Chiajna Concordia Chiajna
    3 august 2019 10:00
    1-0 (1-0)
    Daco-Getica Bucuresti Daco-Getica Bucuresti
  • Turris Turnu Magurele Turris Turnu Magurele
    3 august 2019 10:00
    2-0 (0-0)
    Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
  • Viitorul Pandurii Tg Jiu Viitorul Pandurii Tg Jiu
    3 august 2019 10:00
    2-1 (1-0)
    Sportul Snagov Sportul Snagov
  • UTA Arad UTA Arad
    3 august 2019 12:00
    3-0 (1-0)
    Dunărea Călăraşi Dunărea Călăraşi
  • ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
    3 august 2019 17:00
    0-1 (0-0)
    CS Mioveni CS Mioveni
  • Rapid Bucuresti Rapid Bucuresti
    3 august 2019 17:00
    0-0 (0-0)
    Farul Constanta Farul Constanta
  • Gloria Buzau Gloria Buzau
    4 august 2019 10:00
    1-0 (0-0)
    Csikszereda Csikszereda
  • Metaloglobus Metaloglobus
    4 august 2019 12:30
    1-2 (1-0)
    Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
  • FC Arges FC Arges
    6 august 2019 18:30
    1-2 (0-1)
    Ripensia Timișoara Ripensia Timișoara
  • Liga 2 - etapa 2

  • Daco-Getica Bucuresti Daco-Getica Bucuresti
    10 august 2019 10:00
    0-3 (0-0)
    Turris Turnu Magurele Turris Turnu Magurele
  • CS Mioveni CS Mioveni
    10 august 2019 10:00
    1-1 (0-0)
    CSM Resita CSM Resita
  • Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
    10 august 2019 10:00
    0-3 (0-1)
    ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
  • Ripensia Timișoara Ripensia Timișoara
    10 august 2019 10:00
    1-2 (1-2)
    Gloria Buzau Gloria Buzau
  • Csikszereda Csikszereda
    10 august 2019 10:00
    3-0 (2-0)
    Metaloglobus Metaloglobus
  • Farul Constanta Farul Constanta
    10 august 2019 10:00
    1-0 (1-0)
    Dunărea Călăraşi Dunărea Călăraşi
  • Universitatea Cluj Universitatea Cluj
    10 august 2019 13:00
    -
    CS Luceafarul Oradea CS Luceafarul Oradea
  • Rapid Bucuresti Rapid Bucuresti
    10 august 2019 14:30
    3-1 (3-1)
    Concordia Chiajna Concordia Chiajna
  • Sportul Snagov Sportul Snagov
    11 august 2019 12:30
    0-3 (0-0)
    FC Arges FC Arges
  • Universitatea Cluj Universitatea Cluj
    11 august 2019 14:30
    3-0 (2-0)
    Viitorul Pandurii Tg Jiu Viitorul Pandurii Tg Jiu
  • Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
    12 august 2019 17:00
    0-3 (0-1)
    UTA Arad UTA Arad
  • Liga 2 - etapa 3

  • UTA Arad UTA Arad
    17 august 2019 10:00
    3-0 (0-0)
    Csikszereda Csikszereda
  • Metaloglobus Metaloglobus
    17 august 2019 10:00
    3-0 (1-0)
    Ripensia Timișoara Ripensia Timișoara
  • Gloria Buzau Gloria Buzau
    17 august 2019 10:00
    7-0 (4-0)
    Sportul Snagov Sportul Snagov
  • CSM Resita CSM Resita
    17 august 2019 10:00
    3-1 (2-1)
    Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
  • Viitorul Pandurii Tg Jiu Viitorul Pandurii Tg Jiu
    17 august 2019 10:00
    0-1 (0-0)
    CS Mioveni CS Mioveni
  • CS Luceafarul Oradea CS Luceafarul Oradea
    17 august 2019 13:00
    -
    CS Mioveni CS Mioveni
  • FC Arges FC Arges
    17 august 2019 14:30
    1-0 (0-0)
    Universitatea Cluj Universitatea Cluj
  • ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
    17 august 2019 17:00
    0-1 (0-0)
    Daco-Getica Bucuresti Daco-Getica Bucuresti
  • Concordia Chiajna Concordia Chiajna
    18 august 2019 12:00
    2-1 (1-1)
    Farul Constanta Farul Constanta
  • Dunărea Călăraşi Dunărea Călăraşi
    18 august 2019 14:30
    1-3 (0-2)
    Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
  • Turris Turnu Magurele Turris Turnu Magurele
    20 august 2019 17:45
    3-1 (1-1)
    Rapid Bucuresti Rapid Bucuresti
  • Liga 2 - etapa 4

  • Concordia Chiajna Concordia Chiajna
    24 august 2019 10:00
    0-3 (0-1)
    Turris Turnu Magurele Turris Turnu Magurele
  • Daco-Getica Bucuresti Daco-Getica Bucuresti
    24 august 2019 10:00
    1-0 (1-0)
    CSM Resita CSM Resita
  • Sportul Snagov Sportul Snagov
    24 august 2019 10:00
    0-3 (0-1)
    Metaloglobus Metaloglobus
  • Csikszereda Csikszereda
    24 august 2019 10:00
    1-1 (1-1)
    Dunărea Călăraşi Dunărea Călăraşi
  • Ripensia Timișoara Ripensia Timișoara
    24 august 2019 10:00
    2-1 (0-1)
    UTA Arad UTA Arad
  • Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
    24 august 2019 10:00
    0-0 (0-0)
    Viitorul Pandurii Tg Jiu Viitorul Pandurii Tg Jiu
  • Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
    24 august 2019 13:00
    -
    CS Luceafarul Oradea CS Luceafarul Oradea
  • Rapid Bucuresti Rapid Bucuresti
    24 august 2019 17:00
    1-0 (0-0)
    ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
  • Universitatea Cluj Universitatea Cluj
    25 august 2019 14:30
    0-2 (0-1)
    Gloria Buzau Gloria Buzau
  • Farul Constanta Farul Constanta
    26 august 2019 17:00
    0-0 (0-0)
    Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
  • CS Mioveni CS Mioveni
    27 august 2019 18:00
    2-0 (1-0)
    FC Arges FC Arges
  • Liga 2 - etapa 5

  • Dunărea Călăraşi Dunărea Călăraşi
    31 august 2019 10:00
    1-1 (0-0)
    Ripensia Timișoara Ripensia Timișoara
  • UTA Arad UTA Arad
    31 august 2019 10:00
    4-0 (3-0)
    Sportul Snagov Sportul Snagov
  • Gloria Buzau Gloria Buzau
    31 august 2019 10:00
    0-2 (0-1)
    CS Mioveni CS Mioveni
  • ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
    31 august 2019 10:00
    0-0 (0-0)
    Concordia Chiajna Concordia Chiajna
  • Metaloglobus Metaloglobus
    31 august 2019 12:00
    2-0 (1-0)
    Universitatea Cluj Universitatea Cluj
  • CS Luceafarul Oradea CS Luceafarul Oradea
    31 august 2019 13:00
    -
    Daco-Getica Bucuresti Daco-Getica Bucuresti
  • Viitorul Pandurii Tg Jiu Viitorul Pandurii Tg Jiu
    1 septembrie 2019 10:00
    2-0 (1-0)
    Daco-Getica Bucuresti Daco-Getica Bucuresti
  • CSM Resita CSM Resita
    1 septembrie 2019 12:30
    1-2 (1-1)
    Rapid Bucuresti Rapid Bucuresti
  • Turris Turnu Magurele Turris Turnu Magurele
    1 septembrie 2019 17:00
    2-0 (0-0)
    Farul Constanta Farul Constanta
  • FC Arges FC Arges
    2 septembrie 2019 17:00
    2-1 (1-0)
    Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
  • Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
    3 septembrie 2019 18:30
    -
    Csikszereda Csikszereda
  • Liga 2 - etapa 6

  • Universitatea Cluj Universitatea Cluj
    6 septembrie 2019 18:30
    -
    UTA Arad UTA Arad
  • CS Mioveni CS Mioveni
    6 septembrie 2019 18:30
    2-2 (1-1)
    Metaloglobus Metaloglobus
  • Turris Turnu Magurele Turris Turnu Magurele
    7 septembrie 2019 10:00
    2-0 (0-0)
    ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
  • Concordia Chiajna Concordia Chiajna
    7 septembrie 2019 10:00
    2-1 (1-0)
    CSM Resita CSM Resita
  • Sportul Snagov Sportul Snagov
    7 septembrie 2019 10:00
    0-2 (0-1)
    Dunărea Călăraşi Dunărea Călăraşi
  • Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
    7 septembrie 2019 10:00
    0-0 (0-0)
    Gloria Buzau Gloria Buzau
  • Daco-Getica Bucuresti Daco-Getica Bucuresti
    7 septembrie 2019 12:30
    0-2 (0-1)
    FC Arges FC Arges
  • Rapid Bucuresti Rapid Bucuresti
    7 septembrie 2019 13:00
    -
    CS Luceafarul Oradea CS Luceafarul Oradea
  • Rapid Bucuresti Rapid Bucuresti
    7 septembrie 2019 16:15
    1-2 (1-1)
    Viitorul Pandurii Tg Jiu Viitorul Pandurii Tg Jiu
  • Ripensia Timișoara Ripensia Timișoara
    7 septembrie 2019 18:45
    0-1 (0-1)
    Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
  • Farul Constanta Farul Constanta
    8 septembrie 2019 12:30
    2-0 (1-0)
    Csikszereda Csikszereda
  • Liga 2 - etapa 7

  • Csikszereda Csikszereda
    14 septembrie 2019 10:00
    2-2 (1-2)
    Ripensia Timișoara Ripensia Timișoara
  • Metaloglobus Metaloglobus
    14 septembrie 2019 10:00
    0-1 (0-0)
    Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
  • Gloria Buzau Gloria Buzau
    14 septembrie 2019 10:00
    2-0 (1-0)
    Daco-Getica Bucuresti Daco-Getica Bucuresti
  • CSM Resita CSM Resita
    14 septembrie 2019 10:00
    1-1 (0-1)
    Turris Turnu Magurele Turris Turnu Magurele
  • Viitorul Pandurii Tg Jiu Viitorul Pandurii Tg Jiu
    14 septembrie 2019 10:00
    0-0 (0-0)
    Concordia Chiajna Concordia Chiajna
  • Dunărea Călăraşi Dunărea Călăraşi
    14 septembrie 2019 10:30
    0-3 (0-3)
    Universitatea Cluj Universitatea Cluj
  • CS Luceafarul Oradea CS Luceafarul Oradea
    14 septembrie 2019 13:00
    -
    Concordia Chiajna Concordia Chiajna
  • ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
    14 septembrie 2019 13:00
    0-0 (0-0)
    Farul Constanta Farul Constanta
  • UTA Arad UTA Arad
    15 septembrie 2019 10:30
    1-1 (1-1)
    CS Mioveni CS Mioveni
  • FC Arges FC Arges
    15 septembrie 2019 14:30
    0-2 (0-0)
    Rapid Bucuresti Rapid Bucuresti
  • Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
    16 septembrie 2019 17:00
    1-1 (1-0)
    Sportul Snagov Sportul Snagov
  • Liga 2 - etapa 8

  • Universitatea Cluj Universitatea Cluj
    20 septembrie 2019 17:00
    4-0 (0-0)
    Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
  • Daco-Getica Bucuresti Daco-Getica Bucuresti
    21 septembrie 2019 10:00
    2-3 (2-1)
    Metaloglobus Metaloglobus
  • Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
    21 septembrie 2019 10:00
    2-5 (0-2)
    UTA Arad UTA Arad
  • CS Mioveni CS Mioveni
    21 septembrie 2019 10:00
    1-1 (0-0)
    Dunărea Călăraşi Dunărea Călăraşi
  • Sportul Snagov Sportul Snagov
    21 septembrie 2019 10:00
    0-1 (0-0)
    Csikszereda Csikszereda
  • Turris Turnu Magurele Turris Turnu Magurele
    21 septembrie 2019 10:00
    2-0 (2-0)
    Viitorul Pandurii Tg Jiu Viitorul Pandurii Tg Jiu
  • Concordia Chiajna Concordia Chiajna
    21 septembrie 2019 11:30
    1-1 (1-1)
    FC Arges FC Arges
  • Turris Turnu Magurele Turris Turnu Magurele
    21 septembrie 2019 13:00
    -
    CS Luceafarul Oradea CS Luceafarul Oradea
  • ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
    21 septembrie 2019 15:30
    0-0 (0-0)
    CSM Resita CSM Resita
  • Rapid Bucuresti Rapid Bucuresti
    22 septembrie 2019 11:30
    3-2 (1-1)
    Gloria Buzau Gloria Buzau
  • Farul Constanta Farul Constanta
    23 septembrie 2019 16:00
    1-0 (1-0)
    Ripensia Timișoara Ripensia Timișoara
  • Liga 2 - etapa 9

  • Csikszereda Csikszereda
    27 septembrie 2019 17:00
    1-1 (0-0)
    Universitatea Cluj Universitatea Cluj
  • Dunărea Călăraşi Dunărea Călăraşi
    28 septembrie 2019 10:00
    4-0 (3-0)
    Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
  • UTA Arad UTA Arad
    28 septembrie 2019 10:00
    6-0 (2-0)
    Daco-Getica Bucuresti Daco-Getica Bucuresti
  • Gloria Buzau Gloria Buzau
    28 septembrie 2019 10:00
    2-1 (0-1)
    Concordia Chiajna Concordia Chiajna
  • CSM Resita CSM Resita
    28 septembrie 2019 10:00
    2-1 (1-1)
    Farul Constanta Farul Constanta
  • Viitorul Pandurii Tg Jiu Viitorul Pandurii Tg Jiu
    28 septembrie 2019 10:00
    1-4 (0-2)
    ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
  • FC Arges FC Arges
    28 septembrie 2019 11:00
    3-2 (1-1)
    Turris Turnu Magurele Turris Turnu Magurele
  • CS Luceafarul Oradea CS Luceafarul Oradea
    28 septembrie 2019 13:00
    -
    ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
  • Ripensia Timișoara Ripensia Timișoara
    29 septembrie 2019 10:00
    3-1 (0-1)
    Sportul Snagov Sportul Snagov
  • Metaloglobus Metaloglobus
    29 septembrie 2019 11:00
    0-0 (0-0)
    Rapid Bucuresti Rapid Bucuresti
  • Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
    1 octombrie 2019 16:45
    0-0 (0-0)
    CS Mioveni CS Mioveni
  • Liga 2 - etapa 10

  • Concordia Chiajna Concordia Chiajna
    5 octombrie 2019 10:00
    1-1 (0-0)
    Metaloglobus Metaloglobus
  • Daco-Getica Bucuresti Daco-Getica Bucuresti
    5 octombrie 2019 10:00
    2-3 (1-1)
    Dunărea Călăraşi Dunărea Călăraşi
  • CS Mioveni CS Mioveni
    5 octombrie 2019 10:00
    3-0 (2-0)
    Csikszereda Csikszereda
  • Farul Constanta Farul Constanta
    5 octombrie 2019 10:00
    1-0 (0-0)
    Sportul Snagov Sportul Snagov
  • CSM Resita CSM Resita
    5 octombrie 2019 10:00
    1-7 (1-3)
    Viitorul Pandurii Tg Jiu Viitorul Pandurii Tg Jiu
  • Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
    5 octombrie 2019 11:00
    0-1 (0-0)
    Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
  • CSM Resita CSM Resita
    5 octombrie 2019 13:00
    -
    CS Luceafarul Oradea CS Luceafarul Oradea
  • ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
    5 octombrie 2019 13:00
    3-0 (1-0)
    FC Arges FC Arges
  • Universitatea Cluj Universitatea Cluj
    6 octombrie 2019 12:00
    1-1 (0-1)
    Ripensia Timișoara Ripensia Timișoara
  • Turris Turnu Magurele Turris Turnu Magurele
    8 octombrie 2019 18:30
    2-1 (0-0)
    Gloria Buzau Gloria Buzau
  • Liga 2 - etapa 11

  • Ripensia Timișoara Ripensia Timișoara
    12 octombrie 2019 10:00
    0-5 (0-4)
    CS Mioveni CS Mioveni
  • Gloria Buzau Gloria Buzau
    12 octombrie 2019 10:00
    -
    ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
  • Viitorul Pandurii Tg Jiu Viitorul Pandurii Tg Jiu
    12 octombrie 2019 10:00
    2-1 (1-1)
    Farul Constanta Farul Constanta
  • Metaloglobus Metaloglobus
    12 octombrie 2019 12:30
    1-0 (0-0)
    Turris Turnu Magurele Turris Turnu Magurele
  • Dunărea Călăraşi Dunărea Călăraşi
    12 octombrie 2019 13:00
    -
    Rapid Bucuresti Rapid Bucuresti
  • UTA Arad UTA Arad
    12 octombrie 2019 13:00
    -
    Concordia Chiajna Concordia Chiajna
  • FC Arges FC Arges
    12 octombrie 2019 13:00
    -
    CSM Resita CSM Resita
  • CS Luceafarul Oradea CS Luceafarul Oradea
    12 octombrie 2019 13:00
    -
    Farul Constanta Farul Constanta
  • Sportul Snagov Sportul Snagov
    13 octombrie 2019 13:30
    1-1 (0-0)
    Universitatea Cluj Universitatea Cluj
  • Csikszereda Csikszereda
    13 octombrie 2019 16:00
    2-2 (2-0)
    Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
  • Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
    13 octombrie 2019 18:30
    3-0 (2-0)
    Daco-Getica Bucuresti Daco-Getica Bucuresti
  • Liga 2 - etapa 12

  • CS Luceafarul Oradea CS Luceafarul Oradea
    16 octombrie 2019 13:00
    -
    FC Arges FC Arges
  • ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
    16 octombrie 2019 14:00
    1-1 (1-1)
    Metaloglobus Metaloglobus
  • CSM Resita CSM Resita
    16 octombrie 2019 14:00
    2-1 (1-0)
    Gloria Buzau Gloria Buzau
  • Concordia Chiajna Concordia Chiajna
    16 octombrie 2019 14:00
    1-0 (0-0)
    Dunărea Călăraşi Dunărea Călăraşi
  • Daco-Getica Bucuresti Daco-Getica Bucuresti
    16 octombrie 2019 14:00
    0-1 (0-1)
    Csikszereda Csikszereda
  • CS Mioveni CS Mioveni
    16 octombrie 2019 14:00
    2-1 (0-0)
    Sportul Snagov Sportul Snagov
  • Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
    16 octombrie 2019 14:00
    0-0 (0-0)
    Ripensia Timișoara Ripensia Timișoara
  • Farul Constanta Farul Constanta
    16 octombrie 2019 14:00
    3-2 (2-1)
    Universitatea Cluj Universitatea Cluj
  • Viitorul Pandurii Tg Jiu Viitorul Pandurii Tg Jiu
    16 octombrie 2019 14:00
    2-1 (1-0)
    FC Arges FC Arges
  • Rapid Bucuresti Rapid Bucuresti
    16 octombrie 2019 15:00
    1-0 (0-0)
    Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
  • Turris Turnu Magurele Turris Turnu Magurele
    16 octombrie 2019 18:30
    1-1 (0-0)
    UTA Arad UTA Arad
  • Liga 2 - etapa 13

  • Sportul Snagov Sportul Snagov
    19 octombrie 2019 10:00
    3-2 (2-1)
    Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
  • Dunărea Călăraşi Dunărea Călăraşi
    19 octombrie 2019 10:00
    3-2 (3-0)
    Turris Turnu Magurele Turris Turnu Magurele
  • Metaloglobus Metaloglobus
    19 octombrie 2019 10:00
    1-0 (0-0)
    CSM Resita CSM Resita
  • Gloria Buzau Gloria Buzau
    19 octombrie 2019 10:00
    0-0 (0-0)
    Viitorul Pandurii Tg Jiu Viitorul Pandurii Tg Jiu
  • Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
    19 octombrie 2019 10:30
    3-0 (0-0)
    Concordia Chiajna Concordia Chiajna
  • Gloria Buzau Gloria Buzau
    19 octombrie 2019 13:00
    -
    CS Luceafarul Oradea CS Luceafarul Oradea
  • Csikszereda Csikszereda
    19 octombrie 2019 15:00
    1-0 (0-0)
    Rapid Bucuresti Rapid Bucuresti
  • Ripensia Timișoara Ripensia Timișoara
    20 octombrie 2019 10:00
    7-2 (2-1)
    Daco-Getica Bucuresti Daco-Getica Bucuresti
  • UTA Arad UTA Arad
    20 octombrie 2019 10:00
    1-0 (0-0)
    ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
  • Universitatea Cluj Universitatea Cluj
    20 octombrie 2019 10:30
    2-2 (0-1)
    CS Mioveni CS Mioveni
  • FC Arges FC Arges
    21 octombrie 2019 17:00
    2-2 (1-0)
    Farul Constanta Farul Constanta
  • Liga 2 - etapa 14

  • Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
    25 octombrie 2019 17:00
    0-1 (0-1)
    Universitatea Cluj Universitatea Cluj
  • Concordia Chiajna Concordia Chiajna
    26 octombrie 2019 10:00
    1-0 (1-0)
    Csikszereda Csikszereda
  • Daco-Getica Bucuresti Daco-Getica Bucuresti
    26 octombrie 2019 10:00
    -
    Sportul Snagov Sportul Snagov
  • Farul Constanta Farul Constanta
    26 octombrie 2019 10:00
    2-0 (1-0)
    CS Mioveni CS Mioveni
  • Viitorul Pandurii Tg Jiu Viitorul Pandurii Tg Jiu
    26 octombrie 2019 10:00
    1-0 (0-0)
    Metaloglobus Metaloglobus
  • Rapid Bucuresti Rapid Bucuresti
    26 octombrie 2019 11:00
    0-0 (0-0)
    Ripensia Timișoara Ripensia Timișoara
  • CS Luceafarul Oradea CS Luceafarul Oradea
    26 octombrie 2019 13:00
    -
    Metaloglobus Metaloglobus
  • ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
    26 octombrie 2019 13:00
    1-1 (0-1)
    Dunărea Călăraşi Dunărea Călăraşi
  • CSM Resita CSM Resita
    27 octombrie 2019 12:30
    2-3 (0-2)
    UTA Arad UTA Arad
  • FC Arges FC Arges
    28 octombrie 2019 18:00
    3-1 (1-0)
    Gloria Buzau Gloria Buzau
  • Liga 2 - etapa 15

  • Csikszereda Csikszereda
    1 noiembrie 2019 18:00
    1-0 (0-0)
    Turris Turnu Magurele Turris Turnu Magurele
  • CS Mioveni CS Mioveni
    2 noiembrie 2019 11:00
    4-0 (2-0)
    Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
  • Universitatea Cluj Universitatea Cluj
    2 noiembrie 2019 11:00
    -
    Daco-Getica Bucuresti Daco-Getica Bucuresti
  • Ripensia Timișoara Ripensia Timișoara
    2 noiembrie 2019 11:00
    2-1 (1-1)
    Concordia Chiajna Concordia Chiajna
  • Dunărea Călăraşi Dunărea Călăraşi
    2 noiembrie 2019 11:00
    2-1 (1-0)
    CSM Resita CSM Resita
  • Gloria Buzau Gloria Buzau
    2 noiembrie 2019 11:00
    2-0 (1-0)
    Farul Constanta Farul Constanta
  • Metaloglobus Metaloglobus
    2 noiembrie 2019 11:00
    0-0 (0-0)
    FC Arges FC Arges
  • Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
    2 noiembrie 2019 11:30
    1-0 (1-0)
    ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
  • UTA Arad UTA Arad
    2 noiembrie 2019 14:00
    -
    CS Luceafarul Oradea CS Luceafarul Oradea
  • Sportul Snagov Sportul Snagov
    3 noiembrie 2019 11:30
    3-2 (2-0)
    Rapid Bucuresti Rapid Bucuresti
  • UTA Arad UTA Arad
    3 noiembrie 2019 14:00
    2-0 (1-0)
    Viitorul Pandurii Tg Jiu Viitorul Pandurii Tg Jiu
  • Liga 2 - etapa 11

  • Gloria Buzau Gloria Buzau
    5 noiembrie 2019 16:00
    0-1 (0-0)
    ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
  • Liga 2 - etapa 5

  • Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
    5 noiembrie 2019 17:45
    1-0 (0-0)
    Csikszereda Csikszereda
  • Liga 2 - etapa 11

  • FC Arges FC Arges
    6 noiembrie 2019 14:00
    3-2 (1-2)
    CSM Resita CSM Resita
  • Liga 2 - etapa 6

  • Universitatea Cluj Universitatea Cluj
    6 noiembrie 2019 17:45
    1-1 (0-1)
    UTA Arad UTA Arad
  • Liga 2 - etapa 16

  • Turris Turnu Magurele Turris Turnu Magurele
    8 noiembrie 2019 17:30
    3-3 (2-1)
    Ripensia Timișoara Ripensia Timișoara
  • Gloria Buzau Gloria Buzau
    9 noiembrie 2019 11:00
    1-2 (1-0)
    Metaloglobus Metaloglobus
  • CSM Resita CSM Resita
    9 noiembrie 2019 11:00
    1-1 (0-1)
    Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
  • Concordia Chiajna Concordia Chiajna
    9 noiembrie 2019 11:00
    2-0 (2-0)
    Sportul Snagov Sportul Snagov
  • Daco-Getica Bucuresti Daco-Getica Bucuresti
    9 noiembrie 2019 11:00
    -
    CS Mioveni CS Mioveni
  • Farul Constanta Farul Constanta
    9 noiembrie 2019 11:00
    5-0 (5-0)
    Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
  • Viitorul Pandurii Tg Jiu Viitorul Pandurii Tg Jiu
    9 noiembrie 2019 11:00
    1-3 (0-2)
    Dunărea Călăraşi Dunărea Călăraşi
  • CS Luceafarul Oradea CS Luceafarul Oradea
    9 noiembrie 2019 14:00
    -
    Dunărea Călăraşi Dunărea Călăraşi
  • ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
    9 noiembrie 2019 14:00
    1-0 (0-0)
    Csikszereda Csikszereda
  • FC Arges FC Arges
    9 noiembrie 2019 15:00
    0-0 (0-0)
    UTA Arad UTA Arad
  • Rapid Bucuresti Rapid Bucuresti
    10 noiembrie 2019 12:00
    1-1 (1-1)
    Universitatea Cluj Universitatea Cluj
  • Liga 2 - etapa 17

  • Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
    12 noiembrie 2019 19:30
    3-1 (3-1)
    Viitorul Pandurii Tg Jiu Viitorul Pandurii Tg Jiu
  • Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
    13 noiembrie 2019 14:00
    -
    Daco-Getica Bucuresti Daco-Getica Bucuresti
  • Sportul Snagov Sportul Snagov
    13 noiembrie 2019 14:00
    2-3 (2-0)
    Turris Turnu Magurele Turris Turnu Magurele
  • Ripensia Timișoara Ripensia Timișoara
    13 noiembrie 2019 14:00
    1-1 (1-1)
    ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
  • Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
    13 noiembrie 2019 14:00
    -
    CS Luceafarul Oradea CS Luceafarul Oradea
  • Csikszereda Csikszereda
    13 noiembrie 2019 14:00
    1-0 (1-0)
    CSM Resita CSM Resita
  • Dunărea Călăraşi Dunărea Călăraşi
    13 noiembrie 2019 14:00
    1-2 (0-0)
    FC Arges FC Arges
  • Metaloglobus Metaloglobus
    13 noiembrie 2019 14:00
    1-0 (1-0)
    Farul Constanta Farul Constanta
  • UTA Arad UTA Arad
    13 noiembrie 2019 14:00
    3-0 (0-0)
    Gloria Buzau Gloria Buzau
  • Universitatea Cluj Universitatea Cluj
    13 noiembrie 2019 17:30
    2-1 (0-1)
    Concordia Chiajna Concordia Chiajna
  • CS Mioveni CS Mioveni
    13 noiembrie 2019 19:30
    1-5 (1-2)
    Rapid Bucuresti Rapid Bucuresti
  • Liga 2 - etapa 18

  • Gloria Buzau Gloria Buzau
    16 noiembrie 2019 11:00
    3-1 (2-0)
    Dunărea Călăraşi Dunărea Călăraşi
  • CSM Resita CSM Resita
    16 noiembrie 2019 11:00
    -
    Ripensia Timișoara Ripensia Timișoara
  • Viitorul Pandurii Tg Jiu Viitorul Pandurii Tg Jiu
    16 noiembrie 2019 11:00
    1-1 (1-0)
    Csikszereda Csikszereda
  • Rapid Bucuresti Rapid Bucuresti
    16 noiembrie 2019 12:00
    4-0 (1-0)
    Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
  • CS Luceafarul Oradea CS Luceafarul Oradea
    16 noiembrie 2019 14:00
    -
    Csikszereda Csikszereda
  • ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
    16 noiembrie 2019 14:00
    2-0 (1-0)
    Sportul Snagov Sportul Snagov
  • Farul Constanta Farul Constanta
    16 noiembrie 2019 14:00
    -
    Daco-Getica Bucuresti Daco-Getica Bucuresti
  • FC Arges FC Arges
    16 noiembrie 2019 19:30
    -
    Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
  • Concordia Chiajna Concordia Chiajna
    17 noiembrie 2019 11:00
    -
    CS Mioveni CS Mioveni
  • Metaloglobus Metaloglobus
    17 noiembrie 2019 14:00
    -
    UTA Arad UTA Arad
  • Turris Turnu Magurele Turris Turnu Magurele
    17 noiembrie 2019 16:30
    -
    Universitatea Cluj Universitatea Cluj
  • Liga 2 - etapa 10

  • Rapid Bucuresti Rapid Bucuresti
    20 noiembrie 2019 14:00
    -
    UTA Arad UTA Arad
  • Liga 2 - etapa 14

  • Turris Turnu Magurele Turris Turnu Magurele
    20 noiembrie 2019 19:30
    -
    Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
  • Liga 2 - etapa 19

  • Daco-Getica Bucuresti Daco-Getica Bucuresti
    23 noiembrie 2019 11:00
    -
    Rapid Bucuresti Rapid Bucuresti
  • Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
    23 noiembrie 2019 11:00
    -
    Concordia Chiajna Concordia Chiajna
  • Sportul Snagov Sportul Snagov
    23 noiembrie 2019 11:00
    -
    CSM Resita CSM Resita
  • Csikszereda Csikszereda
    23 noiembrie 2019 11:00
    -
    FC Arges FC Arges
  • Dunărea Călăraşi Dunărea Călăraşi
    23 noiembrie 2019 11:00
    -
    Metaloglobus Metaloglobus
  • Ripensia Timișoara Ripensia Timișoara
    23 noiembrie 2019 11:00
    -
    Viitorul Pandurii Tg Jiu Viitorul Pandurii Tg Jiu
  • Universitatea Cluj Universitatea Cluj
    23 noiembrie 2019 12:00
    -
    ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
  • Ripensia Timișoara Ripensia Timișoara
    23 noiembrie 2019 14:00
    -
    CS Luceafarul Oradea CS Luceafarul Oradea
  • UTA Arad UTA Arad
    24 noiembrie 2019 11:30
    -
    Farul Constanta Farul Constanta
  • Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
    25 noiembrie 2019 18:00
    -
    Gloria Buzau Gloria Buzau
  • CS Mioveni CS Mioveni
    26 noiembrie 2019 17:00
    -
    Turris Turnu Magurele Turris Turnu Magurele
Închide ×

FANATIK.RO utilizează fişiere de tip cookie pentru a personaliza și îmbunătăți experiența ta pe Website-ul nostru. Te informăm că ne-am actualizat politicile pentru a integra în acestea si în activitatea curentă a FANATIK.RO cele mai recente modificări propuse de Regulamentul (UE) 2016/679 privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date. Prin continuarea navigării pe Website-ul nostru confirmi acceptarea utilizării fişierelor de tip cookie conform Politicii de Cookie.

Am înțeles